TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 08:26:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Apple Iphone 3g  (Pročitano 4767 puta)
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #22 poslato: Jun 16, 2008, 04:24:26 posle podne »

Brate ako oces da fotografises kupis lepo digitalac (a ima ih sada i dosta malih, izglednih i dobrih), a telefon se zna sta je, mislim barem se nekad znalo ! Ja sve sto trazim od telefona jeste fin izgled i elegancija.  :)
`
ja tehnologiju....
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #21 poslato: Jun 16, 2008, 04:20:58 posle podne »

Brate ako oces da fotografises kupis lepo digitalac (a ima ih sada i dosta malih, izglednih i dobrih), a telefon se zna sta je, mislim barem se nekad znalo ! Ja sve sto trazim od telefona jeste fin izgled i elegancija.  :)
Sačuvana
I don't give a fuck
Lokk1
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jun 16, 2008, 04:17:54 posle podne »

pa sve zavisi shta ochekujesh od telefona ... meni bi iphone bio ostvarenje snova realno ...
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #19 poslato: Jun 16, 2008, 04:13:56 posle podne »

Nismo se razumeli brate.... Ne kazhem ja,super je fora shto taj telefon ima isti kvalitet zvuka i sve kao ipod.... al ja kad bi vec davao tolike pare za telefon,ne bih sigurno dozvolio da nema osnovne funkcije...
Sačuvana

SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #18 poslato: Jun 16, 2008, 03:49:55 posle podne »

pa da matori.... al onda lepo kupish ipod a ne iphone.... Ja kad kupujem telefon,ocu da mi sve bude u fullu....


pa ako ti ne smeta da nosis Ipod i telefon onda OK....
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #17 poslato: Jun 16, 2008, 03:05:10 posle podne »

pa da matori.... al onda lepo kupish ipod a ne iphone.... Ja kad kupujem telefon,ocu da mi sve bude u fullu....
Sačuvana

SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #16 poslato: Jun 16, 2008, 01:53:57 posle podne »

Doneo drugar iz Amerike.... koliko je dobar,toliko je i losh.... ima milion propusta.... nema video zapis,kamera nema zoom,nema radio itd.... sitnice.... koje jakooo puno znache.... a wireless radi savrsheno.... srecom hot-spotova je sve vishe,tako da to nije frka.... pozz


brate koji ce ti radio kad ti sluzi kao Ipode? nema zoom? jebo mamu sve telefone koje sam drzo i slikao sa zoom-om fotografije budu mutne... ne znam ne branim ovaj telefon ali mislim da ima ubedljivu prednost sa njegovom konkurencijom Nokia,Samsung itd... pogotovo sada ovaj novi Iphone 3g.... ali cuo sam da su najavili da ce cena 11jula biti svuda ista (italija,spanija,nemacka itd)

http://www.youtube.com/watch?v=4yVQJ6jJPak    evo pogledajte...

Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #15 poslato: Jun 16, 2008, 01:18:23 posle podne »

Par stvari...DHEA iPhone koji je tvoj drug doneo je prva generacija cim ga je toliko izasao. IPhone 3G je nesto novo sto se pojavilo pre par dana i u regularnoj prodaji nece biti ispod 450e (u americi ide za 199 dolara + 2 ili 3 god obavezna pretplata)! Da ce se kod nas pojaviti sumnjam,a i neznaci mi to nesto posto kada bi se i pojavio bio bi 2x veci nego u susednim zemljama (znamo svi kaoliko apple ceni svoje proizvode i Srbiji)! Inace ko zna koliko ce vremena proci dok uspe da se itkljuca 3G da radi na nasem podneblju tako da je jos rano traziti veze i dovlaciti ga sa strane!
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #14 poslato: Jun 16, 2008, 01:13:10 posle podne »

Am telefon je extra,znaci imas opciju I-Pod u njemu sto znaci da ti automatski postaje mp3-4 player movie player itd....Zatim radi se sve prstima
na ekranu,nema ono olovka itd,jer je EKRAN TVRD,nije mekan kao na drugim touch screen ekranima...
Zatim opcije koje mozes da biras za razne programe su bolesne tipa rotiranje slike,priblizavanje,itd i to sve kako mu naredis rukom nema ogranicenja.....
Mislim BOLES :D
A da ima i sopstveni za njega dizajniran operativni sistem tipa 10X bolji od onog malog windowsa ili symbiana itd :D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #13 poslato: Jun 16, 2008, 01:10:05 posle podne »

U svakom slucaju mislim da nije za nas narod. Mi smo navikli na nesto drugo (nista ispod 5 Mpx ::)) Mada mi se svidja telefon  ;)
Sačuvana
I don't give a fuck
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #12 poslato: Jun 16, 2008, 01:05:46 posle podne »

Ahahhhahha 300 evra kralju :D:D:D:D
Ortak ga je nasao ovde po nekoj nabavnoj ceni nije nista dekodiran ili slicno,platio ga 500 evra haha inace je oko 600-650 evra :D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #11 poslato: Jun 16, 2008, 12:59:20 posle podne »

Doneo drugar iz Amerike.... koliko je dobar,toliko je i losh.... ima milion propusta.... nema video zapis,kamera nema zoom,nema radio itd.... sitnice.... koje jakooo puno znache.... a wireless radi savrsheno.... srecom hot-spotova je sve vishe,tako da to nije frka.... pozz
Sačuvana

Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #10 poslato: Jun 16, 2008, 12:55:09 posle podne »



ja mislio da paypal vec ima kod nas...

Nema paypala, ludi srbi zloupotrebljavali, pa ukinushe xD
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #9 poslato: Jun 16, 2008, 12:35:11 posle podne »

nema paypal za srbiju
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #8 poslato: Jun 16, 2008, 12:25:47 posle podne »

Drug ga je dobio iz Amerike... šta ja znam ok izgleda, ali koliko sam čuo nije za naše podneblje!? Po sistemu ne možeš ni muziku k`o čovek da prebaciš preko BT-a?!  ::)  Ako me drug nije slagao, u SAD-u je plaćen oko 200 dolara ( oko 140e!?!?), ali čisto sumnjam da će ovde koštati ispod 300e!  :-\

@ Markoni - radi skroz ok...


zato Apple forsira net umesto bleutooth-a, a to kod nas slabo radi...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.19 sekundi sa 18 upita.