TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:05:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biotech...vraca li nase poverenje?  (Pročitano 9659 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #12 poslato: Septembar 22, 2010, 03:05:05 posle podne »

Kod Biotecha se obicno ljudi zale sa recenicom da se proizvodi u HUN... ne znam zasto je to minus, to je plus :) Evropska unija, standardi visi :)...

Blackberry se pravi u HUN, bio sam u kampu pored fabrike, a niko ni ne zna jer ni jedan tel ne sme da se iznese iz fabrike nego direkt ide u GB ili USA ili gde vec...

...tako da je sastav proizvoda jedino sto treba gledati, ako pise da je 100% whey onda mora biti kvalitetno :)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #11 poslato: Septembar 22, 2010, 02:47:02 posle podne »

Ono sto mene malo buni je sto nigde nisam mogao da nadjem AK profil za ISO Whey, a cini mi se da za njegove druge whey proizvode ima dat AK profil, a i kad god sam ga googlovao naletao sam na exyu sajtove + rumini, madjari, bugari i sl. Bas me buni ovaj protein, ne znam sta mi je misliti o njemu. Sto neko rece ako nista dobar je za ovsene.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Septembar 22, 2010, 12:57:30 posle podne »

Ranije to bas nije bio slucaj.Prateci misljenja ljudi po ostalim forumima kao i iz teretana nisu bas hvalili ovu firmu.To mislim na period pre 4-5god.Sada se stvar popravila i  zato me bas zanimalo vase misljenje.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #9 poslato: Septembar 21, 2010, 11:31:22 posle podne »

Ma bre, ql je biotech - nemoj da tripujete. Jedini downside je ukus vanile ISO wheya (koji je izuo koliko mu neću prići blizu ni na 100000000000000000000 kilometara), ali ostalo je keva. Za monohidrat što reče Vuksa - brate kreatin je kreatin. Nije kao da mogu da zabrlljaju nešto tu ili da im ide u prilog da podvaljuju. Njihov kreatin etil-estar kida - u to sam se lično uverio. A u par teretana u koje sam išao vlada mišljenje da je tribulus maximus objasnio neke stvari po pitanju tribulusa.
Sve u svemu - nije kao da manje verujem biotechu u odnosu na ostale.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Septembar 21, 2010, 06:54:49 posle podne »

Ima dosta pohvala za sve ukuse novopristiglih Biotech preparata u PS-u :)  i da, cena je extra! 
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 21, 2010, 12:18:43 posle podne »

Slazem se za njihov kreatin i tribulus koji su i po meni bili uvek ok,ali problem meni licno bio je protein koji eto sada vise nije.Vidim da uglavnom imate pozitivna misljenja o ovoj firmi,  a ako uzmemo u obzir da Biotech i dalje pospesuje svoje kvalitete uveren sam da ce i ostali imati slicno misljenje.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #6 poslato: Septembar 21, 2010, 11:04:20 pre podne »

nema sta da mi vrati poverenje kad ga nikad nisam ni izgubio...biotech je meni super firma sa dosta dugom tradicijom...neki njihovi proizvodi prilagodjeni su cenom za svaciji dzep...ko ocekuje bog zna sta taj se i razocara...

konkretno...ja pijem vec godinama samo njihov kreatin i tribulus...ponekad uzmem od njih nesto za zglobove i to je to...proteine inace ne pijem od ni jednog proizvodjaca...ovo sto pijem od BT sam zadovoljan samo tako
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #5 poslato: Septembar 21, 2010, 10:00:48 pre podne »

relativan je ucinak tribulusa ali sam definitivno osetio promenu koja se odlikovala velicinom testisa...pio sam tribulus maximus 2-4 dnevno.....povecanje snage bilo je u okvirima placebo efekata....a sto se proteina tice nisu bas povoljni sto se cene tice ...osim onog gold...
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #4 poslato: Septembar 21, 2010, 09:47:45 pre podne »

ja sam isto probao iso whey ono malo pakovanje i mogu da kzem sledece:

1.ukus je stvarno ok,ma da to meni nije uopste toliko bitno ali ajde da napomenem posto mnogima jeste
2.ko nema shejker bolje da ne pomislja da ga rastvara kasikom u casi jer se nista nece desiti
3.jako peni pa sam ga zato jeo samo sa ovesno kasom ili sa pirincem

i probao sam bcaa liquid koje su bile ok.
Sačuvana
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #3 poslato: Septembar 21, 2010, 08:18:19 pre podne »

Moje imaju.Koristio sam l-karnitin u ampulama(15 ampula).Nisam izgubio nesto mnogo masti(zbog ishrane),ali zato lepo dodje onih 10% vise energije na treningu...:)
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Septembar 20, 2010, 10:45:26 posle podne »

Od svih BIO proizvoda, do sada sam koristio samo Iso Whey i Tribulus Maximus. Nešto ranije izneo sam svoja mišljenja o tim preparatima. Na račun Iso Wheya imam sve pohvale i sigurno ću ga i u buduće povremeno koristiti. TakoĂ°e nameravam uskoro da probam i Nitro Gold. Deluje mi da je ok, naročito kada uzmemo odnos cena - kvalitet.

Na poslu čujem od mušterija podeljenja mišljenja o ovoj firmi. Mislim da je veći deo još uvek pod ranijim utiskom i zaobilaze njihove produkte. No, jedan novi talas korisnika BIO preparata prilično je zadovoljan i verno ga se drži. Verujem da će vremenom rasti poverenje u ovaj brend.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1 poslato: Septembar 20, 2010, 10:40:08 posle podne »

U mojoj temi (probali smo za vas) pisao sam o firmi Biotech gde sam izneo svoje misljenje o iso whey koji sam opet probao i ciji se kvalitet u odnosu na ranije popravio.Vecinom svi mi imamo neke predrasude prema ovoj firmi jer i nije se bas pokazala ranije kao neka na koju se moze racunati sto se kvaliteta tice.Ali vreme cini svoje i ja sam uvideo da su se malo potrudili da kvalitet poprave.
Ono sto me zanima je kakvo je vase misljenje sa ovom firmom sada? Jeste li zadovoljni novim serijama proizvoda?  ima li poboljsanja u kvalitetu?
Voleo bih cuti misljenja svih a pogotovu nasih forumasa koji nisu iz PANSPORT tima.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.