TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 08:21:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ginekomastija - diskusija  (Pročitano 61618 puta)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #26 poslato: Februar 12, 2010, 04:37:21 posle podne »

Baš suprotno, operacija GYNEKOMASTIJE je skidanje žlezde koja nikako drugačije ne može da se ukloni (treningom, dijetom).
Ja sam kao klinac skidao -18kg, bio po meni i drugima idealno graĂ°en ALI "sisići-GYNO" ni da mrdne.

Lekovi mogu uzrokovati ginekomastiju na nekoliko načina. Mnogi lekovi deluju direktno kao estrogeni ili povećavaju njegovo delovanje, npr. kod muškaraca koji uzimaju dietilstilbestrol za liječenje karcinoma (što je predpostavljam bio slučaj kod mene)

"ginekomastija je uzrokovana isključivo hipertrofijom ili povećanjem žljezdanog tkiva dojke. Pri opipu takve dojke jasno se locira tvrdo žlijezdano tkivo neposredno ispod bradavice, a često pacijent registrira bol pri jačem pritisku. Takva dojka ima koničan oblik i nema formiranu inframamarnu brazdu. Hidroliposukcija i kirurško odstranjenje  hipertrofične mliječne žlijezde u potpunosti korigira ovaj tip ginekomastije.  Hidroliposukcija je potrebna da se izbjegne udubljen izgled muške dojke koji bi nastao nakon izoliranog odstranjenja žlijezde zbog nakupina okolnog potkožnog masnog tkiva mamarne regije, kako bi se postigla optimalna kontura mamarne regije. Dodatni razlog za primjenu hidroliposukcije pri ovom tipu ginekomastije je bitno lakše kirurško odstranjenje povećane mliječne žlijezde jer se žlijezdano tkivo jasno odvoji od okolnog masnog tkiva. "
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #25 poslato: Februar 12, 2010, 04:18:29 posle podne »

@ marko  :D :D

pa valjda imamo samo jednu zlezdu,ako uklanjaju i nju nova sigurno nemoze da ''naraste''...al ja mislim da to zavisi od samog doktora tj za sta se odlucis da ti skinu...jer redukcija ginekomastije prvenstveno isisava visak masti oko te zlezde,nacinom slicnom liposukciji..e sad sta tacno rade ebem li ga :(
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #24 poslato: Februar 12, 2010, 04:17:21 posle podne »

..probaj malo testo...

Bi ja ali... :(   možda me čika "rakić" čeka iza ugla pa da me ne zaskoči :(
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #23 poslato: Februar 12, 2010, 04:08:45 posle podne »

..probaj malo testo...
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #22 poslato: Februar 12, 2010, 03:56:18 posle podne »

Cuomsam da ljudi operisu i uklanjaju gyno,e sada da li uklanjaju trajno zlezde to neznam..uglavnom neko ako je osetljiv na skok estrogena bice i kasnije osetljiv i moze opet da se javi.

Ja sam operisao GYNO kao klinac i kažem ti da vade i žlezde i 99% ljudi mi je reklo "kad ti se ukloni žlezda ne može opet da nastane" ...jbg sad dali je tako nisam toliko pametan.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #21 poslato: Februar 12, 2010, 02:46:19 posle podne »

*ebena aromatizacija danger ;D :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: Februar 12, 2010, 01:00:30 posle podne »

Cuomsam da ljudi operisu i uklanjaju gyno,e sada da li uklanjaju trajno zlezde to neznam..uglavnom neko ako je osetljiv na skok estrogena bice i kasnije osetljiv i moze opet da se javi.
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #19 poslato: Februar 12, 2010, 10:53:11 pre podne »

Sve je individualna stvar,neko je osetljiv na 250 mg testo,neko nije ni na 2,5 gr..znam primere da su od tribulusa osetili blag gyno...vecina takmicara to ima neko vise izrazeno,neko manje..u svakom slucaju "mali" Rus je vise nego dobar.

Ma Marko zanima nas jel moguće povratak GYNA ako se izvade žlezde operacijom?
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #18 poslato: Februar 12, 2010, 09:25:36 pre podne »

Sve je individualna stvar,neko je osetljiv na 250 mg testo,neko nije ni na 2,5 gr..znam primere da su od tribulusa osetili blag gyno...vecina takmicara to ima neko vise izrazeno,neko manje..u svakom slucaju "mali" Rus je vise nego dobar.
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #17 poslato: Februar 12, 2010, 09:10:16 pre podne »

pa zasto onda odmah ne bi uklonio zlezde ? :D Msm ako je to trajno resenje :) razumes na sta ciljam ne verujem da je trajno :)

Možda zato što niko ne voli da ide pod nož...jeb.m li ga.SIGURNO se uklanjaju žlezde e sad dali može da se vrati ja sam čuo od takmičara da ne može ali sam čuo i "mit" da može ali od ljudi koji nisu bsš upoznati sa tom pričom.
Najbolje je da pitamo, Marka, PeĂ°u ili Seleta.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #16 poslato: Februar 11, 2010, 11:10:47 posle podne »

pa zasto onda odmah ne bi uklonio zlezde ? :D Msm ako je to trajno resenje :) razumes na sta ciljam ne verujem da je trajno :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #15 poslato: Februar 11, 2010, 10:01:36 posle podne »

Uklanjaju se žlezde i naravno masno tkivo ako ga ima oko njih.

Da dodam, ne pričam napamet, oko 500gr iz obe i na nalazu piše lepo šta je izvaĂ°eno.
« Poslednja izmena: Februar 11, 2010, 10:11:15 posle podne od strane bebac » Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #14 poslato: Februar 11, 2010, 10:00:26 posle podne »

samo se masno tkivo otklanja koliko ja znam tj ono "belo" ima i na y tube da nadjes i onda se zasije,nikakve zlezde se ne diraju koliko sam ja upucen zato i kasnije opet mozes i dobiti koliko sam ja upoznat :P
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #13 poslato: Februar 11, 2010, 09:55:48 posle podne »

To i mene zanima medjutim,mislim da je moguce jer oni ne odstrane zlezdu vec samo masno tkivo?ili kako?cini mi se da nagomilavanje tkiva zbog androgene aktivnosti moze ponovo da se pojavi bez obzira...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #12 poslato: Februar 11, 2010, 08:23:16 posle podne »

Bebac ja mislim da je suprotno,tacnije jednom kad dobijes da uvek kasnije imas tendenciju da dobijes opet,sumnjam da jednom operacijom zauvek resis problem...
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.