TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:12:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SUPLEMENTACIJA  (Pročitano 31413 puta)
kajsa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

« Odgovor #113 poslato: Januar 11, 2011, 01:55:09 posle podne »

al zanima me da li vredi dati vece pare za manji proizvod tj da li se isplati kupiti njega umesto whey-a ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #112 poslato: Januar 11, 2011, 01:34:18 posle podne »

Sta mislite o Fat Burners od universala ?
I da li ovaj proizvod Nitro-Tech Hardcore stvarno toliko vredi i toliko je jak i daje rezultate kao sto ga reklamiraju ?

Fat burner je dobar preparat za skidanje masnih naslaga i ako se drzis ishrane kako treba bice ok.Nije jak ali za pocetak je ok.Sto se nitra tice reklama je cudo ali kada se vratimo u realnost tvrdim da je dobar jer probao sam ga na sebi.Misljenja ima raznih i najbolje je probati pa videti,sto se mene tice vredi.
Sačuvana
kajsa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

« Odgovor #111 poslato: Januar 11, 2011, 01:08:59 posle podne »

Sta mislite o Fat Burners od universala ?
I da li ovaj proizvod Nitro-Tech Hardcore stvarno toliko vredi i toliko je jak i daje rezultate kao sto ga reklamiraju ?
« Poslednja izmena: Januar 11, 2011, 01:19:17 posle podne od strane kajsa » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #110 poslato: Januar 10, 2011, 09:28:51 posle podne »

Hvala :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #109 poslato: Januar 10, 2011, 07:24:46 posle podne »

Kre-alkalin i Kre-alkalin PRO...Koristim Kre-alkalin vec par meseci,popio sam 3 i evo u cetvrtak zavrsavam cetvrtu kutijicu,pa me interesuje da li preporucujete da uzmem Kre-alkalin PRO,da promenim a i vidim u tekstu i jednog i drugog da je PRO naprednija i kompletnija varijanta?! :) Hvala

Kre alkalyn pro akcentuje "performanse", tj. "fokus i intenzitet"  kao po njihovoj reklami ;)    uzimaš ga pre treninga samo, to je razlika...  zbog jakih ekstrakata čajeva koji su u njemu
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #108 poslato: Januar 10, 2011, 03:16:52 posle podne »

Dok ne probas neces znati,ali ne ocekuj nista posebno .
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #107 poslato: Januar 10, 2011, 03:16:19 posle podne »

Meni se Pro odlično pokazao. Pisao sam o tome u svojoj temi. KreAlkalyn običan nisam koristio, pa ne mogu da ga uporedim.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #106 poslato: Januar 10, 2011, 03:07:20 posle podne »

Kre-alkalin i Kre-alkalin PRO...Koristim Kre-alkalin vec par meseci,popio sam 3 i evo u cetvrtak zavrsavam cetvrtu kutijicu,pa me interesuje da li preporucujete da uzmem Kre-alkalin PRO,da promenim a i vidim u tekstu i jednog i drugog da je PRO naprednija i kompletnija varijanta?! :) Hvala
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #105 poslato: Januar 09, 2011, 09:46:17 posle podne »

Vazi,hvala. :) U toku treninga najvise i popijem,minimum 1 L u a npr sinoc kad sam izasao u gradu sam popio 3 flasice vode po 0,33,jer na pijem sokove a alkohol sam samo za novu godinu i svoj rodjendan(6.1.) ali to su male kolicine(3-4 case vina) a taj dan ne pijem nista od suplemenata bar 5-6 sati pre i dan posle toga...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #104 poslato: Januar 09, 2011, 09:36:07 posle podne »

Kao sto ti je Marko napisao obavezno pojacaj unos tecnosti. Pijes sagorevac jos par soljica caja sto ce ti dosta povecati izbacivanje tecnosti tako da jos 2 litre bi bilo idealno. Naravno ne nalivaj se, rasporedjeno i najvise oko i u toku treninga.
Sačuvana
fkczbg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #103 poslato: Januar 09, 2011, 05:01:32 posle podne »

ja sam nov na ovom forumu i hteo bih da pitam da li je neko imao iskustva sa volumaize-om od bsn-a?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #102 poslato: Januar 09, 2011, 04:51:12 posle podne »

Vrtoglavica je zbog kofeina,ali to je privremeno.Danima kada treniras mozes ici jednu ujutru i 2 pre treninga,malo pojacaj unos tecnosti.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #101 poslato: Januar 09, 2011, 04:32:09 posle podne »

Vazi,hvala. :) Nisam ni mislio da ih poredim u tom smislu,vec me iznenadilo tako dobro dejstvo Charga a Kre-alkalin sam jedino koristio od preparata zaduzenih za snagu,pa sam povukao paralelu ;) :) Inace sam prezadovoljan Kre-alkalinom,vec sam 3 kutije popio a evo i 4-ta je pri kraju :) Samo jos jedno pitanje,posto Charge pijem kako je napisano,2 kapsule(jedna doza) dnevno a pakovanje je 120 kap.,koliko bi mogao dugo da ga pijem ili da to vidim prema ponasanju organizma,a uradicu kao sto si rekao pa ga necu piti kad odmaram?! :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #100 poslato: Januar 09, 2011, 03:50:20 posle podne »

Ne mozes porediti kre alkalyn i charge jer im je asvim druga namena.Postoji mogucnost da si osetio blagu vrtoglavicu zbog Charga jer u sebi sadrzi dobru dozu kofeina.Zato samo polako sa njime i drzi se prepisanih doza.Ako osetis i dalje vrtoglavice ne uzimaj ga onda kada ne treniras vec tada pauziraj.Ukoliko se to ponovi batali ga i uzmi neki slabiji.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #99 poslato: Januar 09, 2011, 02:37:18 posle podne »

E,da pijem dnevno 3 L tecnosti od cega 2 L vode a 1 L je Whey a cesto pored toga popijem i 2-3 solje caja dnevno,tako da cini mi se da je to ok unos tecnosti?!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.