TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397354 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 06:22:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Teretana u okolini Juznog Bulevara  (Pročitano 8216 puta)
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #8 poslato: Decembar 07, 2008, 08:02:27 posle podne »

Krenuo sam u F-GYM. Teretana je super!!! Do sada sam isao u neki cumez godinama (TAURUS kod ekonomskog fakulteta), bilo je sjajno ali ta teretana vise ne radi a i sve posle nje je kao Bogom dano... krenuo sam tek pre 2 dana, odradio 2 treninga, koliko mi se cini ima SVE, izuzetno je cisto, nije zagusljivo, ima trake za trcanje, ono kao skijanje, gomilu bicikala... i sto je najlepse, nalazi se bas u Juznom bulevaru. :) Nije ni skupo, 1700 dinara mesec dana neograniceno a ako zelite i kardio sprave na tu cenu se dodaje 600 dinara.
Sačuvana
mr. pector
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


dok ne probam lava......

« Odgovor #7 poslato: Decembar 03, 2008, 04:24:14 posle podne »

pa,mogao si da spomeneš i tu "za male pare" a ne samo ovu "vrh brate"! ;)
ja sam samo napisao svoje mišljenje o svim tim "vrhovima"!a što se kardia tiče....bajs u stanu ili trčanje vani! ;D
opet off!
p.s. najviše bih voleo da vozim zastavu 750!
Sačuvana
wladinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #6 poslato: Decembar 03, 2008, 12:35:59 posle podne »

Sve se ja to slazem , ali ne moze neko da kaze da je nesto skupo ako za te pare to opravdava. To je ista fora kao i " I JUGO JE AUTO, ALI VISE VOLIM DA SE VOZIM U MERCEDESU I SL.".  Ja licno bacam akcenat na kardio trening, manje na tegove, pa sam zato otisao tamo, a da sam hteo tegove bez kardia imao sam dobru teretanu na 10 minuta peske od kuce za male pare. I lepo sam reko da takvim teretanama nisu ciljan grupa klasicni bodibilderi. Pozzz
Sačuvana
mr. pector
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


dok ne probam lava......

« Odgovor #5 poslato: Decembar 03, 2008, 09:14:48 pre podne »

pa arni,oliva,kolaombo,lu i cela tadašnja ekipa nisu imali sve te fancy stvari po teretanama pa ih to nije sprečilo da budu ogromni!šta više,vežbali su baš sa izguljenim spravam,klupama,...ako hoćeš da vežbaš i rasteš kapiram da ti sve to nije baš ni bitno!
ne kažem da bi sada svi trebalo da vežbamo u ćumezima,smrdljivim i mračnim ali zaista ne razumem zašto bi se neko krpio sa kintom,odricao se nekih stvari,samo da bi vežbao u nekoj namunjenoj teretani gde dolazi neka pink faca! ??? ???
a što se tiče "vežbanja pod budnim okom stručnih trenera"....pa sve što želiš da znas o bb-u imaš na ovom i drugim sajtovim!meni,kapiram i većini ovde,nisu pomogli svi ti silni gurui po teretanam već baš ovakvi forumi!
OGI,znam da si samo tražio info o teretani,ali nisam mogao da izdržim a da ne napišem ovo!!jbg,mali off! ;D ;D ;D




Sačuvana
wladinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #4 poslato: Decembar 02, 2008, 07:50:05 posle podne »

Da, ali za te pare u ovom gradu ja dosad nisam video nista slicno. A o ambijentu i kvalitetu da ne pricamo. Ako neko hoce da ima gole tegove, ovo nije njihova ciljna grupa. Ako neko hoce kompletan trening sa kardiom i saunom i apsolutnom strucnoscu, onda su sve ostlate teretane smesne. Ko ne proba tamo da trenira nece nikad znati o cemu je tu rec. Pozdrav
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #3 poslato: Decembar 02, 2008, 06:41:46 posle podne »

I vrh skupo ...brate
Sačuvana
wladinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #2 poslato: Decembar 02, 2008, 01:07:12 pre podne »

Gospodara Vucica 176, Spartanac. VRH BRATE
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #1 poslato: Septembar 07, 2008, 10:34:53 posle podne »

Postovanje,

Preselio sam se u ulicu Juzni Bulevar, u Beogradu. Zelim da posle duge pauze ponovo pocnem da treniram pa se pitam da li neko zna da li u tom kraju postoji neka dobra teretana i gde se nalazi?

Hvala!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.278 sekundi sa 18 upita.