TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 08:30:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: IFBB BALKANSKO PRVENSTVO 2010 VARVARIN  (Pročitano 13727 puta)
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #1 poslato: April 29, 2010, 11:58:38 posle podne »


Evo blizi se jos jedno takmicenje koje ce, verujem, da izazove jos vecu paznju svih nas u regionu. Eto prilike za sve takmicare da se pokazu u jos boljem izdanju u jos boljoj konkurenciji jer su ovo ipak sastavi reprezentacija.

Potrudio sam se da prikupim sto vise informacija kako bi ih podelio ovde sa vama.

Zasto je bas Varvarin odabran za mesto odrzavanja ovakvog velikog takmicenja ne znam ali ok, posto je to zavrseno, suvisno je o tome sada bilo sta da se prica.
Znam trud ljudi iz tog mesta kao i ljudi iz Opstine koji su bili vrhunski organizatori domacih takmicenja pre desetak godina( jednom je i Pedja Petrovic tada bio apsolutni pobednik). Verujem da ce tako i ovog puta da bude.

Skup takmicara je u hotelu ili motelu RUBIN u Pojatama. To je na samom izlazu sa autoputa za Krusevac, odmah iza naplatne rampe. Skup nasih takmicara je vec od 15.00h u petak 7-og maja.
Merenje je zakazano u sportskoj hali u Varvarinu za 19.00h istog dana gde ce biti i vecera nakon toga.

Pocetak takmicenja je najavljen, sutradan, u subotu 8-og maja za 15.00h i svi takmicari ce nastupiti u 12 kategorija (kao i u Beogradu). Po informacijama koje imam do sada je preliminarno najavljeno 112 takmicara iz 8 zemalja a najkompletniju reprezentaciju salju Bugari od 22 clana, Rumuni 14, itd...
Nasa ekipa za sada broji 18 reprezentativaca a ko ce u kojoj kategoriji da nastupi ostavljam za informaciju do pred samo takmicenje kada lista bude konacna.

Sto se sudjenja tice, posto se o tome dosta govori, ovoga puta ce da sude iskljucivo sudije sa medjunarodnom licencom i koji ce da sude i Evropsko prvenstvo u Holandiji. Pouceni losim iskustvom iz Bora, na proslom Balkanskom, gde je sudilo nekoliko lica koji su prvi put u zuvotu seli za sudijski sto samo zato da bi svaka reprezentacija imala svog sudiju, ovog puta ce za sudijski sto samo medjunarodne sudije sa iskustvom sto licno odobravam.

Domacin sledeceg Balkanskog prvenstva je Turska koja nezvanicno nece imati takmicare u Varvarinu
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.