TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:22:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet oko suplementacije  (Pročitano 7448 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #2 poslato: Septembar 20, 2010, 07:12:41 posle podne »

virsle nemoj,i to iz "zdrave hrane",imas tamo tem "sam svoj kuvar pa skontaj nesto...
alkohol=mrtve kalorije=mast ali za 7 dana exkurzije jedino da pijes 2 gajbe piva dnevno pa ces se ugojiti,pij slobodn ali u normalnim kolicinama nemoj da baljezgas.

a manjak snage imas sto si izgubio nesto misica, mogao bih da napises sta jedes preko nedelje...
i malo odmora imas preko nedelje...
Sačuvana
smradina357
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #1 poslato: Septembar 20, 2010, 05:49:39 posle podne »

Pozdrav svima!

Evo ovako...idem u teretanu vec godinu dana.

Postigao sam vidne rezultate ali to i dalje nije ono sto hocu. Uzimao sam animal cuts do skoro, i skinuo sam dosta masti oko struka, sad mi se vide cak i srednji i gornji trbusnjaci.

Mislim da mi je ishrana zdrava...unosim dosta proteina, svake nedelje bar po 3 puta piletina, belo meso,jedem ovsene pahuljice,voce,povrce (izbacio sam hlebove,slatkise,sokove),pijem samo domaci sok, pokusavam da unosim sto manje masti.

Sada mi treba neki savet, jer sam od dijete i animal cutsa izgleda izgubio na snazi...recimo da na nekim vezbama dizem  5-7kg manje
pa me zanima koji je suplement najbolji za povratak snage, i za nabacivanje misicne mase a da pri tome ne nabacim masti na stomak (ili ostale delove)

I zanima me jos nekoliko stvari:
Da li je neko jeo kolacice iz zdrave hrane, dijabeticarski kolacici, i da li smem u dijetu da ubacim virsle?

Sa obzirom da za 10ak dana idem na ekskurziju, da li ce alkohol uticati na povecanje masti u predelu stomaka? Pivo ili neko jako pice kao vodka ili RAKIJA :)

Inace u teretanu idem 5 dana nedeljno...pre 4 meseca sam promenio trening i deluje odlicno.

Radim

ponedeljak-grudi
utorak-biceps triceps
sreda-ramena
cetvrtak-ledja
i sad petak ili subota-noge...

Inace vozim bicikl i ne volim trcanje, vise sam obozavalac setanja...

Imam 18 god i tezak sam 75k (pre animal cutsa 80)...

bio bih zahvalan na svim savetima :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.