TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 03:57:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250624 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #456 poslato: Jun 14, 2012, 12:02:55 posle podne »

Hahaha stvarno je tako hahaha...ali srecom pa se predrasude razbijaju i sve je vise ljudi koji me gde god,na treningu,po gradu,proslavama...pitaju o suplementima

A Monika ne pricaj mi o toj diskriminaciji nas zena,na pocetku je bilo to bas drasticno,ali sada je druga prica i ljudi steknu opravdano poverenje,mada uvek ima tih sto kazes "predavaca" koji sole pamet svima bez razlike na pol.
Dok sam radila sa Goranom u jednom trenutku smo na promeni smene bili oboje tu,i iznenadilo me je kada je jedna ZENA koja je totalno van ovoga i posle mog ljubaznog,detaljnog,polacasovnog objasnjavanja o svakom preparatu koji je zanimao ladno se okrenula kod kolege i rekla:"Decko ti verovatno znas nesto vise da mi objasnis o preparatima posto si musko."
Kipela sam u sebi,iskreno,narocito jer je u pitanju GOSPODJA,ali sam se povukla i ustupila mesto tadasnjem kolegi,ali on je odreagovao korektno i rekao:"Ne znam nista vise nego sto vam je kolegenica rekla tako da je svejedno ko ce vas usluziti,ali OK."
Kasnije je ta ista gospodja ostvarila dobru saradnju sa nama i dalje je musterija,konstantno slusajuci moje savete i preporuke,sto smatram licnim trijumfom  ::)
Sačuvana
Be Happy!!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #455 poslato: Jun 14, 2012, 09:24:23 pre podne »

Znači, u Kruševcu je šifra: "Idemo kod Beke". :D :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #454 poslato: Jun 14, 2012, 09:21:57 pre podne »

meni su omiljeni oni likovi koje ja zovem "predavači"... doĂ°u u radnju, ne pitaju me ništa jer mi devojke nemamo pojma, nego krene da mi drži predavanja... šta je on sve pio, probao, šta i kako radi...  a kako to mene zanima pa ja ne mogu da vam opisem....  a gluposti koje prica su tek nevidjene :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #453 poslato: Jun 14, 2012, 09:12:27 pre podne »

A zamisli kako tek mene gledaju kao zensko sa suplementacijom u kesi  :P

Najzesce mi je kad dodju ljudi u radnju i kupuju i onda kao ona prica:"Jel imas drugu kesu da mi stavis da ne vide ljudi da sam kupio neki preparat." Imamo bas par takvih musterija  :D :D :D

Ili kad dodju po nesto i naidje im neki poznanik,krenu neobavezno pricu i to izgleda ovako od prilike:
Lik 1:"Gde si brate,sta se radi?Sta ces ovde?" I sledi provokativan osmeh
Lik 2:"Nista brate svratio do Beke da vidim sta radi.Ti?"
Lik 1:"Evo i ja do Beke da vidim kako je,sta ima..."

I tako procaskaju,kao da smo najbolji drugari,odu,pa se kasnije vrate pojedinacno da kupe sta su vec  hteli hahaha...A meni tu najzanimljivije hahaha kako se tripuju samo
Sačuvana
Be Happy!!!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #452 poslato: Jun 13, 2012, 10:39:44 posle podne »

Tako sam i ja jednom isao peske od radnje PS-a u Valjevu do mesta gde sam se nalazio sa drugom,nosio veliku kesu sa Whey-om,BCAA,Glutaminom i jos nekim sitnicama,a ljudi gledaju kao da gradom ide narko diler i deli uzorke za dz. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #451 poslato: Jun 13, 2012, 07:33:57 posle podne »

Ja sam danas centrom grada prošetao sa dve velike providne kese pune praznih kutija suplemenata(nosio sam ih da ih se rešim i oslobodim malo prostora u kući) i maltene su svi buljili u mene, tj. u kese. :D

Čuli su se mahom negativni komentari, ali me iznenadio i jedan pozitivan. :D Jedan od dvojice momaka, videvši u mojoj kesi kutiju Pro V60, dobacio je drugu: "Ej, moram da svratim do Pana, da vidim koliko košta Pro V". :D
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #450 poslato: Jun 13, 2012, 07:14:24 posle podne »

