TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 02:38:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts posle 20 dana  (Pročitano 97686 puta)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #15 poslato: Februar 23, 2011, 08:32:41 posle podne »

Bogami moja ĂDina skinula 4 kg od jedne kutije, sad pravi pauzu, al je koristila 2 kesice dnevno. Jednu ujutru na prazan stomak a jednu oko podneva pred trening. Dobar je.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Februar 21, 2011, 03:48:09 posle podne »

Za 2 dana zavrsavam sa animal cuts-om i imam par pitanja. Da kazem pre svega da sam zadovoljan preparatom ali na mene nije bas mnogo delovao jer mi u prvih 7 dana koriscenja nije bila bas sredjena ishrana (sam sam kriv) ali kada sam sredio ishranu ubrzo su se videli i prvi rezultati. Sada me zanima sledece...

Zasto je potrebno praviti pauzu min 7 dana nakon 3 nedelja koriscenja cuts-a?

Da li da probam neki drugi sagorevac ili da nastavim sa istim i kada mogu da nastavim?

naravno, napravi pauzu i nastavi sa korišćenjem...   nema potrebe da menjaš sagorevač, osim ako ti u nekom slučaju ne odgovara... 

Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #13 poslato: Februar 21, 2011, 01:46:42 posle podne »

Za 2 dana zavrsavam sa animal cuts-om i imam par pitanja. Da kazem pre svega da sam zadovoljan preparatom ali na mene nije bas mnogo delovao jer mi u prvih 7 dana koriscenja nije bila bas sredjena ishrana (sam sam kriv) ali kada sam sredio ishranu ubrzo su se videli i prvi rezultati. Sada me zanima sledece...

Zasto je potrebno praviti pauzu min 7 dana nakon 3 nedelja koriscenja cuts-a?

Da li da probam neki drugi sagorevac ili da nastavim sa istim i kada mogu da nastavim?

Nemoj da kriviš AC da nije delovao ;) delovao je čim si TI korigovao ishranu ;)
pauza služi za ponovno razvijanje osetljivosti na dobar deo sastojaka AC
i naravno obavezno nastavi sa AC, sad ćeš tek da vidiš njegov efekat (naravno ako i dalje budeš imao korigovanu ishranu)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Februar 21, 2011, 11:14:41 pre podne »

Nastavi da korigujes ishranu,pojacajaj trening i nakon pauze opet uzmi AC i tako ces napraviti dodatni napredak.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #11 poslato: Februar 21, 2011, 10:05:05 pre podne »

pravis pauzu zato sto je jak i da ti organizam ne razvije toleranciju..
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #10 poslato: Februar 21, 2011, 02:31:11 pre podne »

Za 2 dana zavrsavam sa animal cuts-om i imam par pitanja. Da kazem pre svega da sam zadovoljan preparatom ali na mene nije bas mnogo delovao jer mi u prvih 7 dana koriscenja nije bila bas sredjena ishrana (sam sam kriv) ali kada sam sredio ishranu ubrzo su se videli i prvi rezultati. Sada me zanima sledece...

Zasto je potrebno praviti pauzu min 7 dana nakon 3 nedelja koriscenja cuts-a?

Da li da probam neki drugi sagorevac ili da nastavim sa istim i kada mogu da nastavim?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Septembar 02, 2010, 10:55:13 posle podne »

Bravo marisima...uspeo si da uradis ono sto si zeleo.A odrzavati posle je malo ipak teze i trazi mnogo odricanja.Ali treba malo covek i da se opusti,uziva...a sada ces ti ponovo polako da to sredis u to ne sumnjam ;)
Sačuvana
Marisima
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


« Odgovor #8 poslato: Septembar 02, 2010, 05:15:15 posle podne »

Ja sam uzimao Animal cuts pre nekih dva meseca.Prvo sam regulisao ishranu dve nedelje pre početka kоrišćenja i ušao malo u formu koja je iskreno da kažem nije ni postojala jer nisam aktivno vezbao bar dve godine.
Pre svega toga sam imao 102.5 Kg,imače imam 26 godina i visok sam 195 cm.
Trening mi se sastojao samo od trcanja i šetnje jer nisam imao vremena da jos nesto ubacim u program zbog toga sto radim od 12h do 20h i putujem na posao autobusom 15 km pa nikako nisam mogao da stignem.
Ishrana,izbacio sam beli hleb i jeo hleb od ovsa ,izbacio sokove,gaziranu vodu i alkohol i nes kafu.Pio sam samo Aquva Vivu.Nosio sam na posao hranu koju sam sam spremao i izbacio sve grickalice,pljeskavice,pice,sendviče.... koje sam do tada jeo.
Vecina obroka mi se sastojala od kuvanog povrca,tunjevine,belog mesa i jogurta ili sira sa 0.5 masti i neke voćke pride :) .
Za doručak uvek Musli tropick sa mlekom i dodavao sam suvo voće dodatno u to.
Četiri do Pet obroka dnevno i neke vocke izmedju,2-2.5L vode pre doručka obavezno jer sam trcao ujutru na pre doručka.
Za dve nedelje bez animala sam skinuo oko 1.5 Kg uz svakodnevo trčanje od 15 do 30 min.
Od kad sam počeo da uzimam animal pa do zadnjeg paketa isao sam sa 30 na 65 min trcanja i 10-15 min setnje stim da sam do stadiona ima 15 min. hoda u jednom pravcu.
Skinuo sam na 90Kg do mora tj. 40 dana od početka konzumiranja Animala.Skinuo sam u struku 9cm. tri rupe nove na kajišu i mogu vam reci da sam bas bio zadovoljan jer sam se stvarno super osećao.
Onda zna se,bataljuješ vezbanje i ideš na more i tamo ponovo počinješ stare navike.Izgovor ti je "sta ima veze,malo sebi da dam oduška..." i onda dodjes sa odmora,ispadnes iz rutine i eto.... 94Kg. Od nedelje krećem ponovo pa javljam kakva je situacija :) POzz
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Maj 25, 2010, 11:17:47 pre podne »

