TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:32:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kupujem polovan tft monitor "19  (Pročitano 4858 puta)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #16 poslato: April 27, 2010, 11:08:59 posle podne »

Polovan CRT moze, ali polovan LCd i LeD nikako, pogotovo ne te neke jeftine varijante.
Das 7000-8000 i cao si :))
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #15 poslato: April 27, 2010, 06:20:52 posle podne »

Fora je u tome sto meni uopste nije hitno, a i kakva je situacija u zemlji, kada neko daje kes pare, cene idu drasticno dole   ;D  Ja cu strpljivo cekati dobru ponudu i to je to...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #14 poslato: April 27, 2010, 04:37:31 posle podne »

Malo idemo u off ali evo sad ispred zgrade vidim Golf2 na kome je oglas. '85 god, 2200e.  Toliko o realnim cenama na auto trzistu kod nas :)

Ti mozes naci 19" za te pare, to stoji. Pitanje je samo kakav monitor ces dobiti i koliko dugo ces ga traziti. Paneli tih novih monitora koji su 70-100e uopste nisu za diskusiju, taman kao Biotech kod suplemenata. :) Imas gomilu testova na netu pa proveri :) Mrtvi pixeli, boja, kontrast, DVI/HDMI, odziv... Sve ulazi u konacnu ocenu kod monitora.
Sam si zastupnik, u mnogim raspravama, da je bolje dati malo vise i uzeti super stvar. Apsolutno se slazem.
Da ja sutra kupujem 19" isti tren bih zvao onaj oglas i pazario ga za 70-75e jer je stvarno odlican. A ako se ne varam i kad je povucen iz prodaje nije bio ispod 150e.
Nemoj pogresno da me razumes, ne zelim da da ispadnem pametan ili da nesto zaradim jer nemam pojma ko ga prodaje.
Stvar je u tome sto mi je mnogo hardvera proslo kroz ruke i znam koliko puta sam se i sam za**** pokusavajuci da prodjem jeftinije za nesrecnih 20-40e.

Javi sta si uzeo i srecna potraga, nadam se da ces uzeti dobru stvar :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #13 poslato: April 27, 2010, 02:51:00 posle podne »

Nema sta ja da sanjam, kad cu ja to naci za te pare  :) I ja se sasvim dovoljno razumem u IT, tako da...  A ja ti po treci put ponavljam da za 80 evra imas brendirane NOVE monitore, a za 100 evra imas "22 kada se nadju na akciji i da ja nisam degen da dajem iste pare ili 10 evra manje za polovne... End of discussion, a ko ima monitor da proda, nek mi se javi  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
nickey
Gost
« Odgovor #12 poslato: April 27, 2010, 02:30:16 posle podne »

Bez uvrede ali ti slabo znas IT, da znas onda nikad ni ne bi gledao HDD polovnjaka jer je HDD kvarljiva roba, on ne sme ni da se nosa ni udara i verovatno ga neko prodaje jer je pri izdisaju, niko normalan ne prodaje HDD, svi samo dokupe jos jedan da dopune prostor. Skoro sve ostale komponente credi kupovati polovne jer ili rade ili ne. A i ti GoldStar monitori na snizenjima su ti ko' Biotech sto ga ti pljujes tako da mi nisi jasan. Ja ti lepo kazem ti samo sanjaj 19'' za te pare, mozda sa 18 zaglavljenih pixela.

Ja sam sve osim HDD i napajanja polovno kupio sa garancijom, i sve super radi zadnjih godinu dana.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11 poslato: April 27, 2010, 12:34:44 posle podne »

Ajde gde imaju te 19'' od 70e ganc nove? I te 22'' isto ganc nove? COOLicu kompjuterski delovi != auto delovi, i to ne ide tako, nemoj da se zanosis...

"19 su bile u "win winu" za 70 evrica do skoro na akciji, te akcije vise nema. "22 su bile u Metrou na akciji za 9990 din. takodje, ta akcija je prosla, pa i da jos uvek traje, ja ne bih uzeo jer NE PLANIRAM DA DAM TOLIKO PARA ZA MONITOR. Tih akcija uvek ima i uvek se moze naci nesto ultra povoljno NOVO, tako da polovno NE VREDI vise od 50 evra, a ko je odlepio sa mozgom, neka daje te pare, jer ja necu... Znam da su polovne memorije skuplje od novih, ali ovo nisu memorije nego monitori, a sto ne uzeste primer hard diskova? Polovan hard kosta manje od novog, jel da? ;)  I nemojte mi porediti idiotizam u IT-u (gde losije stvari kostaju skuplje od boljih i NOVIH) sa nista drugo do glupim i neupucenim ljudima u car HI-FI (ne auto delovima, pa i tu je bolje kupiti polovno a original, nego novo djubre iz turske), gde su starije serije i polovne stvari neuporedivo BOLJE od ovih novih koje danas izlaze i koje su djubre na kub...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #10 poslato: April 27, 2010, 02:29:48 pre podne »

