TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396240 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 17, 2024, 07:58:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: OTMICA U LIBANU  (Pročitano 1880 puta)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2007, 03:23:41 posle podne »

Mislim STA RECI a ne nasmejati se!!!
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2007, 12:13:07 posle podne »

Hehe,posleratni profiteri.
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2007, 11:13:18 pre podne »

 8) 8) 8)

Odlicna fora ;D :D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
LaraTheSun
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2007, 08:49:36 pre podne »

Mili moji i dragi,

Prvo da vam javim najvažnije:
Živ sam!
Zatim još jedna dobra vest: Ne mora da se plati otkup za moje osloboĂ°enje!

MeĂ°utim, istina je da se još nalazim kod terorista. Čuli ste da su me oteli sa graĂ°evine u Libanu dok sam radio na mešalici zajedno sa kolegom Stamenkom.

Mogu vam reći da je na početku bilo čupavo. Teroristi su nas strpali u džakove i odvukli u njihov kamp, a zatim skakali oko nas mašući puškama i vičući nešto o Alahu i Džihadu. A onda su sve to snimali kamerom. Kažem ja Stamenku da će izgleda da traže za nas otkup. Onda smo najebali burazere, kaže mi Stamenko.

I zaista, prvo su ih otkačili u našoj ambasadi. Ukinuta zadnja državna zajednica, a još nije došao naš novi ambasador. Onda su zvali tu našu firmu kod koje smo radili. Ispostavi se da je gazda već primio drugu dvojicu na mešalicu, i da ga mi uopšte ne interesujemo. Na kraju su spakovali one snimke i poslali našoj Vladi u Beograd.

I tako smo mi čekali i čekali i čekali, pa sam ja od duga vremena popravio neki njihov rashodovani tenk. Oni su se silno iznenadili, a ja sam im objasnio da je to sitnica, jer sam bio tenkista na Kosovu.

Stamenko ih je u meĂ°uvremenu učio gaĂ°anju iz ručnog bacača, on je bio na Vukovaru. Ja sam im posle očistio topove, jer sam bio artiljerac u Bosni. A Stamenko im pokazao neke trikove sa kamuflažom dok smo se krili od NATO pakta.

I tako, sad smo zaposleni kao instruktori kod terorista. Plata je bolja nego na mešalici, a bolji su i uslovi. Tako da se ništa ne brinete. Čim mi istekne ugovor, eto mene kući...

Srdačno vaš
Milivoje
Sačuvana
Run, Forest, run!!!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 13 upita.