TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:02:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sknuo pa vratio pa opet skinuo, problem sa finisom  (Pročitano 4335 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #4 poslato: Mart 24, 2010, 10:55:21 pre podne »

Имам ја доста тога да ти додам и одузмем, одох на колоквијум па ћу ти (око 20-21ч) објаснити где грешиш...  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
PrestigeHD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #3 poslato: Mart 24, 2010, 01:48:46 pre podne »

Sta mislite, uz ovakav trening + AC + korigovana ishrana + porok da cesto u kasnim nocnim satima pojedem nesto sto ne treba (to nisu nikada velike kolicine hrane), da li mogu da ocekujem napredak - skidanje jos 4kg?

Inace sada sam u odlicnoj formi i osecam se odlicno. Bas sam se testirao prosle nedelje i istrcao sam 15km za 85min a nekada nisam mogao da istrcim 3km u cugu najsporijim tempom.

Da napomenem da AC pijem ujutru na prazan stomak samo jednom dnevno  a na trening idem isto na prazan stomak pola sata posle uzimanja AC.
« Poslednja izmena: Mart 24, 2010, 01:53:07 pre podne od strane PrestigeHD » Sačuvana
PrestigeHD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #2 poslato: Mart 24, 2010, 01:46:08 pre podne »

Sto se tice treninga, opet mislim da cu naici na vasu kritiku ali ovaj tip treninga mi nekako prija i do sada mi je davao rezultate.
Treniram 5 puta nedeljno (2 dana radim, jedan odmaram), bas redovno.
Trening se sastoji od sledeceg:
- zagrevanje
- trcanje 7km za 42min
- hodanje uzbrdo jacim tempom 1km
- lagano hodanje 0,5km
- kobinovani trbusnjaci 150kom
- kombinovane vezbe za donji deo ledja 50kom
- 2-3 vezbe za ruke (po 2-3 serije od 10 ponavljanja)
- istezanje
- sauna (posle svakog treninga 10min)
Sačuvana
PrestigeHD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #1 poslato: Mart 24, 2010, 01:41:24 pre podne »

U naslovu sve pise.
Vec sam prosle godine ovde na forumu dobio dobre savete koji su mi stvarno pomogli i hvala vam na tome. E sada sta se desavalo u medjuvremenu.
Da podsetim da sam krenuo sa nekih 112kg prosle jeseni i da sam do leta uspeo da skinem kilazu na nekih 92-93kg sto je bilo OK.
Onda je dosao problem a to je leto kada zbog obaveza tesko stizem da treniram pa sam uspeo da se vratim na 103kg na kraju leta (sto je opet za 9kg bolja situacija nego prosle godine u isto vreme).
Opet sam ove godine zapeo i evo sada se nalazim na 91-92kg, inace cilj mi je da odem ispod 88kg (visok sam 1,86m i krupnije gradje).
Ovih 11-12kg sam skinuo za skoro 3 meseca uz korigovanu ishranu, redovne treninge i zelenu kafu (nemojte da mi se smejete  ;D koja je sada zabanjena a koristio sam je mesec dana).

Ostalo mi je da skinem 4kg da bi dosao do ciljane kilaze ali sada ide najteze. Zbog toga sam od pre dva dana ubacio i AC. Ali imam dva problema (nedoumice).
Hranu sam korigovao sve po PS, ali imam strasan problem da se kontrolisem od hrane u kasnim nocnim satima pred spavanje (oko 2h). Sve ide kako treba ali to mi je slaba tacka a desava se da bas tada kada je najgore pojedem i nesto sto ne bi trebao ni preko dana. Nastavljam u sledecem postu...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 17 upita.