TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 10:02:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Beta Alanin + BCAA  (Pročitano 4704 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: April 20, 2011, 08:09:21 pre podne »

Razmisljam da uzmem ovaj Beta Alanin u kombinaciji sa Kre-Alkalin. Kako bi izgledalo to doziranje? Beta alanin bi uzimao vise puta dnevno, a kre alkalin sam mislio pre treninga 2kapsule i 2 posle? jel dobro ovako, ili treba drugacije?


Dobro je tako. Naravno, od tih više serviranja BA, jedno neka bude pre treninga.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: April 16, 2011, 10:31:17 pre podne »

Kre-alkalin 2 're i 2 posle je dobitna kombinacija. ;)
Sačuvana
Ixan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #9 poslato: April 16, 2011, 09:03:35 pre podne »

Razmisljam da uzmem ovaj Beta Alanin u kombinaciji sa Kre-Alkalin. Kako bi izgledalo to doziranje? Beta alanin bi uzimao vise puta dnevno, a kre alkalin sam mislio pre treninga 2kapsule i 2 posle? jel dobro ovako, ili treba drugacije?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Decembar 03, 2010, 02:37:47 posle podne »

Meni su za Galenikin vit C mislili da gutam neki oralni anabolik. :D Jedan tip nije verovao da pijem C, pa je morao da pogleda. Bio je ubeĂ°en da je hemija. :D A kad se uverio u suprotno, postavio je neku smešnu i zbunjenu facu i pitao: "A zašto piješ vit C?" :D :D
Sačuvana
Nenad_1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #7 poslato: Decembar 03, 2010, 02:24:39 posle podne »

tablete su neisplative skroz . Mada nije lose npr u toku treninga da gutas jednu po jednu dok svi gledaju, jedno 15ak :D

Nije losa ideja :D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #6 poslato: Decembar 03, 2010, 01:40:06 posle podne »

tablete su neisplative skroz . Mada nije lose npr u toku treninga da gutas jednu po jednu dok svi gledaju, jedno 15ak :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Nenad_1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #5 poslato: Decembar 03, 2010, 01:34:01 posle podne »

Uvek je isplativija opcija prasak nego tablete,jer da bi ti tabletama postigao dozu koja zaista treba kratko ce ti to trajati.

Znam da je isplativija,koristim ja i dalje prasak,nego sam mislio da zato sto je kapsulama potrebno duze vremena da se rastvore, da ih koristim u vremenu izmedju PWM i obroka...rekoh da probam,ako ne funkcionise kako treba,prebacicu se sledeceg meseca opet samo na prasak.
Sačuvana
Nenad_1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2010, 01:28:26 posle podne »

Beta Alanine je poželjno konzimirati više puta dnevno u što manjim dozama. Recimo da doza bude 2g. Neki ga čak uzimaju i u serviranju od 1g, 5-6 puta dnevno. 5-6g beta alanina slobodno uzimaj dnevno. Eto, ti hoćeš samo u periodu oko treninga. Onda uzimaj tako kao što si naumio. Koji je je proizvoĂ°ač beta alanina i gde si ga kupio? Mi imamo samo varijantu u prahu(Prima Force).

Peak Beta Alanin,kupio sam ga u Becu a pise da je proizveden u Luksemburgu...
BCAA možeš slobodno da povećaš na 10g pre i 10g posle treninga. Isto je bolje bilo da si uzeo praškastu varijantu, jer ćeš se zatrpati kapsulama da bi uzimao prave doze.

Zaboravio sam da napisem da imam i BCAA u prahu,ali sam mislio da pojacam...do sada sam uzimao samo 5 g posle treninga,pa sam mislio taman pola sata nakon treninga da uzmem 5 g u tabletama....pa onda nakon pola sata obrok,sta mislis o tome?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2010, 01:09:46 posle podne »

Uvek je isplativija opcija prasak nego tablete,jer da bi ti tabletama postigao dozu koja zaista treba kratko ce ti to trajati.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2010, 12:48:30 posle podne »

Beta Alanine je poželjno konzimirati više puta dnevno u što manjim dozama. Recimo da doza bude 2g. Neki ga čak uzimaju i u serviranju od 1g, 5-6 puta dnevno. 5-6g beta alanina slobodno uzimaj dnevno. Eto, ti hoćeš samo u periodu oko treninga. Onda uzimaj tako kao što si naumio. Koji je je proizvoĂ°ač beta alanina i gde si ga kupio? Mi imamo samo varijantu u prahu(Prima Force).

BCAA možeš slobodno da povećaš na 10g pre i 10g posle treninga. Isto je bolje bilo da si uzeo praškastu varijantu, jer ćeš se zatrpati kapsulama da bi uzimao prave doze.
Sačuvana
Nenad_1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2010, 12:24:49 posle podne »

Imam jedno pitanje u vezi doziranja. Naime kupio sam danas beta alanin i na kutiji pise 5 kapsula u toku dana...ja kontam da je efektivnije da uzmem recimo 3 pre i 2 posle treninga...sta vi mislite o tome? i da li da BCAA i dalje cepam 5 pre i 5 posle?opet su kapsule u pitanju...svaka kapsula je 1g. pored toga naravno whey dextroza u sejkeru i kre alkalyn takodje u kapsulama 2 pre i 1 posle treninga...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.