TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 410290 Teme od strane 25087 Članovi Poslednji član: Gisa67

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2026, 09:57:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proleće i treninzi  (Pročitano 63880 puta)
drAnita Mrdakovic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6620


« Odgovor #199 poslato: Jun 15, 2026, 07:14:13 posle podne »

Prolećni i letnji dani su idealni za trening na otvorenom – sunce i svež vazduh daju dodatni nalet energije i sjajni su za sintezu vitamina D. Ipak, trening po toplom vremenu donosi i ozbiljne izazove za organizam, posebno kod starijih, kada se telo sporije prilagođava ekstremnim temperaturama.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6620


« Odgovor #198 poslato: Jun 15, 2026, 07:12:06 posle podne »

Više se sada trenira napolju.
Mada ja i dalje preferiram teretanu unutra dok što za Armwrestling mogu izneti i napolju pa obarati ruke sa prolaznicima što sam i radio 😀
Za neke aktivnosti ima nacina i napolju ;)
Bukvalno se uvek nađe način za sve.
Samo je volja u pitanju.U madarskoj ima teretana koja je napolju a to je preuzeta iz najpoznatije teretane na svetu Gold`s Gyma iz Los Angelesa,gde treniraju glumci,slavne licnosti,sportisti,bodi bilderi.Tamo ima i unutrasnja teretana kao i spoljasna.Znaci moze se resiti.Ja od aprila do kraja oktobra treniram napolju.
Svaka čast na disciplini i sjajnoj navici, trening na otvorenom je fantastičan za kardiovaskularni sistem i mentalno zdravlje.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #197 poslato: Jun 14, 2026, 08:28:58 posle podne »

Primecuje se da se vise vezba napolju. Medjutim, ima i onih koji se odlucuju za teretane, kao priprema za leto. Idealno bi bilo da se trenira cele godine.
Svejedno gde se trenira,vazno je da se trenira. ;)
Naravno. Samo kazem da je idealno da se trenira tokom cele godine, a ne samo pred leto.
Apsolutno se slažem samo nažalost i ti dobro znaš da uvek ima "sezonaca" i to sam već naveo kad je navala.
Isto kao kampanjsko ucenje :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33695


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #196 poslato: Jun 14, 2026, 08:06:03 posle podne »

Primecuje se da se vise vezba napolju. Medjutim, ima i onih koji se odlucuju za teretane, kao priprema za leto. Idealno bi bilo da se trenira cele godine.
Svejedno gde se trenira,vazno je da se trenira. ;)
Naravno. Samo kazem da je idealno da se trenira tokom cele godine, a ne samo pred leto.
Apsolutno se slažem samo nažalost i ti dobro znaš da uvek ima "sezonaca" i to sam već naveo kad je navala.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #195 poslato: Jun 14, 2026, 04:33:07 posle podne »

Primecuje se da se vise vezba napolju. Medjutim, ima i onih koji se odlucuju za teretane, kao priprema za leto. Idealno bi bilo da se trenira cele godine.
Svejedno gde se trenira,vazno je da se trenira. ;)
Naravno. Samo kazem da je idealno da se trenira tokom cele godine, a ne samo pred leto.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33695


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #194 poslato: Jun 13, 2026, 10:00:23 posle podne »

Više se sada trenira napolju.
Mada ja i dalje preferiram teretanu unutra dok što za Armwrestling mogu izneti i napolju pa obarati ruke sa prolaznicima što sam i radio 😀
Za neke aktivnosti ima nacina i napolju ;)
Bukvalno se uvek nađe način za sve.
Samo je volja u pitanju.U madarskoj ima teretana koja je napolju a to je preuzeta iz najpoznatije teretane na svetu Gold`s Gyma iz Los Angelesa,gde treniraju glumci,slavne licnosti,sportisti,bodi bilderi.Tamo ima i unutrasnja teretana kao i spoljasna.Znaci moze se resiti.Ja od aprila do kraja oktobra treniram napolju.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33695


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #193 poslato: Jun 13, 2026, 09:57:38 posle podne »

Primecuje se da se vise vezba napolju. Medjutim, ima i onih koji se odlucuju za teretane, kao priprema za leto. Idealno bi bilo da se trenira cele godine.
Svejedno gde se trenira,vazno je da se trenira. ;)
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6620


« Odgovor #192 poslato: Jun 13, 2026, 08:26:30 posle podne »

Više se sada trenira napolju.
Mada ja i dalje preferiram teretanu unutra dok što za Armwrestling mogu izneti i napolju pa obarati ruke sa prolaznicima što sam i radio 😀
Za neke aktivnosti ima nacina i napolju ;)
Bukvalno se uvek nađe način za sve.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #191 poslato: Jun 12, 2026, 08:40:36 posle podne »

Više se sada trenira napolju.
Mada ja i dalje preferiram teretanu unutra dok što za Armwrestling mogu izneti i napolju pa obarati ruke sa prolaznicima što sam i radio 😀
Za neke aktivnosti ima nacina i napolju ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 13537


Never give up!

« Odgovor #190 poslato: Jun 12, 2026, 01:20:08 posle podne »

Više se sada trenira napolju.
Mada ja i dalje preferiram teretanu unutra dok što za Armwrestling mogu izneti i napolju pa obarati ruke sa prolaznicima što sam i radio 😀
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #189 poslato: Jun 11, 2026, 06:15:22 posle podne »

Primecuje se da se vise vezba napolju. Medjutim, ima i onih koji se odlucuju za teretane, kao priprema za leto. Idealno bi bilo da se trenira cele godine.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6620


« Odgovor #188 poslato: Jun 02, 2026, 03:31:12 posle podne »

Šta primećujete, da li ljudi u ovom periodu više treniraju napolju ili u zatvorenom?
Mislim da ubedljivo više napolju u ovo doba godine.
Nadam se da je svugde tako jer ovo lepo vreme treba iskoristiti! ;)
Isto. Rekla bih da su gradski parkovi i šume sada puni vežbača.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33695


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #187 poslato: Jun 02, 2026, 10:30:29 pre podne »

Šta primećujete, da li ljudi u ovom periodu više treniraju napolju ili u zatvorenom?
Mislim da ubedljivo više napolju u ovo doba godine.
Nadam se da je svugde tako jer ovo lepo vreme treba iskoristiti! ;)
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6620


« Odgovor #186 poslato: Jun 01, 2026, 07:11:16 posle podne »

Šta primećujete, da li ljudi u ovom periodu više treniraju napolju ili u zatvorenom?
Mislim da ubedljivo više napolju u ovo doba godine.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33695


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #185 poslato: Jun 01, 2026, 08:12:03 pre podne »

Šta primećujete, da li ljudi u ovom periodu više treniraju napolju ili u zatvorenom?
Vise napolju sto je pozitivno!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.034 sekundi sa 13 upita.