TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396821 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 11:09:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jedan dan sa profi bodibilderom  (Pročitano 6126 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #35 poslato: Jun 26, 2009, 08:39:44 posle podne »

imaju svi ama bas svi redom problema,samo sto neki bolje kriju od drugih...kad se opusti i ne uvlaci ima itekako i on gh gut...al ne kao Silvio recimo :D

pa dobro i da ima al ga vesto krije :D dok silvio objasnjava :D :D :D


a gde si ti videla kod dexa stomacinu to mene samo zanima..posto je on jedan od retkih koji nema problema sa tim

na drugoj i trecoj slici... :)

nisam siguran da gledamo iste slike..posto na onim slikama sa 1 stranice ima mozda samo malo stomak a i ne moze da se vidi od majce..
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #34 poslato: Jun 26, 2009, 03:46:45 posle podne »

ako drzi trening kamp o AAS i sta uzima pa aj da das , a o treningu  :D   
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #33 poslato: Jun 26, 2009, 03:24:18 posle podne »

Pa nedavno je Rober ja mislim isto postavljao ovako nesto slicno sa nekim drugim bb-om, i bas smo raspravljali da li su ludi ti sto daju tolike pare da bi trenirali sa njima :)
Da, to je bilo kada smo pričali o trening kampu Jay Cutlera, gde trening sa njim košta 800 dolara. :)

ti ljudi su i zasluzili da im trening kosta 800 dolara, i treba da naplate sve ono sto su uradili i sto znaju...  mada se naravno moze proci mnogo "pametnije" :)

u prilici sam da svakodnevno gledam kakvi ljudi i zasto uzimaju personalne trenere i to skupe... a opet nista ne rade po pitanju ishrane i svega ostalog... mada, sada vec prelazim u totalno drugu polemiku :)
..upravo tako
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Jun 26, 2009, 02:51:30 posle podne »

Pa nedavno je Rober ja mislim isto postavljao ovako nesto slicno sa nekim drugim bb-om, i bas smo raspravljali da li su ludi ti sto daju tolike pare da bi trenirali sa njima :)
Da, to je bilo kada smo pričali o trening kampu Jay Cutlera, gde trening sa njim košta 800 dolara. :)

ti ljudi su i zasluzili da im trening kosta 800 dolara, i treba da naplate sve ono sto su uradili i sto znaju...  mada se naravno moze proci mnogo "pametnije" :)

u prilici sam da svakodnevno gledam kakvi ljudi i zasto uzimaju personalne trenere i to skupe... a opet nista ne rade po pitanju ishrane i svega ostalog... mada, sada vec prelazim u totalno drugu polemiku :)
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #31 poslato: Jun 26, 2009, 08:10:06 pre podne »

a gde si ti videla kod dexa stomacinu to mene samo zanima..posto je on jedan od retkih koji nema problema sa tim

na drugoj i trecoj slici... :)
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #30 poslato: Jun 26, 2009, 08:08:44 pre podne »

imaju svi ama bas svi redom problema,samo sto neki bolje kriju od drugih...kad se opusti i ne uvlaci ima itekako i on gh gut...al ne kao Silvio recimo :D

slazem se...imaju skoro svi...
sem onih iz "kamenog doba" :D tipa Svarcenerger i ekipa...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #29 poslato: Jun 26, 2009, 03:35:21 pre podne »

imaju svi ama bas svi redom problema,samo sto neki bolje kriju od drugih...kad se opusti i ne uvlaci ima itekako i on gh gut...al ne kao Silvio recimo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #28 poslato: Jun 25, 2009, 11:05:37 posle podne »

a gde si ti videla kod dexa stomacinu to mene samo zanima..posto je on jedan od retkih koji nema problema sa tim
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mackolina
Gost
« Odgovor #27 poslato: Jun 25, 2009, 06:16:44 posle podne »

baby boom u USA pa zato :D
:D :D :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jun 25, 2009, 05:47:28 posle podne »

Ja licno mislim da Misko zna mnooogo vise od dextera i da mu drzi privatne casove  :D ;D
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #25 poslato: Jun 25, 2009, 05:09:45 posle podne »

baby boom u USA pa zato :D
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #24 poslato: Jun 25, 2009, 04:40:43 posle podne »

Zasto Dexter ima ovoliki stomak?  :-\ 
 od odredjenih "zabranjenih supstanci" rastu i unutrasnji organi? da li je to istina?  onda pretpostavljam da je od toga...sumnjam da bi jedan Dexter dozvolio sebi da se usvinji...  ;D :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #23 poslato: Jun 25, 2009, 03:33:08 posle podne »

realno dex je bio tamo da mu pokaze sta sve da pije od muscletecha,i jedino korisno sto mu je rekao je ono sto je mogao saznati i da provede pola sata na bilo kom forumu (uvuci laktove,dupe uz klupu,5 obroka dnevno)
Nije bas tako,imao sam priliku sa Miskom par puta da pricam i vezano za pozing i vise sam nauci za ti 10 minuta nego na svim forumima ,gledajuci klipove i slike....tako je isto kada vas neko namesta i prati pri izvodjenju vezbe...ljudi ne znaju da vezbaju!


eh pa drugo su Misko i Dexter koji posle svake uradjene serije psuje :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #22 poslato: Jun 25, 2009, 03:10:45 posle podne »

Ma sigurno znaci kao sto rece dovoljno je ugrabiti i desetak minuta pitati za neki savet ,to su ljudi sa puno iskustva i ima tu dosta maih caka koji dosta znace.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #21 poslato: Jun 25, 2009, 01:57:44 posle podne »

realno dex je bio tamo da mu pokaze sta sve da pije od muscletecha,i jedino korisno sto mu je rekao je ono sto je mogao saznati i da provede pola sata na bilo kom forumu (uvuci laktove,dupe uz klupu,5 obroka dnevno)
Nije bas tako,imao sam priliku sa Miskom par puta da pricam i vezano za pozing i vise sam nauci za ti 10 minuta nego na svim forumima ,gledajuci klipove i slike....tako je isto kada vas neko namesta i prati pri izvodjenju vezbe...ljudi ne znaju da vezbaju!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.45 sekundi sa 18 upita.