TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 07:30:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moja iskustva sa NO reaktorima  (Pročitano 39064 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2011, 04:03:10 posle podne »

Ako postoje suplementi koji nose najvise polemike i sumnje to su onda svakako reaktori.Jel stvarno rade? kako? koliko traje pumpa? samo su neka od pitanja koje redovno dobijam.Odmah na pocetku reci cu moje misljenje: - Da, reaktori rade posao ali samo ako ih uzimamo kako treba uz dobru ishranu i propratne osnovne suplemente.Uzeti samo cist reaktor bez navedenoga i ocekivati cudo je prvenstveno bacanje para i uzaludno trosenje vremena.Ako se vec nema novca za sve u kompletu, onda je najbolje resenje sve uloziti u kvalitetnu ishranu! Sve ostalo je sekundarno!
Pa ako i sve ukombinujemo sa reaktorom mi moramo biti realni.Reaktor nije hemija niti cudotvorni preparat koji ce nam nabiti mnogo misica.To je samo jedan pomagac koji ce nam na duze staze uz pravilnu ishranu i suplemente pomoci da dodjemo do nasega cilja.

Sta u stvari reaktor radi?

Vrsi brzi protok kiseonika i hranljivih materija, i zbog toga je veoma koristan.Taj period kada reaktor deluje treba maksimalno iskoristiti unosenjem suplementacije i kvalitetne ishrane.Greska je sto se misli da reaktor sluzi samo za snagu i povecanje misicne mase.On daje pumpu i snagu ali to nije dugotrajno, i to nije njegova jedina uloga (najvaznija).Od trenutka njegovog uzimanja pa sve dok traje dejstvo akcenat treba baciti na suplemente,ishranu i jak trening.
Svako ko prati moja pisanja po forumima, upoznat je sa time da sam uvek do sada hvalio Shock Therapy, jer mi je fino radio i davao rezultate.ovoga puta na sebi sam testirao preparat HEMO NO.

Kako sam ga i kada uzimao?

Ujutru na prazan stomak jednu dozu od 4 kapsule sa dosta vode, nekih sat vremena pre treninga.Uzimam ga vec vise od mesec dana i nisam imao potrebe doze povecavati vec i ova jedna fino radi.U danima pauze ne uzimam reaktor.

kako deluje?

S obzirom da HEMO NO nema kofeina kao Shock T, malo sam bio skeptican jer sam mislio da ce time i pumpa to jest ceo ucinak biti na mene slabiji ali ipak nije.Sasvim lepu pumpu mi daje i ono sto se meni najvise svidja vene su mi mnogo izrazenije nego od nekih drugih reaktora.Pa opet napominjem da HEMO NO nije neko cudo i treba biti realan sa oekivanjima.Meni lepo radi jer sam sve ostalo ukombinovao sa njime.Uveren sam da svako moze imate rezultate ako se pridrzva pravila koje sam gore naveo.Obradovalo me je i to sto sam primetio da kod drugog treninga u toku dana cim uzmem teg u ruke odmah dolazi pumpa kao kod prvog treninga a nisam uzeo opet dozu.To znaci da mi HEMO NO jos uvek radi iako je proslo vise od sest sati izmedju treninga.To je samo jedna od prednosti i razlog vise da ga u buducnosti uvrstim u svoju kolekciju kao preparat koji zaista vredi.
Jos bih samo napomenuo da je prednost HEMO NO sto je u kapsulama pa je prakticniji za nosenje ko ne voli praskove da muti itd...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 19 upita.