TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397386 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 08, 2024, 12:40:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: moja rutina  (Pročitano 1465 puta)
chiller
Gost
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2008, 09:48:40 posle podne »

Trening sam sastavio po principu svaki misic jednom sedmicno.
Ovo su slike koje su kasnije odstampane i nosim ih kad idem da vezbam,takodje i imam i deo gde zapisujem sve rezultate od pocetka,kako bih na svakom treningu sledecem treningu napravio napredak...sto kaze ona nasa poslovica pametan pise,budala pamti thumb_yello
Procitao sam dve tri knjige i bodybuildingu i od nekoliko "najboljih" programa na netu sam sastavio svoj.

dan1:noge trbusnjaci








dan3:grudi,ramena,tricep




prve 2 odozgo..




dan5:ledja,bicep,podlaktica




+treca sa slike gore...


radio sam ovaj program 8 sedmica,mada su prve 2-3 bile dosta slabije...
Za to vreme sam nabacio 6kg,samo hrana 5puta na dan bez suplemenata,sad krecem njih da uzimam...5vise skolskih zgibova,tj sad radim 5komada na pocetku jedva jedan koliko sam bio mrsav, :D jesam sad ali 6kg manje mrsav,tj 6kg vise tezak.. ;D

sad pravim promene,neke vezbe dodajem neke izbacujem,a mozda i promenim raspored,konkretno mislim da radim grudi,bicep,tricep a ovo drugo ledja,ramena,podlaktica,(mada podlaktica moze sa ovim prvim..) sad tu ne znam sta da radim,kada radim grudi i ramena,ramena radim posle i osecam da mogu vise da radim ramena ali posto sam prvo radio grudi to je malo umanjeno...sad vamo drugo da li valjaju tricep i bicep?.. kada radis bicep tricep je pomocan,i obrnuto..ako ih budem radio zajedno onaj koji budem radio drugi moze da bude slabiji...ako moze neki savet na ovu temu..

vezbe koje izbacujem:
stiff legged deadlifts
ove dve zadje za tricep i dadajem neku bolju,mozda bench sa uskim hvatom?
bent over barrel rows,posto imam tbar rows..

planiram da dodam
pec fly ili kako bese,koja skuplja grudi..
i umesto stiff leggeda koji izbacujem planiram da dodam za predju lozu onu vezbu...



ne znam koji je q sa slikama uglavnom idite desni klik na sliku pa view image...

nemojte misliti da je mnogo vezbi,ne radim sve odjednom nego npr.
1ciklus za grudi    benc,kosi benc,kontrakosi benc
2ciklus                benc pec fly,
tako te kombinacije ako sam umoran da uradim sve,a posto zapisujem sve znam kad sam sta radio i koliko....
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2008, 09:53:09 posle podne od strane chiller » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 16 upita.