TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 01:19:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: svasta nesto  (Pročitano 1902 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Jul 12, 2014, 07:13:19 posle podne »

Ćao i dobrodošao na Forum :)

Napiši mi ceo plan ishrane za jedan dan,šta tačno jedeš i kada?
Sačuvana
Zeka123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jul 12, 2014, 11:27:40 pre podne »

Pozdrav svima,

Imam neka pitanja za vas :)  Evo prvo nesto o meni.

Visok sam oko 178 i tezak oko 79 kg.  Kad sam imao 72 kg izgledao sam dobro a sada imam 7kg viska i to mi je sve otislo u stomak. Imam veliki pivski stomak aiako ne pijem pivo. Resio sam da se dovedem u red.  Poceo sam da treniram (kucna varijanta) 6 puta nedeljno. Radim vezbe za trbusljake, sklekove, zgibove, trcanje itd. Ranije (do pre 5 god) sam trenirao, isao na plivanje, vozio bajs i osecao sam se super. Sad radim za kompom po ceo dan i tesko mi je da ustanem do wc-a. Uzas.  Smanjio sam obroke svoje veoma nekvalitetne ishrane. prestao da jedem kasno uvece i izbacio gazirane sokove.  Inace veoma sam specifican sto se tice hrane. Jedem svakakvo meso svaki dan. Od voca i povrca jedem samo krompir(na 101 nacin), pasulj, banane i kukuruz. To bi otprilike bilo to. Znamda to nije zdravo ali jbg, imam problem i gadno mi je da pipnem bilo kakvu drugu hranu, a kamoli da je jedem.  Da li da uzimam neke sagorevaci masti i koje ?  Jel imate neki savet za neke vitamine/minerale ?  Bilo koji dodatni savet u vezi bilo cega je dobrodosao :)   
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.