Ovaj Samnung vredi te pare, mozes cak i da spustis cenu. Monitor je odlican. Inace se bavim IT-om i upucen sam u tematiku.
Ta logika polovno/novo nema bas prodju u ovoj oblasti. Pogledaj cene SD ram memorije koja se ne proizvodi xy godina. Pored toga, trenutno je ddr2 skuplji od ddr3 koji je savremeniji i brzi. Primera je mnogo.
Takodje, ti trazis nesto sto nije standard vec par godina pa ga je i teze naci. Ne kazem da je nemoguce ali nije bas lako...
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #9 poslato: April 26, 2010, 11:03:58 posle podne »

Ajde gde imaju te 19'' od 70e ganc nove? I te 22'' isto ganc nove? COOLicu kompjuterski delovi != auto delovi, i to ne ide tako, nemoj da se zanosis...
Sačuvana
PsyTrance
Gost
« Odgovor #8 poslato: April 26, 2010, 09:18:01 posle podne »

ae bre sta nemma...kupi halo oglase :D cale uzeo monitor za 20e IBM sljaka ko lud :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #7 poslato: April 26, 2010, 08:57:59 posle podne »

Ja ti lepo kazem, za 10000 din. sam imao ganc nov Philips wide "22 sa garancijom 2 godine, a za nekih 80 evra imas brendirane "19 kada se nadju na akciji da biras, a do skora je bila akcija ne neke (stvarno ne znam koje monitore) "19 za 70 evra, javio mi ortak danas. Ja kad kupujem, ja ne gledam u radnjama gde je najskuplje vec gde je najjeftinije, a polovan monitor treba da kosta ko pola novog i ja sam ponudio i vise nego korektne pare. Radio sam sa polovnom tehnikom za kola i znam kako to ide i koliko se srozavaju cene za nesto polovno, samo sto su ljudi totalno nerealni ovde kod nas, to je druga stvar...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
nickey
Gost
« Odgovor #6 poslato: April 26, 2010, 08:42:53 posle podne »

50e sa 15 zaglavljenih piksela i duhovima pa ja krajnje realno, 100+e je nov, generalno cene idu od 70 za sklj pa na gore... nemoj ti biti nerealan.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #5 poslato: April 26, 2010, 08:27:27 posle podne »

Ma meni ne trebaju gejmerske serije vec najobicniji monitor koji sljaka   ;D  A to sto mi zivimo u idiotskoj zemlji u kojoj ganc novi monitori sa garancijom (doduse wide) se mogu naci za 70 evra kada bude akcija, a ovi nasi preprodavci ili prodavci polovnih traze 70+ evra za POLOVNU stvar je nesto krajnje neverovatno. Ja sam imao za 100 evra Philips "22 ganc nov, ali ne zelim da dajem toliko para za monitor, vec sam ponudio krajnje korektnu cifru za polovan (cak sam poudio i puno), ali izgleda tesko da cu naci jer uvek ima idiota koji ce dati za polovnu stvar koliko kosta nova, ali ja nisam od takvih   :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #4 poslato: April 26, 2010, 01:09:43 pre podne »

Evo ti jedan zanimljiv oglas koji sam uhvatio na netu danas.
Samsung 940BF, odziv 2ms, gejmerska serija, 5:4, 1280x1024, DVI/digitalni, u potpuno perfektnom stanju. Istekla garancija, ali dajem radnu 10 dana. BG. SAMO POZIV, NE SMS. 063 1533 566

Covek trazi 80e ali probaj da izmuvas za manje.
« Poslednja izmena: April 26, 2010, 01:14:39 pre podne od strane JovanR » Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #3 poslato: April 25, 2010, 10:45:07 posle podne »

Tesko da ces naci za te pare i jos bez crknutih pixela, moraces malo da odresis kesu.
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #2 poslato: April 25, 2010, 10:10:48 posle podne »

90% je wide, a tesko ces naci 4:3 dobar za te pare :))
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.