TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:34:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250317 puta)
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #906 poslato: April 11, 2013, 07:44:39 posle podne »

Meni je jos najsmesnije sto 99% likova kod mene pricaju pricu kako oni ne trebaju da rade noge zato sto imaju razvijene noge od trcanja.... a svaki takav ima po 60 kila
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #905 poslato: April 11, 2013, 07:10:14 posle podne »

Meni su takvi ljudi poceli da deluju jako jadno sa tim svojim neznanjem.. Jednom sam pokusao da obijasnim nekom liku, sta su amino kiseline, sta je protein.. (lik nema veze sa zivotom) naravno bilo je neuspesno, on ima svoj stav. I od tada sam reko sebi, neka se je?u i neka zive u zabludama, ja cu da guram svoju pricu, i ono sto sam naucio do sada. Na kraju krajeva, razlika se mora pokazati u izgledu, u nasu korist, kao sto kaze Pedja.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #904 poslato: April 11, 2013, 04:57:11 posle podne »

Ma ko ih faka,zato izgledaju ko qrci ;) Neka samo tropaju gluposti a ne da pokusaju nesto da nauce ;)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #903 poslato: April 11, 2013, 04:10:53 posle podne »

Jedan kod mene je popio whey par puta ali je skontao da od tog dobija previse na masi pa je morao prestati da pije.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #902 poslato: April 11, 2013, 03:57:52 posle podne »

Sta sve juce nisam cuo, maaaaaajkooooooo...

"Popio sam kilu gejnera, lepo sam se ispunio"
"Radim masu, pa necu preko 10 ponavljanja"
"Kakav bih ja bio da sam pio proteine ovih godinu dana"
"Ne valja to tako, ide mi sve u masu"
"Idem u teretanu jos mesec dana, a posle cu uzeti bcaa da odrzavam samo"

Bilo je jos samo ne mogu da se setim svega...

Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #901 poslato: April 03, 2013, 06:46:07 posle podne »

Ma bre ljudi poenta je u tome sto ovaj lik ne zna i gleda na mene po pitanju suplementacije u fazonu " ma da pij ti to i zavrsices kao ja " li ono aaa radis za Pansport uzas..A radi u fitness centru kod coveka koji je na dobrom glasu po pitanju fitnessa i bodybuildinga..Mislim stvarno..
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #900 poslato: April 03, 2013, 05:43:57 posle podne »

Taj je cini mi se vec pao...  ;)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #899 poslato: April 03, 2013, 05:15:06 posle podne »

Izgled moze da bude bitan,ali ne presudan,to je moja poenta...Ali znanje i iskustvo je definitivno presudno,bar po meni ali svako ima svoje misljenje

Kao sto ima gomila onih koji izgledaju nikako i glume trenere tako znam i gomilu onih kojima bi po izgledu dao svoje poverenje a u stvari su bacene pare i svodi se na to da promovisu svoje telo i misle da je to dovoljno,a takodje to i zloupotrebljavaju jer primete da je ljudima bitno da se cuje da ih trenira taj i taj....Veruj da ima i takvih slucajeva,zato i kazem.


No da ne kvarimo temu koja je tu da se slatko nasmejemo,ko je razumeo razumeo ko nije neka ima svoje misljenje i to je OK...

Nego cuh ja skoro pitanje od lika u teretani:"A koliko se protein i amino zadrzavaju u krvi,da znam zbog doping testa da ne padnem..."  ;D ;D
Sačuvana
Be Happy!!!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #898 poslato: April 03, 2013, 04:44:59 posle podne »

Cekajte ljudi, niko ovde nije rekao da trener treba da izgleda kao zivotinja i nabildovano sa 110 kg i takmicarskim body fatom,neka bude i izdefinisan i u nekom normalnom izgledu itd, mesate babe i zabe sada..  Sigurno necete primati savete od nekog debeljka, ili nasuprot toga mrsavka od 60 kg.. a i sto ne bi taj isti trener to znanje na sebi primenio ne razumem ?
Dzabe teorije i knjige i gomile strucnjaka biohemije,kada na kraju smo svi koji pripadamo ljudskom rodu ^estete^ i gledamo vizualizaciju i covekov izgled.. Za ovaj sport nisu potrebni biohemicari, fizicari i teoreticari nego prakticari. A i daj da vidim tog lika ili likushu koji bi primao/la savete od nekog ko smesno izgleda.. Ko bi uopste usao u to vrzino kolo ^teoretisanja^, smesno
« Poslednja izmena: April 03, 2013, 04:47:08 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #897 poslato: April 03, 2013, 04:05:22 posle podne »