Uhhh tesko se ostaje samo na toj recenici.... Ima neki lik u teretani jedan od najnabildanijih (nije na sterodima 100%) i sad nesto on poceo pricati koliki je ovaj, ja reko svaka njemu cast brate, kaze on: ma on pije neke tablete 100%, ja reko: ma ne znam sta god da pije al reko svaka njemu cast treba opet biti disciplinovan i uporan da budes toliki, kaze on meni: ma joj i ti kad bi pio te tablete i ti bi bio toliki hahaha..... i uglavnom tako te price kako ce ti od proteina biti cuna cent i po i tako to, standardno
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #449 poslato: Jun 13, 2012, 06:25:59 posle podne »

Bolje i to što kaže(ako ostane samo na toj rečenici), nego da širi neke "detaljnije" gluposti. :D
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #448 poslato: Jun 13, 2012, 04:38:58 posle podne »

Moj drug kad vidi suplemente u izlogu samo kaze: "Ko hoce nek pije" (U fazonu ko hoce da sebi unisti zivot nek pije).
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #447 poslato: Jun 13, 2012, 04:26:04 posle podne »

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA LEGENDARNO
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #446 poslato: Jun 13, 2012, 04:21:28 posle podne »

Evo jedan iz prodavnice suplemenata. Čekam da mi naplati čovek 100%whey i ulazi dečko od oko 30 godina sa primetno fudbalerskim(da ne kažem krivim :D) nogama i razgleda bojažljivo kutije. Posle par minuta pita čoveka mrtav ozbiljan: " Ja se izvinjavam, ali molim vas recite mi onako iskreno, hoću li ja umreti ako budem pio ovo"
Prodavac: "Pa znaš kako, može da se desi, ali aj da te posavetujem kako da ne umreš. Ako otvoriš tu kutiju i budeš pio ono što je unutra verovatno nećeš, ali ako pojedeš celu sa plastikom, pošto mi izgledaš kao da bi to uradio, ne znam kolike su ti šanse da preživiš" :D :D :D :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #445 poslato: April 28, 2012, 05:57:49 posle podne »

Tema zaključana na dva dana, dok se malo ne ohladi religijska atmosfera.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #444 poslato: April 28, 2012, 04:14:37 posle podne »

Ali,budizam je prosvetljenje! Nije religija kao religija.Vise se radi o meditaciji i dostizanja viseg stanja! Razlikuje se od ostalih religija. Ja nisam 'biser' - citaj malo,videces da i budisti ne smatraju budizam za veru. Kraj rasprave...;)

Mogu ga oni smatraju i biciklom sa jednim tockom, svaka ozbiljnija organizacija to klasifikuje kao religiju, jer to i jeste. Nije bog obavezna stavka u necijoj religiji, a katarzu mislim da imas u svakoj od vecih religija kao pojavu...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #443 poslato: April 28, 2012, 04:08:22 posle podne »

Ali,budizam je prosvetljenje! Nije religija kao religija.Vise se radi o meditaciji i dostizanja viseg stanja! Razlikuje se od ostalih religija. Ja nisam 'biser' - citaj malo,videces da i budisti ne smatraju budizam za veru. Kraj rasprave...;)
Sto se tice prosvetljenja ono je cilj svake religije,samo sto se molitve razlikuju na svoj nacin,a opet su sve iste i cilj im je isti.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #442 poslato: April 28, 2012, 04:05:34 posle podne »

Moze o ovome do sutra da se pise...Ono sto sam ja znao o Budizmu je da imaju manastiri u kojima su monasi koji se mole,zive i rade neki svoj posao.Kao nasi Monasi recimo u Hilandaru. :) To je onako najprostije receno.Na google ukucaj Budizam i pisace ti da je religija gde god da citas.Istina je da nisam nesto puno citao o tome i ulazio duboko u pricu oko Budizma.Jos jedna stvar,koju sam tek posle video,je da sam hteo nabrojati tri najmnogoljudnije vere i da sam umesto Hinduizam napisao Budizam,ali opet i Budizam,ponavljam po peti put,stoji da je vera...da Monasi (najpopznatiji su Shaolin monasi) provode ne sate nego dane u molitvi i meditaciji. :) Ako gresi google gresim i ja. ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.