TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:53:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja u vezi UH i masti  (Pročitano 3106 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2010, 09:34:36 posle podne »

Priča o kvalitetnim vrstama hleba premeštena je u novu temu, ovde http://forum.pansport.rs/index.php?topic=104501.0
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Februar 08, 2010, 09:42:14 pre podne »

Ja kao takmicar ne opterecujem se previse sa brojkama,najbitnije je da vidis sam sta tvom organizmu odgovara i koja vrsta hidrata...da li ces izabrati,pirinac,krompir..kombinovati...uglavnom gledaj da u svakom prepodnevnom i popdnevnom obroku imas po malu kolicinu hidrata,nakon treninga isto u pocetku unosi,vec kasnije ako zelis da pravis bolju formu uvece jake proteinske obroke u kombinaciji sa brokulijem i salatom.
Recimo ja sam sada na oko 500 gr proteina,belo meso ,riba,suplementi,od hidrata trenutno sam ovih dana na razanom hlebu i mnogo vise mi prija nego pirinac (to je upravo ono o cemu sam napisao,sam trazi sta ti odgovara)
A brojanje u gr nece ti mnogo pomoci jer kao natural i rekreativac tesko ces ti primetiti razliku,a manjak uh veoma lako te moze dovesti i u katabolizam.
Nadam se da si shvatio poentu,ako imas neko konkretno pitanje,pitaj.Pozz.
Sačuvana
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2010, 08:02:01 posle podne »

znaci ove povrcke bacim za posle treninga? samo to?
Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #4 poslato: Februar 07, 2010, 04:05:40 posle podne »

Jesi, te hidrate si trebao da jedes posle treninga a ne pre, za dorucak je o.k. Kada se radi dijeta u kojoj ima dosta UH, TAJMING tih hidrata je najbitniji, izvor i naravno kolicina... I ja uskoro idem na jednu dijetu sa rotacijama ali u kombinaciji sa nutritijent timing ishranom. Videcu rezultate, pa cu preneti na forum moje licno iskustvo sa tom dijetom...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2010, 02:57:16 posle podne »

Pa drzao sam se 250 g proteina i 180g uh, na svaka 2 sata jelo, to podelio na 7 ravnomernih obroka proteina (uglavnom belo meso) i riba i uh (ovsene i povrce) ovsene sam jeo ujutro kad ustanem nekih 100g  i pre treninga nesto od povrca. i odma posle trninga sam uzimao samo dekstrozu ~50g.Ja mislim da bi to bilo to.Tada sam imao 95 kg i onda sam zaokruzio proteine na 250g reko od viska glava ne boli :) na masti nisam obracao paznju koliko unesem iz hrane unesem.I da da ne zaboravim isao sam 6 dana ovakva ishrana i onda 7 dan sam jeo normalno spremljenu hranu .I jos nesto posto nisam znao kako sa uh da krenem koliko ce mi biti dovoljno krenuo sam 250g prot/ 250 uh pa sam dosao do 180g vide cu kako sad to ide da li treba da smanjujem jos ili da ostanem na istom.Samo se nadam da nisam napravio neku fatalnu gresku :)
« Poslednja izmena: Februar 07, 2010, 02:58:51 posle podne od strane Sharky90 » Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2010, 10:43:55 pre podne »

Napisi sta i kako si do sada jeo,jer niko ne moze da ti kaze koliko ti hidrata treba ako nema uvid o dosadasnjem unosu kalorija.
Sačuvana
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2010, 03:13:25 pre podne »

Izvinjavam se unapred ako sam omasio deo al da ne bih postavljao na 100 mesta skupio sam to odje sve .
Ovako  hteo bih da postavim par pitanja pre nego sto napravim program ishrane i treninga vako :

Recimo nemam para za ishranu i suplemente zajedno tako da bi se oslonio samo na ishranu(250 g proteina za pocetak)i sad posto mnogo mrzim da trcim,a ovdje procitah da ne moram da lipsem na traci za trcanje da bi skinuo koji kg(znaci ishrana + trening sto moram priznati da mi se mnogo svidelo) sad ja da pitam vas koliki treba da mi bude unos UH i masti (naravno odnosi se na moju dole navedenu kilazu ) i koji tip treninga da radim naravno ako moram trcati (ujutro prazan stomak ili preko dana?),a ugojio sam se jer nisam vezbao god dana otprilike posto sam imao povredu i skoro i operaciju pa se polako oporavljam od oba?.Visina 185-6 101kg nemam zacrtano koliko kg da skinem ono vise se oslanjam na ogledalce :D al onako po slobodnoj proceni nekih 6-7 kg pa da nastavim dalje :) Valjda sam sve rekao sto treba ako nisam pitajte !

i molim vas nemojte 200 istih odgovora da me jos vise zbunjujete :D  mozda su ovo noob pitanja al me bas proganjaju    POZZ
« Poslednja izmena: Februar 07, 2010, 03:18:38 pre podne od strane Sharky90 » Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.