TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:25:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kodeks Alimentarius  (Pročitano 15309 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #30 poslato: Januar 19, 2011, 11:54:13 pre podne »

Vuksa ma kako smo mogli da jedemo ajde molim te ?

Kada po zakonu nisi smeo da uvezes bilo sta sto je genetski modifikovano do pre par godina ? Kako si onda mogao da gajis tako nesto ? A ewo vidim na Zlatiboru recimo sve modifikovane krave i povrce ma daj molim teeeeeeeee . I da je neko nekad proturio modifikovanu hranu ipak si imao izbora da naletis na NE modifikovanu hranu ovako neces imati ako gledamo sa tvoje tacke gledista.

**Fiki**

Darvin ? Izvini taj covek je naveo najvece besmislice u istoriji covecanstva i sad molim te nemoj da mi prospes njegove cinjenice ovde itd kad ewo i na nacionalnoj geografiji naucnici pocinju da tvrde da ipak nije sve tako jednostavno ako cemo da se hvatamo za slamku... Da ne ulazim sad u pitanje religije itd itd.

Uostalom kada u starom zavetu i spisima po Jovanu pise jos pre vise od 2000 godina da ce doci do odredjenih promena u svetu koje je i sam Nostradamus predvideo ja ne znam onda zasto se uopste spominje Darvin kada za njegove teorije ne postoji nijedna crno na belo cinjenica ili ti neki genetski prelaz itd. Sto je rekao moj nastavnik iz biosa ako vi kazete da ste nastali od majmuna verujte mi ja nisam.
Dalje u pricu ne zelim da ulazim.
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #29 poslato: Januar 19, 2011, 11:05:54 pre podne »

Vule ti ocigledno ne kontas,ako se UVEDE OVAJ KODEX ti ces morati da jedes ovo razumes :)

Jer ces samo moci da tu vrstu hrane proizvodis/gajis ;)

ocigledno nisi razumeo sustinu price,ovo nije izbor ovo je nametanje necije volje i to je ono o cemu mi pricamo ovde ;)

mi tu hranu jedemo verovatno vec godinama...samo sto se to do sad verovatno nije znalo

sad kad se zna nastao je buuuum...samo sam to hteo da kazem
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
nickey
Gost
« Odgovor #28 poslato: Januar 19, 2011, 11:02:47 pre podne »

@Fiki mestimicno te razumem.  ;) Ako serem, pa i trudim se.
Ljudi mani te me cernobilja i ostalih njesra, dajte bar neki dokaz vasih tvrdnji.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #27 poslato: Januar 19, 2011, 08:26:59 pre podne »

Lelej! Ala ovde ima maxima. Pod jedan, ko od vas je kukuruz? Baš ako ima otrova, ko ga od vas direktno jede? Drugo, i da ima aditiva, ako su i štetni, da li oni mogu da direktno udju u ljutsku ćeliju, a da ih dotle nešto ne satre ili izbaci napolje? Treće, jeftiniji je treći svetski rat ako je population ctrl u pitanju. Četvrto, prekinite da čitate da vinčijev kod,  proizvodi masovnu paranoju!!!Peto, ovo što vi navodite je bio war scenario, ALI!!! Ako ćemo pravo, i to ne pije vodu, zato što je to kompleksna operacija, za koju je po proračunu potrebno, do 30 ili više god i to samo za udaranje baze, tj. Insekt inženjering, koji je najbitniji u smanjenju svih privrednih prinosa. Zašto? Prvo, tu je lanac ishrane, ko koga, kad i zašto jee! Smešno je i pomisliti na glupos kakva je izmena jednog dela zemljine biosvere! Šesto, crkva je instrument civilizacije koji je nadživeo svoju svrhu, vera, ona spaja ljude ne religija, zato što religija svojim pravilima sputava veru, prosvetljenje i pročišćenje (ne klistir kafom niki, :D),Sedmo, ja sam ZA, APSOLUTNO ZA!!! Genetski inženjering pre svega ljudi, a posle svega ostalog! Zašto? Pitajte darvina i sve prošle i buduće ratove!;)
Osmo, sve što se radi, radi se u interesu čovečanstva, to nije idealizam i kenjanje o višem cilju! Ipak strah od smrti je potpuno glupa stvar. :D i deveto, @niki, sine napinješ za medalju! Svaka ti dala bonbon
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #26 poslato: Januar 19, 2011, 03:43:03 pre podne »

Vule ti ocigledno ne kontas,ako se UVEDE OVAJ KODEX ti ces morati da jedes ovo razumes :)

Jer ces samo moci da tu vrstu hrane proizvodis/gajis ;)

ocigledno nisi razumeo sustinu price,ovo nije izbor ovo je nametanje necije volje i to je ono o cemu mi pricamo ovde ;)
Nisam ni citao zadnjih par postova  nego sam se samo nadovezao nickey-a.
Ne znam dali se gledali virtualni andjeo  i tu se radi isto  o tom znaku piramide i istrebljenu ljudi, a to ako se bude uvodlimo mislim da mi obicni smrtnici necemo moci nista da preduzmemo...
Sačuvana
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #25 poslato: Januar 19, 2011, 01:45:04 pre podne »

Jos neceg sam se setila. "Ugradili" u kukuruz sretstvo protiv insekta. Naravno da bi imali vise roda i tako. Ali, da li je zdravo jesti nesto sto u sebi ima neceg loseg - ne mogu reci otrov, jer ce neko na to reci, ali to je samo kolicina koja ce ono malo bice da ubje/odbije.
 
