TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:53:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Purple Wraath  (Pročitano 8504 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #28 poslato: Mart 04, 2010, 02:50:41 posle podne »

Eto dokaza da ne citas pazljivo moje postove :)

Ja sam pricao za vasu teoriju da mozda 10 g ne moze nikakav efekat na oporavak da ima... a u praksi u mom slucaju i napisao sam posle kakvih treninga sam se uverio da ipak moze ;) i zanemarujete cinjenicu da sam ja to uocio tek kada nisam uzimao purple wraath sto znaci da nije Bog zna sta, ali da postoji razlika, postoji. to je moj stav, koji je samo zasnovan na iskustvu i nicem vise. da nista u zivota neznam i da se u nista ne razumem, i dalje bi tvrdio isto jer sam proverio na sebi, i to ne na 2 treninga nego na mnogo vise i u mnogo situacija...

A takodje mi sad ostaje da ispitam da li moze imati kakvog uticaja na perfomanse. Probacu vecu kolicinu da uzmem pred trening pa cu videti... Nisam ni skontao da je ustvari kao proizvod za povecanje performansi, lepo pise :D Ja sam ga prvenstveno uzimao za nakon treninga zbog ak...
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #27 poslato: Mart 04, 2010, 11:24:52 pre podne »

PRIJATELJU PA BAS U TEORIJI DA TE RADI TO I MOZE A U PRAKSI NEMA VEZE SA ZIVOTOM
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #26 poslato: Mart 04, 2010, 10:15:20 pre podne »

Pa koliko glutamina treba za oporavak, recimo 10 - 15 - 20 gr zar ne? A razglabali ste vekovima kako veliki deo oksidise... tako da onda ovih 10 ak zasto ne bi imalo neku ulogu u oporavku... kada je misic stresiran posle dugog vremena, njemu i to znaci svakako... glutamin jos, pa kroz ishranu... ali opet, taj purple taman dopuni, kao slag na tortu :) mozda je to meni bila samo manja karika koja je upotpunjavala lanac? cemu tvrdoglavost i ta gruba teorija sta i koliko sta moze da uradi... praksa, praksa... teorija ne igra ulogu ovde, jer postoji milion faktora, koje sam ja razmotrio
ali nebitno, nikom nisam rekao "ubi se od treninga, popi meru purple wraatha i k'o nov si..."... izneo sam iskustva... tako da ja nepisem nista vise na ovu temu oko ove price :)

Mozda bi trebao da zakljucam temu, rekli smo sta imamo, licna misljenja, a sto je najvaznije svi smo se slozili da je preparat odlican  :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Mart 04, 2010, 12:02:40 pre podne »

mislim ako 10 grama tebi utice,sto ne probas 100grama pileceg belog,imace isti efekat...Kreatin,beta alanin to se moze svrstati u nesto sto pospesuje oporavak ajde,ali 10gr obicnih amino koliko god sastav dobar,stvarno se ne moze osetiti ako imate vise od 3kile telesne tezine :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Mart 03, 2010, 07:52:56 posle podne »

A ko je napisao momentalno?
Nisi pazljivo citao moje postove, jbg, ne kazem da namerno izvrces sve ali shvatas pogresno. Napisao sam kako i kada sam osetio, i nemoguce da se potrefilo toliko puta ali ajd. Znaci mogu sve biti ali nisam lud :) I imam jako visoke standarde uvezi raznoraznih proizvoda, stoga dok god nisam 99.9 % siguran ne tvrdim da je nesto dobro ili nije... mislim slozili smo se svi da je purple wraath dobarm ali mislim i na to da moze super da se koristi u svrhu oporavka, barem u slucajevima koje sam naveo... i to je preporucena doza, jbt pa nije valjda samo tako odvaljeno da i 1/2 doze moze da se unosi...
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #23 poslato: Mart 03, 2010, 04:45:03 posle podne »

