TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396017 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 07, 2024, 09:39:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bodybuilding literatura?  (Pročitano 4993 puta)
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #6 poslato: Jun 26, 2012, 07:34:24 posle podne »

Evo jedan link o knjigama

http://www.building-body.com/Knjige.html
Ako te zanimaju knjige za skinuti obrati mi se za linkove  ;)
druze ako ti nije frka stavi linkove za te knjige , voleo bih da procitam koju a verujem i mnogi drugi na ovom forumu
Sačuvana
train hard or go home !
Ketridz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #5 poslato: Maj 11, 2010, 10:22:09 posle podne »

Evo jedan link o knjigama

http://www.building-body.com/Knjige.html
Ako te zanimaju knjige za skinuti obrati mi se za linkove  ;)
« Poslednja izmena: Maj 11, 2010, 10:28:36 posle podne od strane Ketridz » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2010, 07:28:22 posle podne »

to i ne moras

imas na dave draper forumu podforum vince gironda i tu su postavljali skenirano njegove kurseve, ja ih imam vecinu u originalu , kao i njegovu knjigu, ali tamo ces naci vecinu kurseva
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2010, 06:47:19 posle podne »

imam nekih fragmenata njegovih knjiga, ali dosta strana je nekako izbagovano ili acrobat ne moze da procita... ako imas neki link ili nesto korisno baci na PM ili kako vec... hvala..

edit: da li mislis da je ispravno i da treba poslusati to sto kaze da se ne pije voda u toku treninga?
« Poslednja izmena: Maj 11, 2010, 06:48:58 posle podne od strane arseniK » Sačuvana
Arbeit macht frei.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #2 poslato: Maj 11, 2010, 03:18:13 posle podne »

Vince , Draper, od bb, bill starr je dobar isto

ako hoces da znas sta je pravi bodibilding, onda citaj Girondu, idi na forum dave drapera tamo ima ljudi koje je trenirao gironda , u osnovi ako te zanima bb, ali pravi ne ovaj fake sada , onda samo girondu citaj, a i onako vecina stvari koja se prica sada, on je izmislio

Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1 poslato: Maj 11, 2010, 02:10:22 posle podne »

Kako se sve više informišem na forumima, preko torrenta, utubea itd. više nakupljam informacija o ljudima koji su dosta pisali o bodibildingu u prošlosti.  :)

Tu i tamo neko spomene neko ime na forumu, najčešće strano, kao autora knjige ili nekog sistema, filozofije vežbanja itd, ali --- tu se sve i završi -- samo na imenu. Možda ne bi bilo loše kada bi iskusniji sa foruma uputili početnike na neke knjige ili autore čiju filozofiju ishrane i bodibildinga smatraju ispravnom. Prevodi nisu bitni -- može i na engleskom, kakogod...  :-[

Mislim da bi obrazovanje ljudi uopšte doprinelo kvalitetu diskusije ili savetovanja na forumu. Stičem utisak da se savetovanje na našim bb forumima svodi na priču: 'radi tako i tako, ne pitaj kako i zašto, samo PUMPAJ, jedi ovo, ne jedi ono, stani, kreni...', a kad je reč o referencama sve ostane na praznim obećanjima argumentacije u nekim nepostojećim ili irelevatnim člancima...  :o

Skoro sam čitao dosta od Vinsa ĂDironde (Vince Gironda, valjda se ovako čita :)) o suplementaciji, ishrani, treningu i ostalom, pa me insteresuje kakav je stav ljudi koji su već dugo u ovom sportu ili osećaju da mogu da prokomentarišu filozofiju vežbanja i ishrane ovog čoveka?  :)

pozdrav svima


Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.522 sekundi sa 17 upita.