TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 04:27:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2010 IFBB Australian PRO Grand Prix X  (Pročitano 11899 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Mart 12, 2010, 04:49:15 posle podne »

Najbolji triceps na svetu :) Roelly Winklaar
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Mart 12, 2010, 04:46:05 posle podne »

.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Mart 12, 2010, 04:44:21 posle podne »

Takmičari se polako okupljaju...
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #21 poslato: Mart 12, 2010, 01:30:52 pre podne »

Da po meni je on favorit...videcemo ..ce vidimo...
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #20 poslato: Mart 12, 2010, 12:02:43 pre podne »

pogledaj par postova dole....sto se takmicenja tice ,pa kai,oduvao ih je sad nisu mu ni blizu,realno nema konkurenciju medju tima,osim ako mozda zbog lokalnog takmicenja neko drugi ne potkupi
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #19 poslato: Mart 11, 2010, 08:17:06 posle podne »

MOJ TIP: 1: KAI 2: DEXTER 3: MELVIN 4: EDDIE 5: MOE.... MOJE MISLJENJE...
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #18 poslato: Mart 11, 2010, 08:14:42 posle podne »

Brate o cemu ti pricas?nesto ne povezano al nema veze....ako kazes da ne citas odatle ,to je super,pogledaj sta sam ja dole napisao?ali kada sam ja rekao da su oni blagi uzas za informacije ti si napisao ''znas ti bolje''?  prsti brzi od mozga il  :)?
  ne vidm gde sam znas ti bolje napisao..e nebitno da ne sernajmo puno...AJD DA CUJEM REZULTATE-MISLJENJA O POBEDNIKU NA AP? (gledamo samo one sto su pokazani dole naspisku...)
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #17 poslato: Mart 11, 2010, 07:37:37 posle podne »

Brate o cemu ti pricas?nesto ne povezano al nema veze....ako kazes da ne citas odatle ,to je super,pogledaj sta sam ja dole napisao?ali kada sam ja rekao da su oni blagi uzas za informacije ti si napisao ''znas ti bolje''?  prsti brzi od mozga il  :)?
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #16 poslato: Mart 11, 2010, 06:43:27 posle podne »

Explorer,nisam ja rekao da znam nesto ili ne znam...informaciju kada se on vraca ne znam i ne zanima me ,licno bih voleo da ga vidim da se takmici opet...

govorim ti o MD,i tu i tekako znam bolje jer to je nasaran casopis reklamama ,zabludama i fals informacijama,takav je americki,ali mnogo u manjoj meri nego ovaj nas komercializovani...ali ti ako volis da citas bajke samo nastavi,to je tvoje izbor ...ja bi druge stvari trazio kao izvor informacija
     Sine prvo svaki casopis je nasaran i sve to sto si izneo znam odavno pre tebe...meni citanje dodje kao zanimacija a na meni je dal cu da poverujem ili ne....jer obicno kad prelistam takve casopise idu u zameni za wc papir jer je kvalitetniji od perfeksa.  ;D ali da ne idemo u off sa time ko cita bajke(ja citam sve o bb(mozda ti vise volish bajke tipa : david i golijat,ja ipak vishe volim bb casopise)) i ne uzimam informacije samo odatle...) i sve ovo je nebitno...Meni bi jako bilo drago da se LP vrati na scenu i kao sto rekoh zivi bili pa videli za 2-3 dana...
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #15 poslato: Mart 11, 2010, 01:06:22 posle podne »

Explorer,nisam ja rekao da znam nesto ili ne znam...informaciju kada se on vraca ne znam i ne zanima me ,licno bih voleo da ga vidim da se takmici opet...

govorim ti o MD,i tu i tekako znam bolje jer to je nasaran casopis reklamama ,zabludama i fals informacijama,takav je americki,ali mnogo u manjoj meri nego ovaj nas komercializovani...ali ti ako volis da citas bajke samo nastavi,to je tvoje izbor ...ja bi druge stvari trazio kao izvor informacija
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Mart 11, 2010, 10:42:39 pre podne »

Nije ni neka preterano velika stvar ali nije ni mala stvar povratak Priesta, tako da bi se o tome sigurno mnogo pričalo  i znalo bi se da je uzeo učešće. Zna se da je pričao o tome, zna se da želi da mu prvo povratničko takmičenje bude baš ovo, jedino se ne zna koje će to godine biti. Ove godine, ne verujem.

Ostalo mu je još jako malo vremena za prijavu, ako želi ovog vikenda da izaĂ°e.
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #13 poslato: Mart 11, 2010, 10:13:33 pre podne »

haha MD...pa tu ce jos malo da napisu da ce ljudi poceti da lete...bas si nasao referencu kvalitetnu ...
  sta ti kao znash bolje!?Mada hteo sam da im se obratim sta kenjaju sto se tice (stamparskih gresaka!?) u jednom broju pise da Fouad Hoss visok 178 a u ovom najnovijem broju 155??? male li razlike....Opet ne bih rekao da bi slagali za lee priesta sto se tice izlaskan a AP...To bi bilo kao da si rekao e Arnold se vraca na scenu...ali zivi mi bili pa videli....
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #12 poslato: Mart 11, 2010, 10:03:54 pre podne »

haha MD...pa tu ce jos malo da napisu da ce ljudi poceti da lete...bas si nasao referencu kvalitetnu ...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Mart 10, 2010, 10:17:45 pre podne »

Znam. Pretpostavljam da ih je povezao jer su takmičenja jako blizu pa će izneti manje-više istu formu,  i da će mu to biti poslednje pred Mr. O.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 10, 2010, 10:13:17 pre podne »

Ja nisam očekivao ovde nikog iz top 3 sa Arnolda, ali eto, ni manje-ni više, šampio je uzeo učešće.
i prosle god je kai osvojio i ac i ao.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.