TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 07:55:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250355 puta)
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #846 poslato: Mart 22, 2013, 08:58:34 posle podne »

Ma naravno. Ali ne volim nista u prevelikim razmenama  ;D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #845 poslato: Mart 22, 2013, 08:11:53 posle podne »

Ja vas deco ne razumem !!!  :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #844 poslato: Mart 22, 2013, 06:58:44 posle podne »

Mico, ruka je bitan deo tela, jer mozda i prva upada u oci i td. Ali ruka nije celo telo, i nista ne znaci nekom ako je ruke doveo do perfekcije, a recimo nema butine ili rame.. simetrija je bitnija. Ali dobro, svako ima svoj fetiš.  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #843 poslato: Mart 22, 2013, 05:16:42 posle podne »

Ako je tako pedjoni, onda ni ona ni Mica nisu razumele moj post. Ja sam tamo napisao da 85 % devojaka voli krupne i misicave momke.  :D Imam pitanje za Micu i MocnuMO, da li vam se svidja izgled Vin Dizela?

Da, ne volim mrsave, volim krupnije, ali ne suvise misicave. Ne volim izdefinisane plocice. Vin Dizel po meni ima previse mase, mislim ruka je ok  ali  grudi nisu moj ukus.


Da bi birale grudi po svojem ukusu, morate imati grudi za neciji ukus, akcija izaziva reakciju, kruzenje materije i proticanje energije u prirodi ;)

Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #842 poslato: Mart 22, 2013, 05:14:47 posle podne »

Ako je tako pedjoni, onda ni ona ni Mica nisu razumele moj post. Ja sam tamo napisao da 85 % devojaka voli krupne i misicave momke.  :D Imam pitanje za Micu i MocnuMO, da li vam se svidja izgled Vin Dizela?

Da, ne volim mrsave, volim krupnije, ali ne suvise misicave. Ne volim izdefinisane plocice. Vin Dizel po meni ima previse mase, mislim ruka je ok  ali  grudi nisu moj ukus.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #841 poslato: Mart 22, 2013, 04:01:52 posle podne »

hahaha.... Da pedjoni.. mi se ovde prepucavamo, a zaboravio sam tu jako bitnu stavku.  :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #840 poslato: Mart 22, 2013, 03:57:27 posle podne »

@Skemi : jel znas ti da je debeljko koji vozi jugo svinja, a debeljko koji vozi mercedesa meda :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #839 poslato: Mart 22, 2013, 03:51:44 posle podne »

Ako je tako pedjoni, onda ni ona ni Mica nisu razumele moj post. Ja sam tamo napisao da 85 % devojaka voli krupne i misicave momke. A onih 15 % ili ih nije briga kako tip izgleda, ili vole onaj gej fitness luk!  :) sa trbusnjicima i nekom smesnom kilazom.. Ali mislim da se samo tinejdzerke pale na to.. Kace postere po sobama i td, hvala Bogu pa prerastu to i shvate kako muskarac treba da izgleda..   A inace cure vidite ovde moju sliku, nije da nisam krupan, a i imam malo stomacic.  ;D zainteresovane, poruke i inbox. haha..  :D Imam pitanje za Micu i MocnuMO, da li vam se svidja izgled Vin Dizela?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #838 poslato: Mart 22, 2013, 03:31:39 posle podne »

MoćnaMo, ne verujem da ti volis momke sa stomacicem? Delujes mi kao osoba koja voli da ima sve pod kontrolom, da stremi ka perfekciji, i sama si sportista.. Zasto bi pored sebe imala nekog "zapustenog" muskarca? Cim taj neko ima stomak, znaci da ili previse jede, ili jede sta stigne ili se ne bavi nikakvim fizickim aktivnostima.. sto je sve suprotno tebi, pojasni mi to?  :)


Meni se cini da je mislila da voli malo krupnije,razvijenije muskarce,a da stomak ne mora biti izdefinisan i na 5% body fat.. sto i vecina cura voli ;) koja kaze da voli tipove od 60tak kg a da ima plocice ( mislim ko ne moze napraviti plocice na 60 kg :D) , ta se stvarno pogubila u ovom zivotu. Svaka zena podsvesno u sebi (iako neke tvrde suprotno) zeli pravog muskarca,u svakom smislu te reci,ne nekog mlakonju od 50 kg sa sve krevetom zajedno :)
Sto se mene tice tu neki 8-10 body fat je sve sto mi treba :D kome se svidja svidja,kome ne, shishti mi nesto ;)
« Poslednja izmena: Mart 22, 2013, 03:34:41 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #837 poslato: Mart 22, 2013, 03:26:16 posle podne »

MoćnaMo, ne verujem da ti volis momke sa stomacicem? Delujes mi kao osoba koja voli da ima sve pod kontrolom, da stremi ka perfekciji, i sama si sportista.. Zasto bi pored sebe imala nekog "zapustenog" muskarca? Cim taj neko ima stomak, znaci da ili previse jede, ili jede sta stigne ili se ne bavi nikakvim fizickim aktivnostima.. sto je sve suprotno tebi, pojasni mi to?  :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #836 poslato: Mart 22, 2013, 03:04:20 posle podne »

Momci,hvala na razumevanju!   ;)
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #835 poslato: Mart 22, 2013, 09:48:19 pre podne »

Hehehehe, eto ti  :D ;D Oni se toliko trude da bi imali plocice i sve, i mi na kraju kazemo 'ali mi volimo stomacic' xD
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #834 poslato: Mart 22, 2013, 09:19:14 pre podne »

Inace 85% riba vole da vide krupnog momka, krupnog u smislu kvalitetne telesne i misicne mase..  Tako da, ovo tvoje pada u vodu da se ne loze na to. A ja kada radim cucanj skinem sorts, da vidim kako radi misic, i bas tada se zadesi brdo cica u bildaoni e!!  :D :D

Onda sam ja u ostalih 15%... :D Iskreno, sta cu, ne volim plocice na muskarcu, volim stomacic, al ruku volim vecu ali ne bas mnogo... Sta ces :D 

i ja sam u tih 15 % ;)  hehe
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #833 poslato: Mart 22, 2013, 08:06:50 pre podne »

Zato ja treniram u prepodnevnom terminu u zabacenoj,olupanoj teretani bez signala za mobilni...mogu i bakutine martine da nosim samo,niko nece znati...
hahahaha
Sačuvana
"scientia est potentia"
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #832 poslato: Mart 21, 2013, 10:36:30 posle podne »

Zato ja treniram u prepodnevnom terminu u zabacenoj,olupanoj teretani bez signala za mobilni...mogu i bakutine martine da nosim samo,niko nece znati...

Sad si nam rekao ,sada znamo. :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.16 sekundi sa 17 upita.