TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 02:11:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gaspari Nutrition - SuperPump MAX  (Pročitano 5978 puta)
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #8 poslato: April 28, 2011, 10:26:51 pre podne »

probaj jednu kesicu pa napravi paralelu..sad si me zaintrigirao
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: April 28, 2011, 09:51:40 pre podne »

Ne znam, nisam pio običan Pump. Ovaj mi je baš ok.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #6 poslato: April 28, 2011, 09:33:15 pre podne »

sta znam,
znaci sada se ne trci u wc od njega ima 10x manje magnezijuma a ostalo vidim manje vise isto samo sto izbacili one travcice i smanjili dozu..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: April 27, 2011, 08:15:42 posle podne »

Max. O njemu je i tema. :)
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #4 poslato: April 27, 2011, 07:40:19 posle podne »

super pump ili super pump max si probao
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: April 27, 2011, 03:06:15 posle podne »

Danas sam ga probao. :) Prijatno sam se iznenadio. Nakon nekoliko NO reaktora sa odvratnim ukusom, ovaj me oduševio. Ukus: voćni punč.
Rastvorio sam ga u standardnoj količini vode koju koristim i prilikom testiranja ostalih NO-a - 3dcl. Neverovatno pitak, u potpunosti se rastvorio(koristim mlaku vodu uvek), ne ostaje nikakvog praha na dnu čaše pa da moram još vode doliti. Nema gustinu kao što, recimo, ima Lab Super Charge i nema tu jačinu ukusa, što meni jako znači jer ne volim da se nalivam sa pola litra vode pre treninga kako bih oslabio ukus.

Dakle, ukus, rastvorljivost i pitkost - čista petica.

Što se tiče efekta na treningu, dominantan je efekat pumpe. Osetio sam snažnu napumpanost mišića već posle 2 serije prve vežbe. Inače, trenirao sam grudi i triceps. To je ono što sam sigurno osetio nakon prvog testiranja. Moguće da sam dobio i malo na energiji jer sam morao raditi nešto kraći trening zbog žurbe, a odradio sam fenomenalan trening. ali ne mogu sada 100% da stojim iza toga. Biću siguran kroz nekoliko treninga. Pumpa je trajala još nekih sat-sat i po vremena nakon treninga.

Dakle, efekat na treningu - isto petica. ;)

Eto, to su moji prvi utisci.
« Poslednja izmena: April 27, 2011, 03:09:10 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Djordje_xD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2011, 06:23:08 posle podne »

Ima li gde da se nadje gaspari nutrition mitotropin, vidim nemaju ga u Pan Sportu. Hvala.
Sačuvana
Cedomir Curcic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #1 poslato: Septembar 21, 2010, 05:47:34 posle podne »

Gaspari Nutrition - SuperPump MAX





Šta SuperPump MAX radi?

- Povećava kapacitet izdržljivosti

- Bori se protiv bolova i zamora u mišićima

- Povećava nivo azot oksida i vazodilataciju

Koji ste Vi tip sportiste? To je pitanje koje treba sebi da postavite pre nego što odlučite da koristite pretrenažni preparat. I šta je to što želite od tog preparata. Da li želite da postanete snažniji ili da nabacite veće kilaže u teretani? Da li želite da se vidite u ogledalu i da vidite masivno, vitko i vaskularno telo koje ste oduvek želeli? Da li želite da uĂ°ete u ring i da rasturite protivnika? Kakav bi vi bili sportista kad vaš cilj ne bi bio da maksimalno poboljšate svoj potencijal? Imamo osećaj da znate o čemu pričamo. To je razlog zašto ste poklonili poverenje u ime proizvoda sa više od pola decenije priznanja i kliničkih studija. Preparat pre treninga koji pravom sportisti poput vas obezbeĂ°uje najnoviji i najnapredniji spektrar sastojaka, originalni SuperPump250® je verovatno omiljeni pretrenažni preparat ikad. MeĂ°utim, istražvanja napreduju i Rich Gaspari-jeva posvećenost tome da napravi apsolutno najbolji proizvod je nepokolebljiva, zbog čega je najbolji postao još bolji sa stvaranjem SuperPumpTM MAX.

