TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:17:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ne znam šta da mislim o ovome  (Pročitano 2617 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Mart 24, 2015, 06:32:30 posle podne »

Još nije izmišljen nijedan revolucionarni način ishrane, niti treninga niti bilo koji suplement koji može da ima magičan efekat.  Za samo nedelju dana izgubite 7 dana - to je princip većine.

Jednu stvar je neophodno prihvatiti -  nema skidanja masti bez kvalitetne sreĂ°ene dijete koja traje duže vreme, ne nedelju-dve. Svi kilogrami koji brzo odlaze su voda, pa proteini iz mišića, pa tek onda nešto masti.  Usporimo li metabolizam, a gladovanjem ćemo to i učiniti, činimo sebi kontra-uslugu. 

Zaključak - bataliti časopis dijete i raznorazne fitnes gurue sa interneta i hraniti se provereno, kvalitetno, redovno i pametno trenirati i piti suplemente uz prethodno savetovanje sa stručnjacima iz te oblasti.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2015, 08:13:13 posle podne »

Hm...karikiranje svega što znamo o ishrani..."tragi-komedija"  ;)

Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2015, 06:37:24 posle podne »

mozga bez

XD
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2015, 02:28:33 posle podne »

Ma da. Probaj 3 dana tako i vidi sta ce da ti se desi. Po meni je to strasno i ne podrzavam nikako. Moje misljenje.
To je unistavanje sebe, a ne mrsavljenje.
definitivno je tako. Strasno
Sačuvana
maja Pavlovic
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2015, 01:33:44 posle podne »

Pozdrav svima! Juče mi je bilo jako dosadno i na yt sam ukucao ,,Kako smršati'' i bilo je tu par videa,ali mi je jedan jako zapao za oko. Ušao sam i odgledao i mogu reći da sam u šoku ostao. Generalno,tip je rekao da ne treba ništa da jedemo do 6 posle podne,onda jedemo i sledeći obrok nam je sat vremena pre spavanja. To su ta dva obroka i on obećava zagarantovano mršavljenje. Ljudi se javljaju u komentarima,dižu ga u nebo kako su smršali i dalje ne znam šta još...
Moje pitanje je da li je ovo normalno uopšte? Zar se ne treba držati onog pravila više manjih obroka u toku dana i tako...
Ako bude trebalo postaviću video pa i vi pogledajte ali ja posle tog gledanja nisam znao više šta da mislim...  ???

Ne veruj svemu sto vidis na yt...neke od tih stvari su najobicniji "prolazni" senzacionalizam koji ozbiljno moze ugroziti zdravlje...a i dobar marketing...

Ako nije problem mozes taj link podeliti sa nama? Pa da ga zajedno objektivno prokomentarisemo...
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 741


« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2015, 12:58:24 posle podne »

Ma da. Probaj 3 dana tako i vidi sta ce da ti se desi. Po meni je to strasno i ne podrzavam nikako. Moje misljenje.
To je unistavanje sebe, a ne mrsavljenje.
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #4 poslato: Mart 21, 2015, 12:54:12 posle podne »

Ma da. Probaj 3 dana tako i vidi sta ce da ti se desi. Po meni je to strasno i ne podrzavam nikako. Moje misljenje.
Sačuvana
maja Pavlovic
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 741


« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2015, 12:53:37 posle podne »

Koja glupost. Zamisli sebe tako 2 meseca, na dva obroka, koliko bi unistila organizam? Odakle bi unosila vitamine i minerale? O mozgu necu ni da pricam, ne bi mogla da pamtis nista bukvalno, ne bi mogla da razmisljas. Mnogo stetno, ima mnogo boljih nacina da se smrsa.
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2015, 12:27:05 posle podne »

Iskreno ja nikad vecu glupost nisam cula. Logicno je da ces smrsati ako se izgladnjujes ceo dan i uz 2 obroka dnevno?! Ali da li je to zdravo i normalno necu da komentarisem,prosudi sam.
Sačuvana
maja Pavlovic
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2015, 12:02:45 posle podne »

Pozdrav svima! Juče mi je bilo jako dosadno i na yt sam ukucao ,,Kako smršati'' i bilo je tu par videa,ali mi je jedan jako zapao za oko. Ušao sam i odgledao i mogu reći da sam u šoku ostao. Generalno,tip je rekao da ne treba ništa da jedemo do 6 posle podne,onda jedemo i sledeći obrok nam je sat vremena pre spavanja. To su ta dva obroka i on obećava zagarantovano mršavljenje. Ljudi se javljaju u komentarima,dižu ga u nebo kako su smršali i dalje ne znam šta još...
Moje pitanje je da li je ovo normalno uopšte? Zar se ne treba držati onog pravila više manjih obroka u toku dana i tako...
Ako bude trebalo postaviću video pa i vi pogledajte ali ja posle tog gledanja nisam znao više šta da mislim...  ???
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.292 sekundi sa 18 upita.