TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396066 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 08, 2024, 05:34:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako je ovo moguce ?  (Pročitano 15170 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #72 poslato: Januar 15, 2011, 09:31:54 posle podne »

Možeš u Pansportu u Dunavskoj Novi Sad
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #71 poslato: Januar 15, 2011, 11:47:50 pre podne »

Kako da izmerim procenat masti u telu? jel moze u nekoj apoteci ili kako gde ?:) hvala unapred
Sačuvana
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #70 poslato: Maj 26, 2010, 04:21:43 posle podne »

Samo sam pitao, opusteno ljudi :)
Sačuvana
mireandric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #69 poslato: Maj 26, 2010, 01:26:57 posle podne »

Ima nas kojima muzika predstavlja neopisivo zadovoljstvo i daje nam neverovatnu energiju. Vecina to ne razume, ali ima nas....

Meni nisu potrebna nikakva dodatna sredstva da bi igrao celu noc, a tek festivali. Huuuuuu.....
Sačuvana
Budi jak...
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #68 poslato: Maj 26, 2010, 09:40:54 pre podne »

Јоване, зашто мислиш да је био на екесрима или користио било какве стимулансе!? Зато што је играо целу ноћ?!  ::)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
mireandric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #67 poslato: Maj 25, 2010, 10:30:14 posle podne »

Jesam skakao celu noc ali kako je moguce da sam izgubio 3,5 kg za jedno vece? Pozdrav svima.

Nisi ni eksere uzimao? :D ozbiljan sam

ma ne čoveče. nisam na definiciji
Sačuvana
Budi jak...
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #66 poslato: Maj 25, 2010, 08:49:20 posle podne »

Jesam skakao celu noc ali kako je moguce da sam izgubio 3,5 kg za jedno vece? Pozdrav svima.

Nisi ni eksere uzimao? :D ozbiljan sam
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #65 poslato: Maj 10, 2010, 10:34:41 pre podne »

mast nije, misici nisu, msm da nisi ni kostanog tkiva izgubio 3kg, a ni mozdanog jer ga ima 1,4kg... jedino voda, eto nekako se desilo.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
mireandric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #64 poslato: Maj 10, 2010, 02:51:28 pre podne »

Mislim da je ipak merenje u pitanju... jer to je dosta vode, a pritom si jeo... ili jedino ako se nisi napio pa dehidrirao :) ali nije to u pitanju? :)

Mislim meni nakon preko 3 h treninga po vrucini max 1 kg do 1.5 kg varira tezina, sto je ekstremno, ali 3.5 hmm, po meni nemoguce.



Mozda si bio "pun", i naliven vodom kada si se merio? pritom jos mi je cudnije sto je pokazalo tako a merio si se uvece, znaci nakon celog dana, uvek je ujutru nakon wca najniza kilaza... neznam kada si se merio pred polazak, t.j. u koje doba dana?

ne, nisam se napio, ne pijem alkohol a merim se svako jutro i poslednja dva meseca imam 80 kg, + - 0,5 kg. podsećam da mi je vaga tačna i izuzetno precizna. pred polazak sam sa takoĂ°e merio ujutru. što se tiče hrane i tečnosti tu nije bilo ništa oskudnije nego inače. jedino to što sam skakao celu noć. definitivno sam izgubio 3,5 kg za noć neznam čega, ali sam izgubio. prošlo je 10 dana od tada i za sad sam vratio samo 1-1,5 kg.

sta pokusavas da nam kazes?

ja ne kažem, ja pitam. Kako je ovo moguće? to je inače i tema
Sačuvana
Budi jak...
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #63 poslato: Maj 10, 2010, 12:32:32 pre podne »

Mislim da je ipak merenje u pitanju... jer to je dosta vode, a pritom si jeo... ili jedino ako se nisi napio pa dehidrirao :) ali nije to u pitanju? :)

Mislim meni nakon preko 3 h treninga po vrucini max 1 kg do 1.5 kg varira tezina, sto je ekstremno, ali 3.5 hmm, po meni nemoguce.