Gaspari Nutrition se ne oslanja na prenatrpane formule i jeftine stimulanse, vešto izgraĂ°ene da tvrde da sadrže visoke koncentracije efikasnih sastojaka kako bi osvojili vašu podršku. Ostali ne rade nista sem sto ćete se “naduvati” i to je to. Mi se oslanjamo na sastojke koji su podržani od strane kliničkih istraživanja i zaista ih koristimo u dozama koje su potvrĂ°ene od strane istraživanja. Da bi isli korak dalje, Gaspari sponzoriše klinička istraživanja svojih gotovih proizvoda da bi dokazali da ne samo da su sigurni i efektivni već i bez premca u smislu davanja rezultata koje očekujete kada potrošite vaš teško zaraĂ°eni novac na preparat. Dakle pitanje je: Koji ste Vi tip sportiste? Da li želite kvalitetan pretrenažni preparat koji će Vam pomoći da postanete veliki, jači.... Ili ćete se prodati jeftinim pretrenažnim preparatima koji vam daju nista više nego stimulativno dizanje, naglo spuštanje i potencijalno izazvati kontraproduktivne vazokonstrikcije? Sta mislite kako bi pravi sportista odgovorio na ovo pitanje? Pravi sportisti treniraju sa MAX-om. A vi?


Najčešća postavljena pitanja:


Šta Gaspari Nutrition misli kad vam postavi pitanje kakav ste sportista?

Budimo iskreni, idete u teretanu da bi izgledali najbolje i da dovedete sebe do maksimuma. Nažalost neke firme su obrukale pretrenažne preparate na tržištu sa koncentrovanim formulama koja zaista ne podržavaju da izgledate bolje i da budete bolji sportista. To je sve sto možete da očekujete od preparata koje imaju manju dozu od normalnih puni stimulansa. Super Pump Max može da vam pomogne da postanete bolji sportista kakvog ste oduvek želeli da vidite u spostvenom ogledalu, zato mi želimo da se zapitate Kakav sportista ste Vi?

Neki proizvodi reklamiraju da su "koncentrisani" i da ne treba velika formula da bi uradila posao za sportistu. Zašto i vi ne delite ovo razmišljanje?

Mi želimo da vam obezbedimo najbolje i damo sastojke u dozama koje  stvarno povećavaju performanse, vašu snagu, i povećavaju čistu mišićnu masu koja je zasnovana na naučnim podacima. Ove koncentrisane formule sadrže veliku količinu stimulansa sa sastojcima ispod količinske doze kao što su beta alanin i arginin alfa ketoglutarat (AAKG).  Kao na primer Beta Alanin  je klinički dokazan da radi na 3.2 grama dnevno i treba da se koristi vise puta dnevno. Zato smo ga uključili u Anavite sa klinicki potvĂ°enom dozom a ne ispod doze u našem pretrenažnom preparatu koji se uzima samo na dan treninga. AAKG mora se koristi 12 grama dnevno da bi imao efekta i dokazano je da 4 g ne radi nista. Druge firme koriste sastojke poput ovih  u "koncentrisanim" formulama i debelo ispod doze dok tvrdnje koje su zansovane na istraživanju se ni ne primenjuju na njihove formule. Ovo je očigledna varka i oni se hvataju za nesumnjičave kupce. Matematika se jednostavno ne poklapa, zato nedozvolite biti prevareni.
Gaspari koristi korišćene klinički potvrĂ°ene doze citrulina, kreatina, karnitina tertrata, leucina itd, kako bi se završio posao, morate koristiti ispravne doze koje često ne mogu stati u veliku kašičicu ili u 5-6 grama doza u popularnim koncentartima.

Zašto koristite toliko vitamina i minerala u formuli?

OdreĂ°eni minerali služe kao elektroliti koji pomažu telu da održi pravilno funkcionisanje i hidrataciju dok trenirate. Sastojci kao magnezijum, kalcijum, kalijum i natrijum su od presudnog značaja za ovaj proces. Koristimo najbolje forme nekih B-vitamina  kao što su metilkobalamin (B12), inisol heksanikotinat (B3), i peridoksal 5-fosfat (B6) da se obezbedi pravilna apsorbcija. Ovi B vitamini su od ključnog značaja za energetski metabolizam, sintezu novih ćelija, kao što su crvena krvna zrnca koja nose kiseonik u mišiće, i popravku ostećenih ćelija za podršku oporavka. Ne postoji ništa gore nego da vam se grce mišići ili da dehidrirate? Vi zelite poboljšati oporavak, zar ne? Nećete videti ove sastojke u popularnim "koncentratima" zato što su skupi. Kako su mogli zaboraviti na elektrolite? Nemojte prodavati sebe za pretrenažne preparate koje štede na ovim ključnim faktorima koji su vam potrebni dok trenirate i koji će vam osigurati da budete najbolji sportista na terenu, u teretani, u ringu.



(izvor: www.gasparinutrition.com )
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2010, 09:35:45 pre podne od strane Cedomir Curcic » Sačuvana
PANSPORT NOVI SAD
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.