TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 04:10:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KUVANA JELA?  (Pročitano 3591 puta)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #10 poslato: Septembar 11, 2010, 10:58:18 pre podne »

Punjene tikvice njam, njam.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2010, 10:01:24 posle podne »

Ima i rekreativaca koji žele da održe formu u toku cele godine...  čak nekih i koji izgledaju bolje nego takmičari u odreĂ°enom periodu.


To su onda napredniji vezbaci a nikako nisu rekreativci pocetnici :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Septembar 10, 2010, 02:34:45 posle podne »

Ima i rekreativaca koji žele da održe formu u toku cele godine...  čak nekih i koji izgledaju bolje nego takmičari u odreĂ°enom periodu.

Tako da podržavam što se čovek interesuje...  ima još puno kvalitetne i ukusne i zdrave hrane sem pirinča, piletine, ovsenih... ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 09, 2010, 09:45:08 posle podne »

Ma bre, ja paprikaš cepam, to mi je jedno od najboljih jela obzirom da ga pravim od junećeg mesa koje je najčistije moguće, ne vidim zašto ne bi to jeo..

To je ono sto i pricam..rekreativac i treba da uziva ako moze to jest nema takmicarskih ambicija ili neki svoj zacrtani cilj koji tezi ka teskim dijetama.Zato samo uzivaj ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Septembar 09, 2010, 03:08:31 posle podne »

Interesuje me misljenje forumasa i naravno vas iz Pansporta o kuvanim jelima(pasulj,paprikas,bu(o)ranija.....),da li mogu da posluze kao dobar obrok i da li ih konzumirate u vasim ishranama ili ste striktno na pirincu,mesu,ribi,krompiru.....

Prvo sam pomislila na gotova jela pa sam htela da ti kažem da ih se kloniš zbog dosta soli...

Što se tiče hrane koju si nabrojao NARAVNO da treba unosiš - pasulj, boranija, grašak ...  leguminoze obavezno.  Nutricionisti kao "generalno" pravilo predlažu da deo na tanjiru za ručak bude upravo rezervisan za leguminoze... uz neko meso npr.

Lično,
najčešće kuvam mešano povrće (samo kupim zamrznuto) i skuvam jer mi je to najbrža varijanta - i najšarenija :)

boraniju sam isto puno jela ove godine, skuvam je sa tek tek malo dodataka i uz neko meso je odličan obrok.

Sačuvana
Dominator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2010, 03:01:12 posle podne »

Ma bre, ja paprikaš cepam, to mi je jedno od najboljih jela obzirom da ga pravim od junećeg mesa koje je najčistije moguće, ne vidim zašto ne bi to jeo..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 08, 2010, 10:08:11 posle podne »

Interesuje me misljenje forumasa i naravno vas iz Pansporta o kuvanim jelima(pasulj,paprikas,bu(o)ranija.....),da li mogu da posluze kao dobar obrok i da li ih konzumirate u vasim ishranama ili ste striktno na pirincu,mesu,ribi,krompiru.....

Kao sto sam vec mnogo puta do sada rekao pa evo da ponovim.Svi vi koji niste takmicari niti tezite ka tome mislim da nema potrebe svega da se odricete.Mozes ponekad slobodno jesti to,a i da je cesce ne vidim problem ako je ostatak kvalitetan kao i treninzi da su redovni.Znaci uzivaj ako mozes..cak i mi takmicari imamo off sezovu kada uzivamo tako da ne brini jer to sto si naveo nije strasno ;)
Sačuvana
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #3 poslato: Septembar 08, 2010, 09:03:11 posle podne »

Ja sve to jedem ali naravno bez zaprski,ja umesto zaprske stavljam tomate u tetrapaku i mogu reci da je ukusan odlican.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Septembar 08, 2010, 08:44:53 posle podne »

Nzm kako ostali , ja jedem sve to kuvano , ali keva mi bukvalno samo skuva pasulj nista ne dodaje. Drugima se to gadi meni lep ukus pasulja bez iceg :D A boraniju volim sa onim paradajzom iz kutije kad se skuva
Ja kontam da nije problem u boraniji nego one zaprske sto neki stave + pavlaka i ostale useless stvari
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #1 poslato: Septembar 08, 2010, 06:32:21 posle podne »

Interesuje me misljenje forumasa i naravno vas iz Pansporta o kuvanim jelima(pasulj,paprikas,bu(o)ranija.....),da li mogu da posluze kao dobar obrok i da li ih konzumirate u vasim ishranama ili ste striktno na pirincu,mesu,ribi,krompiru.....
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.