TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 05:55:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: XTEND - NOVO !  (Pročitano 11558 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #32 poslato: Oktobar 14, 2010, 01:02:51 posle podne »

Slazem se sa Monikom.

Ja o ovom preparatu,Xtendu imam samo reci hvale,obozavam a ga pijem u toku treninga,neverovatno mi prija.I to ukus grozdja.

Takodje isto misljenje i za Purple wrath.A sad sam nasla neko svoje resenje pa mesam neki od ovih preparata sa BCAA aminokiselinama,jer ipak malo pristdim ove sa ukusom,nemam mogucnosti da ih uvek kupujem.Ovako ubacim BCAA i obogatim dobrim ukusom i dobrim kvalitetnim preparatom
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 12, 2010, 09:54:51 pre podne »

Xtend ili Purple wraath jako prijaju u toku treninga :)  osveženje i fin ukus + sve važne aminokiseline

ja bih tako ukombinovala, Xpand pre treninga, Xtend u toku i posle treninga whey i glut,bcaa i šta sve imaš...

ovo je extra - pod uslovom da tvoj trening "zaslužuje" sve ovo ;)
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 10, 2010, 02:11:59 pre podne »

jbg potrosio sam pare u gradu :)
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #29 poslato: Oktobar 09, 2010, 09:15:36 posle podne »

sacu ja da kupim u ponedeljak ta xtend da vidim sta je to,JOJ sta mi radite....

koristio bi ga samo u toku treninga,kazete da moze i dobra je apsorbcija jel tako?

ma da bi pre uzeo onaj purple wrath ali i cena je velika....
« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2010, 09:21:30 posle podne od strane deskecar » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 09, 2010, 07:22:28 posle podne »

Za dane treninga super ti je plan unošenja. U off dane i nema potrebe da unosiš Xtend, naročito uzimajući u obzir njegovu cenu. NO unosiš samo pre treninga. ;)

Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 09, 2010, 07:12:45 posle podne »

Boljeg je ukusa nego čist bcaa. ;D :D

Ja mešam ukuse limunade(no) i grejpa(xtend) i bolje mi je ukus nego solo NO.
Sve na ovom svetu je bolje nego cist BCAA :D ok,ajde onda jos samo da sumiram i da te pitam jel moze to sve ovako danima kada treniram: 2 dozera xtenda+xpand pre treninga,2 dozera u toku treninga,posle treninga naravno PWM(whey+malto),a danima kada ne treniram 2 dozera xtenda ujutru na prazan stomak?I samo jos nesto,jel NO dovoljno unositi samo pre treninga,i ovo te pitam kao vezbaca,ne kao trgovca :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 09, 2010, 06:12:17 posle podne »

Boljeg je ukusa nego čist bcaa. ;D :D

Ja mešam ukuse limunade(no) i grejpa(xtend) i bolje mi je ukus nego solo NO.
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 09, 2010, 05:13:06 posle podne »

Nema veze, Xpandu svakako trebaju dodatne kolicine bcaa/amino. Ja pijem NO Xplode i isto mu dodam jedan-dva dozera xtenda ili dve kašike tečnih amino(kako kad). Uz bilo koji NO gledaj da imaš što više amino.
Ok,a na sta to lici kad pomesas,s obzirom da i xtend i xpand imaju ukuse? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 08, 2010, 10:00:42 posle podne »

Nema veze, Xpandu svakako trebaju dodatne kolicine bcaa/amino. Ja pijem NO Xplode i isto mu dodam jedan-dva dozera xtenda ili dve kašike tečnih amino(kako kad). Uz bilo koji NO gledaj da imaš što više amino.
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 08, 2010, 08:15:33 posle podne »

Koristi ga kao PRE ili DURING workout. U PWM-u bi zaista izgledao čudno sa wheyom. Jedino da ga popiješ zasebno, ali je puno serviranje jako slatko pa bi ti trebalo još 3-4dcl vode.

Kao during workout ima izvanredan osvežavajući efekat. Ali, dobro, možda ja malo i preterujem jer na ovaj suplement zaista gledam najviše kao na preukusnu a zdravu stvarčicu. :)))
Pa pre treninga sam mislio da pocnem malo sa Xpandom :D slatke muke :D
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 08, 2010, 05:38:14 posle podne »

Ok mislio sam da je jedna merica 1 merica 11g, zeznuo sam se, pijes mericu pre i posle odna :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 08, 2010, 05:19:16 posle podne »

Ma, ja sam postao zavisnik od Xtenda, ukusniji sok u životu nisam pio. Uspeo sam nekim prijateljima da ga podmetnem kao sok, tako da više ne mogu da gunĂ°aju kako su protiv hemije i da nikad to ne bi probali. :D Uverili su se da im se ništa loše nije desilo od Xtenda, a ukus im je bio super. :)

Ja sam to počeo ovako da računam: kutija Xtenda ima 30 serviranja. Jedno serviranje(dva dozera) pravi odličan sok sa 2l vode. To znači da sa jednom kutijom imam mesečno 60l najboljeg mogućeg soka. :D

A što je najzanimljivije, 2l coca cole je, čini mi se, 90 din. Za 60l treba mi 30 flaša x 90 din = 2.700 din, što je skuplje nego Xtend. Da ne poredimo šta je zdravije. :D

Grejp mi je omiljeni ukus, a kao naredni nameravam da probam najnoviji ukus iz naše ponude - jabuka. :)
« Poslednja izmena: Oktobar 08, 2010, 05:30:57 posle podne od strane Robert » Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #20 poslato: Oktobar 08, 2010, 05:07:36 posle podne »

To Roberte , slazemo se :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 08, 2010, 04:20:50 posle podne »

Koristi ga kao PRE ili DURING workout. U PWM-u bi zaista izgledao čudno sa wheyom. Jedino da ga popiješ zasebno, ali je puno serviranje jako slatko pa bi ti trebalo još 3-4dcl vode.

Kao during workout ima izvanredan osvežavajući efekat. Ali, dobro, možda ja malo i preterujem jer na ovaj suplement zaista gledam najviše kao na preukusnu a zdravu stvarčicu. :)))
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 08, 2010, 03:10:56 posle podne »

A kako da ga pijem u PWM-u?Jer posto je sa ukusom ne mogu da ga pomesam sa whey-om i dextrozom :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 17 upita.