TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:27:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moze mala pomoc? :)  (Pročitano 2892 puta)
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #12 poslato: April 17, 2010, 09:01:37 posle podne »

Pa upravo za to ti i stoji moj prethodni odgovor. Tesko je napamet odgoriti, niko ti to ne moze reci, osim kada bi bio pored tebe 3 dana... bez ljutnje. ako napises podugacak post kako i koliko treniras, sta koristis od suplementacije i kada, kako se oporavljas, koliko cesto i koliko dugo treniras, kako se hranis i td... e onda mozes dobiti odgovor koji ce imati smisla...
Lepo si rekao coveku, a ja bi jos dodao da postoji "stvar" koja se zove osecaj,
pa kad stignes u situaciju da vidis da od tezine sa kojom radis ne osecas da "povredjujes" misic, onda je vreme za promenu tezine sa kojom radis.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11 poslato: April 17, 2010, 06:27:57 posle podne »

Pa upravo za to ti i stoji moj prethodni odgovor. Tesko je napamet odgoriti, niko ti to ne moze reci, osim kada bi bio pored tebe 3 dana... bez ljutnje. ako napises podugacak post kako i koliko treniras, sta koristis od suplementacije i kada, kako se oporavljas, koliko cesto i koliko dugo treniras, kako se hranis i td... e onda mozes dobiti odgovor koji ce imati smisla...
Sačuvana
ambiciozan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #10 poslato: April 17, 2010, 06:24:19 posle podne »

ma ja mislio posle koliko treba da se povecava tezina uopsteno,,,tipa na mesec dana po 5 kg ...ili tako to nesto...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #9 poslato: April 15, 2010, 08:46:19 pre podne »

Na ovo pitanje je nemoguce odgovoriti. Za konkretan odgovor bi morao da napises esej. Znaci zavisi od 15 stvari od kojih su najvazniji tip treninga, kvalitet treninga, ishrana, odmor...
Sačuvana
ambiciozan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #8 poslato: April 15, 2010, 01:44:30 pre podne »

jja nisam nasao drugo mesto nego cu ovde da vas p-itam nesto...dakle-treniram vec 4-5 meseci ali mi nesto ne idu od ruke tegovi kada trebam da povecam tezinu...hm..do cega li je to??da li ja isuvise brzo dizem kilazu tegova ili ima neka greska??na koliko se savetuje da se dize tezina tegova?? pozdrav
Sačuvana
dobra.wila
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2010, 10:20:19 posle podne »

ok, ok
onda Elite Whey Pro...
hvala na vremenu, pocecu sutra, pa polako
eto me ako nesto zaskripi

pozzz
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2010, 09:56:08 posle podne »

Nikako nemoj naglo da izbacujes hidrate..sto se tice ISO 100 to cuvaj za kasnije,bolje sada uzmi neki whey protein,a sagorevac kreni nakon mesec dana od pocetka treninga.Pravi dugorocniji plan za mrsavljenje bez naglih rezova kako u treningu tako i u ishrani.
Sačuvana
dobra.wila
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2010, 06:13:44 posle podne »

trckam i cituckam po forumu danima, ima za svakoga ponesto pa i za mene, ali sam ja htela da krenem ponovo samo sa proteinima, da izbacim ponovo UH potpuno, zato sam se i oglasila, ne znam da li mi je to pametno i da li ima veze sa dijagnozom i stanjem kolena ili ne
pocecu od sutra da vezbam, pa polako
i da li mislis da ce mi znaciti ISO-100 i Tonalin CLA, ili da to ostavim za kasnije?

hvala :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2010, 09:34:05 pre podne »

....na prvom mestu ishrana mora biti adekvatna,to ti je verovatno jasno.Kazes da je ishrana ocajna,ali veoma je bitno kod ovakvih dijeta da se zna dnevni kalorijski unos kako ne bi doslo do naglih oscilacija i skokova insulina,sto bi pojacalo osecaj za prostim hidratima  a to nam nije cilj.
U toku dana moras imati minimum 4 obroka a kolicina hidrata u prvom obroku da bude najveca i u toku dana postepeno smanjujes.Proteinski obroci su ti bitni ,narocito u vecernjim satima.
Zbog posla moraces da nosis hranu sa sobom,a sto se treninga tice najbolje u pocetku da pocnes sa 3 do 4 kardio treninga na prazan stomak a kasnije da ubacis vecernji trening sa tegovima.
Malo prelistaj po forumu ,imas dosta informacija vezano za ishranu,pa ako nesta nije jasno,pitaj.
Sačuvana
dobra.wila
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2010, 08:17:01 pre podne »

Postovanje Dimitrijevicu :)
pa sad...ishrana mi je ocajna, radim kanc. posao pa mi je aktivnost svedena na nulu do 17h, trenutno imam 56-58kg, zavisi od trenutka, visoka sam 168cm
nisam vezbala dugo, dugo, koleno je ponovo pocelo da me boli, tj. kolenA jer su mi utvrdili artrozu II stepen
imam kod kuce i bicikl, i steper, i orbitrek, i total gym i leg magic i tako to, pa sam mislila bas zbog kolena da mi neko kaze sa cim prvo da pocnem i kako da ishranu uskladim sa dnevnom aktivnoscu
hvala :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2010, 12:37:24 pre podne »

Daj detaljnije informacije,koliko i sta jedes u toku dana i kakav trening si imala,trenutna kilaza,visina....
Sačuvana
dobra.wila
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2010, 11:46:01 posle podne »

dobra noc....dosta sam virila, evo da se oglasim
naime, imam mali problemcic...
posle 20 i kusur godina zivota, navalila sam na proteine i za godinu i nesto sam se oslobodila 50ak kg viska, i sve je to super bilo dok nisam povredila koleno...pa onda artroskopija...pa hipotrofija kvadricepsa...usput sam se na bolovanju ulenjila...ugojila nekih 7 kg...
e sad sam se KAO ponovo probudila i sad bih ja sve odjednom...ali ne znam kako da pocnem pa mi treba malo pomoci...
pazarila sam ISO-100, Tonalin CLA i jos par stvarcica, ali ne znam koliko cega da ruckam i kako da uglavim ovo sto sam kupila u celu pricu, a da ne preteram sa necim...
cilj mi je da povratim kvadriceps i da skinem tih par kg viska...
neko raspolozen da mi pomogne?   :-\
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.