Pametan covek vec na prvu moze da primeti da li je neko "nacitani" trener o kom ti pricas ili zaista ima znanja...
U svakom slucaju dobar trener para vredi,ali je problem taj sto ljudi ponekad vole da placaju fensi trenere koji imaju dobru pricu i prodaju maglu...E to je mnogo veci problem nego da taj trener ne izgleda onako kako ste ga vi zamislili,jer slozicete se nece za svakog od nas biti OK neki izgled,jer su i ukusi razliciti.

Sto znaci po tome ako ste vi tip koji juri masu ocekivacete masivnog ogromnog lika,ako ste tip koji obozava definiciju ocekivacete definisanog trener i td,itd shvatate sta hocu da kazem...Ali taj isti trener ce trenirati i mrsave i debele i one za DIF,vojne,policijske akademije,i bildere i kosarkase,fudbalere i sve ostalo ako ima znanje,i ne moze po svacijim kriterijumima da izgleda.
Bitno je da je OK izgleda,pristojnog i normalnog sportskog stava i drzanja,a najbitnije je njegovo znanje i posvecenost  ;)

Ali slozicu se da u moru ovih kvazi trenera zaista nekad dodje do toga da ljudi nepravedno osude i one koji znaju,i poznato mi je i sve iz prethodnog posta i od tih mi je muka :-)
Sačuvana
Be Happy!!!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #896 poslato: April 03, 2013, 03:27:18 posle podne »

Godine staza su mi pomogle da shvatim da u Srbiji,sto je ''personalni trener'' zapusteniji i deblji,to nosi upadljiviju markiranu trenerku i to je ostriji na recima i ''nacitaniji''. Sve zna. Sto se tice izgleda,ja prvi NE primam savete od nekog ko po mojoj proceni zaostaje u odnosu na mene po formi. Cao.  ;)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #895 poslato: April 03, 2013, 03:11:20 posle podne »

OK slozicu se da je potreban neki uljudan izgled,ali opet najbitnije je kad postignes rezultat i zeljeni cilj kod klijenta.
U svemu,ali u svemu je zadovoljna musterija ili u ovom slucaju zadovoljan klijent (vezbac) najbolja reklama...
Tako da ne mora ni trener izgledati kao profi sportista ali ako ima znanja i to dokaze moze on izgledati kako hoce,jer mozda ima previse razloga zasto ne izgleda tako kako bi vi zeleli i kako bi on zeleo.

A pojedini DIF-ovci nisu ni vredni komentara posebno vezano za teretanu,misle da mnogo znaju a u ovom svetu bez praxe nista...Ali opet kazem ne mogu da generalizujem ima i stvarno kvalitetnih likova
Sačuvana
Be Happy!!!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #894 poslato: April 03, 2013, 02:57:04 posle podne »

Ja se slazem da ne treba izgledati kao Larissa Reis i ne zele svi takav izgled ali ako imas znanje izgledaces pristojno da se prosto i po tebi vidi da znas sta radis..ako sebe ne mozes dovesti u red ne mozes ni drugog. Klijent izrazi svoju zelju i ti po tome sto on zeli na taj nacin radis sa njim...ali ako ne znas osnovne stvari, lupas gluposti sutra tim nebulozama napunis glavu rekreativcu dodjavola...
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #893 poslato: April 03, 2013, 02:31:06 posle podne »

Sve informacije se mogu naci na internetu, ako znas gde da trazis.Licnog trenera bih mozda preporucio samo pocetnicima, da ima ko da ih nauci da izvode vezbe pravilno.Naravno ne pricam o profi bb-u.^^ I slazem se da ne mora licni trener da izgleda kao zivotinja ako zna znanje, e sad zasto ga nije upotrebio u svoju korist to je druga stvar.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #892 poslato: April 03, 2013, 02:25:10 posle podne »

Ne zele svi ljudi da izgledaju misicavo i 'nabildovano' stoga ni trener ne mora da izgleda ko zivotinja. Suditi coveku po izgledu je van svake pameti. Neki nemaju vremena, neki ne zele, neki ne mogu a zele a neki nemamo novca da postignemo to sto zelimo!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 12 upita.