TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:17:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250254 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #996 poslato: Februar 07, 2014, 11:57:12 pre podne »

Skemi kralju!!! Duhovito i istinito!!!  :)   :)  :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #995 poslato: Februar 07, 2014, 07:07:35 pre podne »

Kad sam vec usao u temu da prokomentarisem i ja nesto..  Zyzz.. gledao sam njegove klipove, slike.. nisam cuo za njega ranije, ovde na forumu sam prvi put procito ko je on i td. Ukratko, ne moze da donese vodu Lazaru Angelovu na pr.. (sada svakako ne moze). Nebo i zemlja. Realno, uz perfektnu genetiku i istu takvu ishranu i trening mislim da velikim delom moze da se postigne izgled koji je on imao, naturalnim putem. Mislim da je toliku paznju dobijao zbog toga sto je radio odredjene stvari i bio kontraverzan, a ne samo zbog izgleda.
A druga neverovatna stvar je to da ovde 99.9% pljuje Nixu, i njegove recenice iz klipova i same klipove.. To znaci da ste svi gledali klipove? "GLEDALI KLIPOVE" Dakle, on je pobedio.. sto vise pregleda, vise njemu kinte u dzep, sto mu je i krajnji cilj. Inace, slazem se sa vecinom stvari koje on snimi, u poslednje vreme. Pogadja sustinu i realan je.. A sad da li ce to da kaze ovakvim akcentom ili onakvim, to nije bitno.. Ipak je on čovek iz "nase branše", cemu toliki hejt.. Bolje tu energiju prosledite kritikujuci svoje bliznje, drugare i drugarice da mrdnu dupe i krenu u taj "famozni ponedeljak"..
Toliko od mene. C ya.
Sačuvana
Jev
Gost
« Odgovor #994 poslato: Februar 07, 2014, 03:59:29 pre podne »

Koji kreten ovaj lik, ali kad kaze "meso" povraca mi se.
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #993 poslato: Februar 07, 2014, 12:04:41 pre podne »

Kakav seljak ijee :D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #992 poslato: Februar 06, 2014, 11:16:48 posle podne »

kakav lik ovaj Nixa :D  hahhahaha
imam jednog kolegu koji se lozi na te Zyzzove fore,ma sve to ludo,drogirasi xDDD

U mirin ?

to mu je kao dobar dan :D

https://www.youtube.com/watch?v=z-scEAXxd8s

pa sta ti radis, ionako nista ne radis xDDD
Sačuvana
MarkoHTC22
Gost
« Odgovor #991 poslato: Februar 06, 2014, 10:47:01 posle podne »

kakav lik ovaj Nixa :D  hahhahaha
imam jednog kolegu koji se lozi na te Zyzzove fore,ma sve to ludo,drogirasi xDDD

U mirin ?
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #990 poslato: Februar 06, 2014, 10:33:17 posle podne »

kakav lik ovaj Nixa :D  hahhahaha
imam jednog kolegu koji se lozi na te Zyzzove fore,ma sve to ludo,drogirasi xDDD
Sačuvana
MarkoHTC22
Gost
« Odgovor #989 poslato: Februar 06, 2014, 08:46:33 posle podne »

Oko Zyzz-a se dizala velika prasina,ali realno, bilo je i bolje gradjenih momaka od njega. Daleko od toga da je bio los,on je za nas misaona imenica,ali bilo je i ima boljih. Samo je decko umeo da iskoristi svojim 5 minuta.
Ma brate ali lik nije bio bodybuilder daleko je od toga ,nego se na njega nalozila deca od 15 godina koja su tripovala da mogu preko noci da se naprave tako lik je poremetio pola australije sa svojim plesom na vestivalima pola likova 16/17 god tetovirani pokusavaju da izgledaju kao on  i igraju okolo ko budale ,ali opet inspirisao je vise od milion ljudi da trenira sto je dobro :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #988 poslato: Februar 06, 2014, 08:43:24 posle podne »

Oko Zyzz-a se dizala velika prasina,ali realno, bilo je i bolje gradjenih momaka od njega. Daleko od toga da je bio los,on je za nas misaona imenica,ali bilo je i ima boljih. Samo je decko umeo da iskoristi svojim 5 minuta.
Sačuvana
MarkoHTC22
Gost
« Odgovor #987 poslato: Februar 06, 2014, 03:44:07 posle podne »

Morris haha gledao sam oplakao sam takodje jeste zyzz je inspirisao milion ljudi svaka mu cast jeste bio geek i odlican mogao je da ima sve ali sta znam.Najace mi je kako on kaze drogiras ahah akcenat njegov

Zyzz je dobro bio gradjen pre nego sto je uzimao steroide cak je njegov brat pricao kako ga je nahvatao kako uzima e sad valjda je znao da ce da umre od srca pa je ziveo punom parom ali opet nixa ne moze da pridje zyzz-u  i nikad nece ovaj proziva sve zive koji su uspesni :)
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #986 poslato: Januar 22, 2014, 08:26:50 posle podne »

DROGIRAŠ :D :D
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #985 poslato: Januar 22, 2014, 08:25:54 posle podne »

Pre neki dan mi drug poslade ovo i zaista jeste za plakanje :D. Veliki prosvetitelj i mag bodybuildinga Nixa, priča o Zyzz-u. To što on govori je po običaju nebulozno i nebitno, ali po ko zna koji put pokazuje poznavanje pravotisa srpskog jezika https://www.youtube.com/watch?v=Z5H_lMC3JFg PREMOTAJTE NA 4:43!!!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #984 poslato: Januar 08, 2014, 06:16:30 posle podne »

o učenju stranih jezika, možete prodiskutovati na ovoj temi, posebno otvorenoj za to , da ne kvarimo ovu ;)

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=191985.0
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #983 poslato: Januar 08, 2014, 04:41:41 posle podne »

Ja sam imao jednu po meni glupu situaciju u teretani.U teretani gde sam trenirao oko godinu dana i gde imaju 4 trake za trcanje i gde sam  redovno radio kardio po minumum 30 minuta, nasle su se 2 pametne devojke koje su se zalile gazdi da se previse zadrzavam na traci i da ne mogu one da trce.
I posle toga je gazda zalepio plakat pored traka, maximalno zadrzavanje na traci 15 minuta  ;D.Automatski sam prestao da idem u teretanu(jedinu u gradu) i krenuo da trcim  napolju,cak i sad preko zime,jer po meni je smesno raditi kardio bez minimum 30 minuta laganog tempa...
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #982 poslato: Januar 07, 2014, 08:35:35 posle podne »

sad kad dodje neki sa primedbom na kreatin  ;D  osamutio ga nacisto  :D mora da je neki fals  :D :D :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 18 upita.