TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:11:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 29. maj 1991. - 19 godina kasnije  (Pročitano 2223 puta)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #8 poslato: Jun 02, 2010, 02:39:49 posle podne »

Tek kada sam odrastao, skontao sam KAKAV Je to bio PODVIG... KAda bi se to danas desilo, Srbija bi bila u transU :)))
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #7 poslato: Maj 31, 2010, 01:02:48 posle podne »

ААААААаааааааААААААаааааа... Човече, тада сам имао 8 година, сећам се као јуче да је било... А после тога кад смо опрашили Коло-Коло... ово је био фудбал, ово сада везе нема са фудбалом, све сами манекени и "метросексуалци", хоћу рећи све саме "пице" са запослењем...

Bas tako,potpuno se slazem...

Secam se da sam eto bila klinka a umesto onog "u devet u krevet" ja sam do 04h izjutra cekala utakmicu i uzivala u osvajanju sveta.

I toliko sam volela fudbal,a sada zbog svega sto je DHEA naveo,to je sport koji najmanje pratrim,osim nekih bitnih utakmica,iako mi je brat fudbaler... >:(
Sačuvana
Be Happy!!!
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #6 poslato: Maj 29, 2010, 03:25:44 posle podne »

najezio sam se, fudbal je moja profesija i nacin zivota, i jako mi je zao sto je ovo danas milionima milja daleko...  :'(
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #5 poslato: Maj 29, 2010, 01:24:37 posle podne »

ААААААаааааааААААААаааааа... Човече, тада сам имао 8 година, сећам се као јуче да је било... А после тога кад смо опрашили Коло-Коло... ово је био фудбал, ово сада везе нема са фудбалом, све сами манекени и "метросексуалци", хоћу рећи све саме "пице" са запослењем...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #4 poslato: Maj 29, 2010, 09:37:01 pre podne »

A ja svega 10god. :D

Verovatnoi ce nesto obeleziti sledece godine na 20-ogodisnjocu od tog trenutka
Sačuvana
Be Happy!!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Maj 29, 2010, 09:25:40 pre podne »

Ti trenuci ostali su duboko u mojem sećanju, iako sam imao svega 7 godina. Još tada sam svim srcem navijao za Zvezdu. Takvi igrači na jednom mestu, takav duh, takva energija.... Ne raĂ°a se to više.
Crvena i bela su moje omiljene boje.

Kako mi je samo bilo drago kada su se na današnji dan 2001. godine opet okupili i odigrali revijalnu utakmicu na Marakani. Potajno sam se nadao da bi se to moglo desiti i danas ali ništa od toga. Voleo bih da opet vidim sve te igrače okupljene na jednom mestu. :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2010, 09:18:02 pre podne »

I nakom 19 godina se i dalje najezim na pomisao o svemu ovome.

Bila sam klinka tada ali ni jednu utakmicu nisam propustalamsve snimala,cela soba izlepljena u Zvezdinim posterima  :)

Zaista su nam ostavili lepu uspomenu i secanje na taj trenutak ponosa za sva vremena
Sačuvana
Be Happy!!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2010, 08:06:22 pre podne »

29. maj 1991. - 19 godina kasnije




Ubrzani otkucaji srca, crvenilo u obrazima, naježena koža, plač i smeh u isto vreme... i onda potpuni osećaj euforije. Ovo je dijagnoza stanja u koje su svi Zvezdaši upali 29. maja 1991. godine, stanja koje nas obuzme i danas i sad čim se spomene Bari, stadion “Sveti Nikola”, Olimpik Marsej, osvajanje Kupa šampiona.

Priča o tom najvećem i najlepšem danu u istoriji naše Zvezde, a svakako i životima mnogih od nas, ne može se nazvati legendom ili bajkom. Preslabe su to reči za naše stvarne heroje i junake, za priču koja se prenosi sa kolena na koleno u zvezdaškim porodicama i to bez ulepšavanja, jer ne može se nakititi ono što je bilo baš tako savršeno.

Storiju o Bariju i najvećem uspehu srpskog i jugoslovenskog fudbala, njen uvod, razradu i zaključak svi znamo toliko dobro, do tančina, ona je u svima nama i tako lako i u pola noći nabrajamo i reĂ°amo: Stojanović, Jugović, Marović, Šabanadžović, Belodedić, Najdovski, Prosinečki, Mihajlović, Pančev, Savićević (Stošić), Binić.

Svako od nas ima svoj doživljaj i osećaj vezan za taj sunčan 29. maj 1991. bez obzira na to da li smo bili na stadionu “Sveti Nikola” ili ostali prikovani uz televizor. Ostao je za sva vremena miris te večeri, koji nas sada začas poput nekog "flešbeka” vrati u Bari. I evo nas tamo, opet posle 19 godina...

Uh, penali posle Ljupkovih taktičkih 0:0 u 120 minuta igre. Prosinečki mudro vara Olmetu, a onda Dika skokom udesno brani šut Amorosa!
"Blizu smo, blizu smo", misle u sebi svi Zvezdaši dok nervozno "lome" prste.
PogaĂ°aju redom Binić, Kazoni, Belodedić, Papen, Mihajlović i Mozer.

Odlučuje naš najbolji strelac Darko Pančev. Jedni okreću glavu, ne mogu da gledaju, drugi prekrivaju šakama oči, ali ostavljaju prostor da mogu bar malo da provire, treći su koncetrisani na loptu - ne miču pogled sa nje. Opet, UH. "Baš dugo namešta loptu", mislimo se svi.

Zaleće se Pančev.
"Neće valjda po sredini, pa tamo je Olmeta" - opet naša misao.


Muk. Pančev snažno gaĂ°a baš blizu sredine gola. Olmeta u raskoraku. Huk.
Crvena zvezda je prvak Evrope. Crvena zvezda je prvak Evrope. CRVENA ZVEZDA JE PRVAK EVROPE!!!


http://www.youtube.com/watch?v=2tkkqWJ7zP0
« Poslednja izmena: Maj 29, 2010, 08:07:56 pre podne od strane Robert » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.