TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:43:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dobijanje na kilazi treningom i hranom  (Pročitano 4208 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Mart 18, 2010, 11:47:34 posle podne »

Sto se treninga tice,pokusaj sa opcijom dan treninga dan pauza.prvi dan ledja i triceps,drugi dan ramena i trapezijus,treci dan noge,cetvrti dan grudi i biceps.Baci akcenat na osnovne vezbe i formu izvodjenja pokreta.
Ishrana..pokusaj da u svakom obroku imas proteinsku ishranu,te pahuljice malo zameni sa razanim hlebom,ako bas ne ide na dobijanju na kilazi ubaci slobodno povremeno mleko,plazmu,nesto kaloricno,ali povremeno.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #4 poslato: Mart 18, 2010, 07:52:20 posle podne »

Tako sam trenirao dok sam imao standardnu kilazu i pokazalo se kao dobar program bar za mene,medjutim posto sam izgubio nekih 7kg zbog nekih problema sa zdravljem od tada ne mogu da se ugojim ni gram i zato trazim savet u vezi treninga i ishrane kako bi to promenio
prilikom treninga za grudi svakako radis triceps, a zatim ga po tvom progarmu radis opet sutradan, dakle dva dana zaredom.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #3 poslato: Mart 18, 2010, 07:50:16 posle podne »

Tako sam trenirao dok sam imao standardnu kilazu i pokazalo se kao dobar program bar za mene,medjutim posto sam izgubio nekih 7kg zbog nekih problema sa zdravljem od tada ne mogu da se ugojim ni gram i zato trazim savet u vezi treninga i ishrane kako bi to promenio
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2010, 07:38:12 posle podne »

zaista lepo, i ja zelim da cujem odgovor. jedno pitanje: zasto grudi biceps, a ledja triceps, ako bas radis na hipertrofiji??
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2010, 07:34:24 posle podne »

Za Marka dimitrijevica od LOC-a,opet u vezi treninga,evo da ti opisem ukratko kako si rekao kako treniram i kako se hranim.Treniram od pocetka u sistemu 3 pa 1 slobodan,radim strandardno,prvi dan grudi i biceps,drugi ledja i triceps i treci rame i stomak.Grudi radim jedan trening ravni benc 4-5 serija 12,10,8,6, kosi potisak bucicama isto, propadanja 5*12, drugi trening samo zamenim prvo radim kosi benc pa onda ravni potisak bucicama i propadanja sve na isti nacin kao i prvi trening,ledja radim zgibove,veslanje i ubacim jos jednu ili 2 vezbe isto  4-5 serija 12,10,8,6,ruke radim 3 vezbe sa po 3 serije,uglavnom 10,8,6.Hranim se dorucak su uglavnom kombinacija jaja,pilecih ili curecih prsa,sir,neka salata,150g crnog ili razanog hleba plus jogurt,neka vocka,uzine pre podne i popodne su uglavnom ovsene i jecmene pahuljice sa jogurtom,onda kornfleks sa mlekom,kuvano zito sa mlekom,nekad hleb i sir sa vockom,rucak je supa,junetina ili piletina+ grasak,boranija,spanac,karfiol,+hleb ili pirinac ili krompir i obavezno neka salata,zelena,kupus,cvekla...nekad su to testenine sa tunjevinom i vecera isto neko meso,riba sa salatom i hlebom i jogurt ili mleko i kad koristim hleb uvek je to 150 g crnog ili razanog,za pirinac i krompir je to negde oko 250-300g.Tako da sad kad imas sve molim te za neki dobar program i savet za ishranu gde cu za neki period da dobijem na kilazi,na starnu misicna masa i ostalo,interesuje me da povratim svojih 7kg koje sam izgubio a kasnije cu ostalo.Hvala unapred na utrosenom vremenu i trudu i nadam se da ce saveti pomoci i ostalima na forumu koji imaju isti problem,pozdarv od LOC-a.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.