TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:27:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 18. VELIKOGOSPOJINSKI KUP-u U BODY BUILDINGU , FITNESSU , AEROBIC FITNESU I MODE  (Pročitano 4653 puta)
boca 1991
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2011, 10:50:46 posle podne »

Ima li neko slike juniora sa ovog takmicenja?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 02, 2010, 12:48:09 posle podne »

Zao mi je sto cujem da je bilo koje takmicenje lose sudjeno, pogotovu ako je medjunarodno.

Kolko sam saznao organizator u Elemiru nije uzeo pare od kotizacija iako je najvise i zasluzio da dobije. Sala kosta, medalje i pehari kostaju, vecera kosta... a sta dobija zauzvrat...NISTA. Ko nije organizovao ni jedno takmicenje ne zna sta je to.
Ne znam zasto su se naplacivale toliko visoke kotizacije...



Slazem se Gorane da treba organizator da plati salu,veceru itd...ali...ja idem u Elemir od 2007god i stalno je bio pod NABBA organizacijom i uvek je bilo ok sve organizovano (nije se placalo ucesce u pocetku a zadnje dve nesto jako malo) sem ovog takmicenja kada je stvarno veruj mi na rec bilo jako puno stranaca kao i takmicara iz svih delova Srbije.Brojka je prosto neverovatna.Ako nista drugo bar strancima i ljudima koji su presli preko 500km (primer ekipa iz Vranja koje sam upoznao) da se makar nesto simbolicno dalo ljudima.Od tolikog novca ne moze niko da me ubedi da se nesto nije moglo organizovati.
Pa ja sam Gorane delio sejkere od PANSPORTA u svlacionici vezbacima i samo da znas koliko su bili srecni sto ih se neko setio.Nazalost nisam imao za sve ali bar neke sam obradovao.
Posle tvog posta u vezi novca znam gde su pare otisle...nema ni veze da ne pricamo o ovome sada vise dzaba je u svakom slucaju ali eto neka se zna kako je bilo.
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #6 poslato: Septembar 02, 2010, 12:04:47 pre podne »

Zao mi je sto cujem da je bilo koje takmicenje lose sudjeno, pogotovu ako je medjunarodno.

Kolko sam saznao organizator u Elemiru nije uzeo pare od kotizacija iako je najvise i zasluzio da dobije. Sala kosta, medalje i pehari kostaju, vecera kosta... a sta dobija zauzvrat...NISTA. Ko nije organizovao ni jedno takmicenje ne zna sta je to.
Ne znam zasto su se naplacivale toliko visoke kotizacije...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Avgust 30, 2010, 09:26:07 posle podne »

Istina je sve sto govori taj decko potvrdjujem to kao i svi takmicari koji su bili gore u svlacionici i dosta neutralnih ljudi.Ne znam koji je razlog sto je tako ocenjen ali definitivno nije pravedno.Bilo je tu svega ovo je samo deo...

P.s - Ilicu ako novac ide organizatoru onda su trebali malo vise da se potrude i oko takmicara sto se tice nagrada a ne samo sponzor da daje sve.Sto u prevodu znaci da su pare otisle u dzep.
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #4 poslato: Avgust 30, 2010, 04:22:58 posle podne »

hmmm... čitajući druge forume, naleteo sam na ovo, možda će vas zanimati... :)
http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=24108&sid=7ea0361645a8d25bb7418a63394c1c37

koliko je istina, ne znam stvarno, ali ako je ovaj dečko u pravu, to malo baca senku na celo takmičenje... opet, ne znam, nisam bio tamo i ne mogu da tvrdim, ali po snimku koji je stavio (koji je, doduše, prilično loš), mislim da ne priča bezveze...
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2010, 04:25:21 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #3 poslato: Avgust 30, 2010, 02:57:06 posle podne »

Koliko sam video i cuo, na ovom takmicenju se odazvao poprilican broj takmicara sto je dobro za nas takmicarski BB. Drago mi je sto je tako, bez obzira u kojoj federaciji nastupaju, takmicari su zasluzili da imaju 5-6 takmicenja u polusezoni a ne samo par njih.

Jeste nezgodno sto takmicar placa pripreme,dolazak, boju i kotizaciju, prakticno sve...