Ujutru cim ustanem popijem jedan paket,odmah zatim sa jogurtom jedem ovsene pahujice.Oko 11h ponovo ovsene,pa oko 13-14 h za rucak jedem kuvano,corbe,nekada belo meso...Popodne ne pijem Animal,i posle 18h ne jedem nista.Bicikl vozim samo uvece oko 20h,kada dodjem sa posla i to oko 30 min.Slatkise,sokove,hleb i ostalo ne jedem.Hvala.

U redu su ovsene sa jogurtom kao jedan obrok, ali ne moraš u dva obroka za redom ovsene... 

Kuvano.. šta kuvano?

Posle 18 h ne jesti ništa je takoĂ°e velika greška...

možeš detaljnije da ispišeš tvoj dnevni jelovnik...

treba da imaš minimum 5-7 obroka dnevno... sačinjenih uglavnom od kvalitetnih proteina...

drugo, ja ovde nigde ne vidim povrće... toliko bitno... POVRĆE i vlakna!!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Maj 25, 2010, 10:08:08 pre podne »

Ujutru cim ustanem popijem jedan paket,odmah zatim sa jogurtom jedem ovsene pahujice.Oko 11h ponovo ovsene,pa oko 13-14 h za rucak jedem kuvano,corbe,nekada belo meso...Popodne ne pijem Animal,i posle 18h ne jedem nista.Bicikl vozim samo uvece oko 20h,kada dodjem sa posla i to oko 30 min.Slatkise,sokove,hleb i ostalo ne jedem.Hvala.

Da... Ishrana ti je jako loša. Samo se teško zavaravaš ako misliš da si ishranu sredio. Zaista moraš da pročitaš deo foruma posvećen ishrani. Naći ćeš jako puno korisnih stvari. Praktično, sve ti je napisano, samo odvoj malo vremena za čitanje.

Time što trenutno radiš sigurno nećeš postići rezultate. Čak što više, možeš samo štetu naneti sebi.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #5 poslato: Maj 25, 2010, 09:52:03 pre podne »

Evo ja nisam bas strucan, al vidim da imas velike greske. Za pocetak, jel unosis ti ista od proteina sem "nekad" belo meso za rucak? Mora vise. Nejesti posle 6 je najveca glupost pogotovu sto ti ne lezes sigurno pre 10. Ubaci uvece neke proteine, najbolje ella sir. Ishranu treba jos da sredis citaj na forumu primere. Animal uzimas skroz pogresno. Valja na prazan stomak ujutro, ali vaznije ti je da tada odradis i biciklu/trcanje pa onda jedi. AC treba da ti ubrza gubljenje masti pri fizickoj aktivnosti. U tvom slucaju cini mi se bolje da ga uzmes pred tu biciklu, uvece. A AC te sigurno radi, jer da ne radi gubio bi ti na tezini, al misicne mase, sa takvim radom. Citaj mnogo vise oko ishrane na forumu!

P.S. Malo ti je to fizicke aktivnosti.
Sačuvana
DjordjeVA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2010, 08:28:48 pre podne »

Ujutru cim ustanem popijem jedan paket,odmah zatim sa jogurtom jedem ovsene pahujice.Oko 11h ponovo ovsene,pa oko 13-14 h za rucak jedem kuvano,corbe,nekada belo meso...Popodne ne pijem Animal,i posle 18h ne jedem nista.Bicikl vozim samo uvece oko 20h,kada dodjem sa posla i to oko 30 min.Slatkise,sokove,hleb i ostalo ne jedem.Hvala.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #3 poslato: Maj 24, 2010, 10:34:45 posle podne »

Napisi tacno sta jedes i kako treniras.
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #2 poslato: Maj 24, 2010, 09:59:44 posle podne »

mozda ti intezitet treninga nije po meri...
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
DjordjeVA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2010, 09:53:10 posle podne »

Pozdrav,poceo sam pre 20 dana da pijem Animal Cuts,svaki dan vozim bicikl 30 min,ali jos uvek nisam primetio da sam nesto smrsao.Ishranu sam u potpunosti regulisao,izbacio slatkise,hleb i sve sokove...Da li neko ima neki predlog ili sugestiju.Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.