Mozda si bio "pun", i naliven vodom kada si se merio? pritom jos mi je cudnije sto je pokazalo tako a merio si se uvece, znaci nakon celog dana, uvek je ujutru nakon wca najniza kilaza... neznam kada si se merio pred polazak, t.j. u koje doba dana?

ne, nisam se napio, ne pijem alkohol a merim se svako jutro i poslednja dva meseca imam 80 kg, + - 0,5 kg. podsećam da mi je vaga tačna i izuzetno precizna. pred polazak sam sa takoĂ°e merio ujutru. što se tiče hrane i tečnosti tu nije bilo ništa oskudnije nego inače. jedino to što sam skakao celu noć. definitivno sam izgubio 3,5 kg za noć neznam čega, ali sam izgubio. prošlo je 10 dana od tada i za sad sam vratio samo 1-1,5 kg.

sta pokusavas da nam kazes?
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
mireandric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #62 poslato: Maj 09, 2010, 11:27:02 posle podne »

Mislim da je ipak merenje u pitanju... jer to je dosta vode, a pritom si jeo... ili jedino ako se nisi napio pa dehidrirao :) ali nije to u pitanju? :)

Mislim meni nakon preko 3 h treninga po vrucini max 1 kg do 1.5 kg varira tezina, sto je ekstremno, ali 3.5 hmm, po meni nemoguce.



Mozda si bio "pun", i naliven vodom kada si se merio? pritom jos mi je cudnije sto je pokazalo tako a merio si se uvece, znaci nakon celog dana, uvek je ujutru nakon wca najniza kilaza... neznam kada si se merio pred polazak, t.j. u koje doba dana?

ne, nisam se napio, ne pijem alkohol a merim se svako jutro i poslednja dva meseca imam 80 kg, + - 0,5 kg. podsećam da mi je vaga tačna i izuzetno precizna. pred polazak sam sa takoĂ°e merio ujutru. što se tiče hrane i tečnosti tu nije bilo ništa oskudnije nego inače. jedino to što sam skakao celu noć. definitivno sam izgubio 3,5 kg za noć neznam čega, ali sam izgubio. prošlo je 10 dana od tada i za sad sam vratio samo 1-1,5 kg.
Sačuvana
Budi jak...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #61 poslato: Maj 08, 2010, 11:22:22 pre podne »

Više puta sam iznela moje mišljenje po pitanju ovoga, i opet ću, kad je u pitanju merenje...

Dakle vaga ne više od jednom mesečno, i to ujutru na prazan stomak, za devojke nakon ciklusa :)

..za sve ostalo je dovoljno ogledalo...

a za ostale minorne pomake u težini, bilo na gore ili na dole, u periodu od dan dva ili tri - samo voda...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #60 poslato: Maj 07, 2010, 07:11:11 posle podne »

Mislim da je ipak merenje u pitanju... jer to je dosta vode, a pritom si jeo... ili jedino ako se nisi napio pa dehidrirao :) ali nije to u pitanju? :)

Mislim meni nakon preko 3 h treninga po vrucini max 1 kg do 1.5 kg varira tezina, sto je ekstremno, ali 3.5 hmm, po meni nemoguce.

Mozda si bio "pun", i naliven vodom kada si se merio? pritom jos mi je cudnije sto je pokazalo tako a merio si se uvece, znaci nakon celog dana, uvek je ujutru nakon wca najniza kilaza... neznam kada si se merio pred polazak, t.j. u koje doba dana?
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #59 poslato: Maj 04, 2010, 03:34:33 posle podne »

Сале немој да си тако суров... сигурно има ту и нешто масти...  ;D

;D jedno 7-12 gr
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
mireandric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #58 poslato: Maj 04, 2010, 02:29:12 posle podne »

znači otkrio sam najbolji način za definiciju.
Sačuvana
Budi jak...
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 13 upita.