TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397149 Teme od strane 25044 Članovi Poslednji član: KiaraMcKil

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 24, 2024, 08:12:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: model fitness??  (Pročitano 6399 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12912


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Avgust 02, 2010, 09:19:30 posle podne »

Zoltan Kozma,
da,bas to me zanima..znaci,to je nesto izmedju manekenstva i body fitnessa..ta kategorija mi se najvise dopada,pre svega jer se zadrzava zenstvenost..

Da ona je po meni isto jedna od najboljih jer tu se po meni pojavljuju jako lepe devojke sa pravom zenstvenoscu nikako prenabildovane itd..ali ukusi su razliciti.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Avgust 02, 2010, 09:06:03 posle podne »

na visinu od 170 imaju od 52 do 56 kg, moja devojka je na visinu od 177 imala 58kg na takmicenju
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #7 poslato: Avgust 02, 2010, 08:29:09 posle podne »

Tnx, na odgovoru. :D

Sad mi još samo ostavi br telefona i to je to. ;)
:)

(ps - mislim da je bila neka tema za med fax ili tako nešto...)
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #6 poslato: Avgust 02, 2010, 08:15:43 posle podne »

gde? nisam videla..daj link? :)

moje.. B-) 
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #5 poslato: Avgust 02, 2010, 07:10:04 posle podne »

Već se jednom povela diskusija... Jesu li ovo tvoje noge ili je samo avatar? :P
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #4 poslato: Avgust 02, 2010, 06:15:20 posle podne »

mailibuilder,
body fitness je lepa kategorija,samo sto se meni ne dopada sto u poslednje vreme postaje slicna bb-u,sve su masivnije te devojke...bas me zanima koliko kg one imaju na visinu od recimo 170cm?

Zoltan Kozma,
da,bas to me zanima..znaci,to je nesto izmedju manekenstva i body fitnessa..ta kategorija mi se najvise dopada,pre svega jer se zadrzava zenstvenost..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12912


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Avgust 02, 2010, 02:05:27 posle podne »

jako me zanima kako treniraju devojke koje se takmice u fitness model kategoriji? da li neko mozda zna kakav tip treninga koriste?
. . . i ako moze da postavi plan treninga  ;D

Ako mislis na model u NABBA savezu tu se trazi prvenstveno zenstvenost gde je jako bitna figura i da se vidi lep osmeh a telo vitko i veoma skladno.Ima vise izlazaka u haljinama i kupacem gde se obraca paznja na hod,stajling i celokupno drzanje devojke.Mislicna masa nije toliko bitna ali se trazi lepa skladna figura sa blago izrazenim finim misicima (ne jako definisanim).A sto se treninga tice bilo bi najbolje da stupis u kontakt na fb sa Ksenijom Dundjerski inace evropskom sampionkom te kategorije kao i Isidorom Lekic isto takmicarkom.One ti mogu reci vise o treninzima i spremanju.Ako si na tu kategoriju mislila..
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Avgust 02, 2010, 07:16:27 pre podne »

Ja pripremam moju devojku za body fitness kategoriju, dakle to je kategorija koja nema elemenata gimnastike, nego samo runde simetrije u jednodelnom i dvodelnom kostimu.

Fora kod treninga ovih devojaka ti je uvek da prvo odredis u kom stadijumu razvoja se trenutno nalaze. Kod body fitness-a se ceni samo ta X simetrija i ako devojka ima uska ramena genetski onda mora da se stavi glavni akcenat na ramena i slicno...to je primer naravno.

Kod ove kategorije se iskljucivo ceni odredjena misicna masa sa niskim procentom telesne masti, ali sve to mora da ima neki estetsko zadovoljavajuc izgled, dakle niti previse misicave niti previse definisane. Doduse to je sve pomalo pomesano danas, pogotovo u Evropi, tako da takmicarke postaju sve masivnije i sve definisanije...

Sto se treninga tice isti je kao u bodybuilding-u, nema razlike jer treninzi su samo da bi se postigla estetska skladnost tela, a funkcionalnost nema nikakve veze. Ukoliko si mislila na fitness kategoriju onda su treninzi malo drugaciji, naravno.

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #1 poslato: Avgust 01, 2010, 10:42:13 posle podne »

jako me zanima kako treniraju devojke koje se takmice u fitness model kategoriji? da li neko mozda zna kakav tip treninga koriste?
. . . i ako moze da postavi plan treninga  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 19 upita.