TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:22:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc sa kukovima  (Pročitano 4290 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Septembar 17, 2010, 04:32:24 posle podne »

E ovako , pre nego sto sam krenuo u teretanu imao sam oko 90 kg. Posle 7 meseci treniranja u teretani smrsao sam , pa sad imam oko 82 kg. Smanjio sam stomak , ruke , po malo i noge ali jedina stvar koja je ostala "netaknuta" su kukovi. Sad me interesuje kako , ili kojim vezbama bih mogao da smanjim i kukove. Citao sam na raznim forumima da su kukovi jako teski za skidanje u sta sam se i sam uverio , pa me zanima dali neko moze da mi pomogne po tom pitanju. Naravno svaki savet je dobro dosao ;)

Kome je i gde najteže skidanje sala - zavisi od genetike... ako budeš uporan nestaće i to kad -tad.  Vežbama možeš da utičeš da ojačaš taj deo tela, ali neće ti ništa pomoći u smislu topljenja lociranog dela tela... samo ishrana i kardio trening. Za pojas ću ostati neutralnog stava :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Septembar 16, 2010, 12:36:28 posle podne »

Pa da ... dobio sam ja tokom teretane malo "slova V" :) naravno treba tu jos mnogo rada i truda.
Interesuje me , sta mislite o onim pojasevima za trcanje i kako se vec zovu :)
Cuo sam da bi oni mogli da mi pomognu da skinem vise sala sa kukova , naravno uz kardio ?

Mnogi kazu da je pojas glupost ali neki sampioni bb i fitnesa kao i napredniji sportisti ga koriste a zasto? razlog je sto se njime donekle uspesno skida ona voda u donjem delu stomaka koja nece ovako da sidje.Deluje mozda glupo ali i ja ga koristim jer sam jedno vreme bas eksperimentisao na tu tematiku zeleci i sebi da dokazem jel to vredi ili ne.Rezultat je bio zadovoljavajuci i uspeo sam da skinem sto sam zeleo i od tada uvek radim kardio sa pojasem.Mada su ovo finese za nas takmicare uglavnom i to ne znam koliko ce tebi licno znaciti ali stavi ga pa vidi vremenom.Ovo nikako ne vredi bez teskih dijeta i najmanje varanje u hrani pokvarice sve.
Sačuvana
Srdjan Marjanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Brm

« Odgovor #7 poslato: Septembar 16, 2010, 11:36:11 pre podne »

Cista glupost, vidjam dosta njih koji nose taj k*** oko struka ali pitam se zasto ?  samo ti radi kardio lepo ujutru na prazan stomak pa onda,
posle podne trening sa tegovima, zatim obrati paznju na ishranu i eto napretka...
Sačuvana
Dzonyyy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #6 poslato: Septembar 16, 2010, 05:58:13 pre podne »

Pa da ... dobio sam ja tokom teretane malo "slova V" :) naravno treba tu jos mnogo rada i truda.
Interesuje me , sta mislite o onim pojasevima za trcanje i kako se vec zovu :)
Cuo sam da bi oni mogli da mi pomognu da skinem vise sala sa kukova , naravno uz kardio ?
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #5 poslato: Septembar 15, 2010, 11:51:43 posle podne »

Budeš širi u ramenima. Samo tako. ;) Vizuelno promeniš doživljaj skroz. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 15, 2010, 11:04:11 posle podne »

Pa ne mozes kukove smanjiti  jedino ako imas sala oko kukova pa da skinesh

Da to je tacno.Mozes malo uticati ipak na vizuelni deo da se ta sirina kukova toliko ne primeti tako sto ces rasiriti konuse vezbanjem pa kada nastane taj V oblik bice to lepse za oko.
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #3 poslato: Septembar 15, 2010, 10:22:18 posle podne »

Pa ne mozes kukove smanjiti  jedino ako imas sala oko kukova pa da skinesh
Sačuvana
Srdjan Marjanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Brm

« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2010, 07:54:55 posle podne »

Genetika...
Sačuvana
Dzonyyy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1 poslato: Septembar 15, 2010, 05:00:35 posle podne »

E ovako , pre nego sto sam krenuo u teretanu imao sam oko 90 kg. Posle 7 meseci treniranja u teretani smrsao sam , pa sad imam oko 82 kg. Smanjio sam stomak , ruke , po malo i noge ali jedina stvar koja je ostala "netaknuta" su kukovi. Sad me interesuje kako , ili kojim vezbama bih mogao da smanjim i kukove. Citao sam na raznim forumima da su kukovi jako teski za skidanje u sta sam se i sam uverio , pa me zanima dali neko moze da mi pomogne po tom pitanju. Naravno svaki savet je dobro dosao ;)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.