BRATE 7 ili 10 jel ti vidis o cemu diskutujes??? o 3 grama NICEGA...da uneses lopatom NECE da te oporavi momentalno ,a kamoli ovako...joooooooooooooj  :(
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #22 poslato: Mart 03, 2010, 03:47:56 posle podne »

o 10 g se radi :) 12 g je porcija... lupio sam 2/3, bas sam danas pogledao, ako je cela 12 g bude recimo 9-10 g

ili si mislio samo sto se tice tih 7 g na AK?
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #21 poslato: Mart 03, 2010, 02:44:29 posle podne »

pa upravo ako je vise dana onda tek ovo sto pricam ima smisla  ...a da ce da te oporavi 2/3  od 7g   ALO COVECE ...... >:( >:(
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #20 poslato: Mart 03, 2010, 10:46:40 pre podne »

Ali problem je sto to nije "tog dana" nego "tih dana" gde je tih vise nego deset puta kada sam uocio razliku...
Nego sta je nego za oporavak... pa mozda je i tu problem, sto ti gledas te doze od kojih bi moglo doci do povecanja misicne mase :)
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #19 poslato: Mart 03, 2010, 10:16:31 pre podne »

nene opet ista stvar,otkud znas da nije od adaptacije,tog dana,hrane tj dijete koju jedes itd..i dalje me nisi ubedio....kazem ovo nije preparat za oporavak,pre ce ti to biti od glutamina
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #18 poslato: Mart 02, 2010, 01:01:36 posle podne »

Ljudi, ajmo ispocetka, ja nigde nisam napisao da ima bilo kakve veze sa dizanjem performansi, pa nisam idiot :)
Nego sam napisao, evo dacu konkretan banalan primer: ujutru imam plivanje 5.5 km, pre podne 3.5 h bike, sa brdima... ako sam vozio jace, poslepodne znaju da budu teze noge, naravno zbog mlecne kiseline, uprkos oporavku (istezanje, suplementacija, bla, bla). i zatim npr imam 45 mi trcanje poslepodne i upravo tu se primeti razlika, ne trcim ja brze kada uzmem purple wraath nakon bike nego je bolji osecaj, nisu tako teske noge, manje su "tvrde", jednotavno je bolji osecaj, manje mlecne kiseline... to jesu sitnice, ali sam podvukao da one meni znace, mozda vama u vasem treningu to ne bi igralo ulogu, ili takodje, mozda bi meni jos bolje odradilo oporavak ako bi uzeo 20 g a ne 10 g... tako da se o tome radi...
plus, mora se imati u vidu da je on meni jedini preparat za oporavak uz l-glutamin i power bar recovery koji ponekad uzimam...

Ali slozili smo se svi da je proizvod vredan paznje, a svako neka pronadje kolicine koje mu odgovaraju... cak se i preporucuje 1/2 dozera ili 1-2 dozera... tako da cim je data ta manja kolicina nije bas besmisleno...
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #17 poslato: Mart 02, 2010, 10:24:05 pre podne »

Nitro, ti pomenu EVENTUALNO arginin...pa ako ces tako onda je EVENTUALNO  i beta alanin i citrulin.
Treba da pazis sta sam pises, pa tek onda da nekog ispravljas  ;D  E jesi car, mora da ti je jezik brzi od pameti   ;D

ja sam reakao generalno,a ti pricas za PPW,dakle nisam pogresio ono sto sam rekao...doze su smesne..iscitaj koliko ti citrulina treba da bi isti radio
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #16 poslato: Mart 02, 2010, 08:55:13 pre podne »

Ima beta alanina i ja sam bas osecala to prijatno peckanje po kozi od njega :D

Opet kazem,super je preparat,jako prijatan i sve to,a vec svi znamo sta mozemo ocekivati od aminokiselina,nista abnormalno i tako to,pa samim tim i od njega...Ali ako vec mogu biti ovako dobro odradjene zasto da ne ko je u mogucnosti da ih izfinansira ;D

Sačuvana
Be Happy!!!
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #15 poslato: Mart 01, 2010, 11:49:05 posle podne »

Nitro, ti pomenu EVENTUALNO arginin...pa ako ces tako onda je EVENTUALNO  i beta alanin i citrulin.
Treba da pazis sta sam pises, pa tek onda da nekog ispravljas  ;D  E jesi car, mora da ti je jezik brzi od pameti   ;D
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #14 poslato: Mart 01, 2010, 11:40:17 posle podne »

Ima i cola zero fenilalanina ,a to je amino kiselina... >.> doza je ful...nekih 0,000000005 mg
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.