Ako pare od kotizacije idu organizatoru, onda je ok i razumljivo, jer je u ovim uslovima veliki podvig da neko organizuje i ugosti sve takmicare i pratioce.
Organizatoru iz Elemira svaka cast na kontinuitetu u organizaciji.
Sa sudijama je veciti problem jer su licni kriterijumi razliciti...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Avgust 29, 2010, 09:51:33 pre podne »

Komentarisati ili ne ovo takmicenje pitanje je sad :)
Ali ajd na neki lep nacin da opisemo ono juce "takmicenje" koje je proteklo...neka kazu oni koji su bili (mislim vecinom na takmicare).
Poci cu naravno od sebe i iskren biti, moglo je po nekima bolji plasman nijanse su u pitanju jer primer..ja imam bolje grudi on ledja itd...ali iskreno kazem vise sam ja dobio pohvala i reci da sam trebao biti prvi ali nema veze.Lekic i ja smo prijatelji i redovno vodimo bitke..za sada je skor 2:2  u pobedama sa obe strane :) pre dve nedelje u Somboru pobedio sam ja njega a on mene sada,  inace on je bio treci na svetskom prvenstvu ove godine NABBA federacije pa je mozda s obzirom i na tu cinjenicu malo uticala sudijska odluka.Ali cestitke pobedniki,dobro je pozirao,dobro izgledao a sto je meni najvaznije on je dobar covek.Bravo Lekicu i iskrene cestitke od mene!
Necu puno pisati o negativnim stvarima je taj ce izvestaj dobiti samo direktor licno ali cu reci da uplata po takmicaru od 1000din je i vise nego sramna.Znajuci finansijske situacije takmicara to je prevelika cena za nase uslove.Od sponzora naravno PANSPORTA jedino dobijeni su pokloni za prva mesta.To je sve! Inace ovo takmicenje je proglaseno za jedno od najvecih gde su blili veliki propusti u sudjenju i donosenju odluka.Sta sam sve video i cuo u svlacionicama od strane nezadovoljnih takmicara ja ne pamtim.Toliko propusta je stvarno previse...
Ali ostavimo sada to, neka lose stvari budu iza...
Od dobrih stvari izdvojio bih cinjenicu da su na takmicenje dosli ljudi iz:  Loznice,Beograda,Novog Sada,Vranja,Sombora,Nisa,Hrvatske,Bosne,Slovenije (moja kategorija) itd... I vise nego odlican broj takmicara iz svih  delova nase zemlje a i okolnih zemalja.Sto se toga tice cestitke! 
Druzenje je bilo dobro izmedju samih takmicara fer i korektan odnos koliko sam ja video.Uz veceru smo nastavili nasa druzenja i to je bilo jedno od lepsih stvari na takmicenju.

I naravno bice slika sa takmicenja uskoro.Slikao sam se i ja pre i posle takmicenja i napravio video klipove da se vidi o cemu pricam i kakva mi je forma.Iza mene uvek bude dokumentacija koja potvrdjuje moje price,moj rad i moje uspehe   ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #1 poslato: Avgust 16, 2010, 10:53:16 posle podne »


18. VELIKOGOSPOJINSKI KUP-u U BODY BUILDINGU , FITNESSU , AEROBIC FITNESU I MODELSU ELEMIR 2010

OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE 2010.

28. AVGUSTA u centru Elemira- BIOSKOPSKA SALA, Žarka Zrenjanina 34
...
ORGANIZATOR:
NABBA Savez Srbije i BODY BUILDING KLUB "GLADIJATOR-NAFTAGAS " iz Elemira

PRAVO UČEŠĆA:
Imaju svi registrovani klubovi sa svojim takmičarima teritorije Srbije ,kao i takmičari inostranih klubova.

PRIJAVE TAKMIČARA:
17h časova u prostorijama bioskopske sale.

MERENJE:
18h časova u istim prostorijama.

KATEGORIJE:

- JUNIORI do 175cm i preko 175 cm. visine
- SENIORI do 175cm do 185cm preko 185cm visine
- ŽENE BODY BUILDING jedna kategorija.
- VETERANI
- MUŠKARCI BODY CLASSIC
- MODELS jedna kategorija
- AEROBIC FITNES DO 167cm visine
- AEROBIC FITNES PREKO 167cm visine
- FIGURA jedna kategorija
- APSOLUTNA KATEGORIJA pobednici muških kategorija

POČETAK:
19h časova Bioskopska sala

ODLIČJA:
Organizator je obezbedio adekvatna odličja za sve finaliste u svim kategorijama kao i poklone sponzora.

SVEČANA VEČERA:
Za sve učesnike takmičenja u Lovačkom domu "Jedinstvo" u Elemiru

U Elemiru
05.08.2010. godine Gen. Sekretar B.B.K. Gladijator-Elemir

Kontakt Veselin Lakatuš
Telefon: 064/475-84-95 (Vesa)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.