Razmislite o tome :)
Sačuvana
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #24 poslato: Januar 19, 2011, 01:32:45 pre podne »

OK. hocete nesto konkretno. Ajde, nije sada o hrani, ustvari delimicno i jeste.
Culi ste sigurno za katastrofu u Cernobilu(ko nije)? Konkretno je dokazano, da od tog dogadjaja i radi tog dogadjaja ima 8.000 obolelih od raka stitne zljezde.
Nemacki lekari profesor Edmund Langfelder sa Minhenskog univerziteta prognozira za sledecih decenija preko 100.000 novih obolenja.
Evo jedna mala grafika, na nemackom je:

http://www.chernobyl.info/img_popup.php?src=img&imageID=94&langDefID=1

 Prva grafika prikazuje oboljenja kod dece i tinejdzera od 1976 do 2001. Obolenja kod dece plava boja, oboljenja kod tinejdzera ljubicasta boja.

Ovo je crno na belo, sta cini recimo Uranijum i radioaktivna materija.

E sad, trazite dokaz za genetski modifikovanu hranu. Nema jos tog dokaza koji je licno meni pristupacan. (mozda i nisam investirala vremena i kopala po netu - ali zasto ja da nekome ovde na forumu sazvacem informacije?? Ako nekoga stvarno zanima, a koristi net, neka cacka, pronacice mozda i nesto.)
Ja verujem da takve informacije nece tako brzo da dodju do nas malih gradjana. Ko ce da kroji plan da te truje, a da ti ubaci ujedno u sanduce pismo, "ej, skuvao sam ti caj od oleandra!"

Ako slucajno naletim na nekakav konkretan dokaz (da li bi ste bili zadovoljni sa recimo eksperiment sa pacovima? takav dokaz?) postavicu ga. Ali i dalje vazi ono prethodno receno... ko ce te trovati, a ostaviti obavestenje i reci, kako ce to izvesti i kakav ce biti oblik tvoje smrti?
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #23 poslato: Januar 19, 2011, 01:23:08 pre podne »

Vule ti ocigledno ne kontas,ako se UVEDE OVAJ KODEX ti ces morati da jedes ovo razumes :)

Jer ces samo moci da tu vrstu hrane proizvodis/gajis ;)

ocigledno nisi razumeo sustinu price,ovo nije izbor ovo je nametanje necije volje i to je ono o cemu mi pricamo ovde ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #22 poslato: Januar 19, 2011, 12:24:32 pre podne »

Pa ja nikako  nisam rekao  da cu da se trujem s'tim.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #21 poslato: Januar 18, 2011, 11:15:53 posle podne »

Ok vi onda lepo punite dzepove USA privatnicima odnosno u ovom slucaju privatniku i neka cela nasa poljoprivreda propadne i neka postanemo zavisni od jednog proizvodjacha semena i neka nam sve preostalo propadne .
Umesto da tankate pare u nase da kazem seljake i da jedemo nasu domacu i najlepsu i najzdraviju hranu koje Ameri i ostali manje vise Evropljani mogu samo da SANJAJU vi dajte pare USA marketu i jedite hranu koja je tek "izmisljena" od strane coveka ne prirode sa jos ne utvrdjenim sto ti kazes crno na belo posledicama i zapostavite sve moguce prirodne stvari i postanite deo USA/a iako zivite u zemlji o kojoj oni ne znaju nista,a kamoli o hrani. Toliko od mene ja dalje u razgovor sa ljudima koji ne vide dalje od svog nosa ne mogu niti zelim da ulazim jer ako vam ovo nije dosta molim vas karta/viza/pare i ajd u USA i na njihov nacin zivota,ja ipak vise volim nas Zlatiborski prsut i slaninu i povrce iz dedine baste ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2011, 10:28:34 posle podne »

Ja mislim da je ovo istina sto se tice trovanja hrane bar donekle, ali to mu dodje bas kao sto ljudi tvrde za suplementaciju
da unutra stvaljaju sve i svasta a kad ih pitas sta  oni ne znaju.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #19 poslato: Januar 18, 2011, 10:23:05 posle podne »

Opet vi ko debili, jebala vas lgbt alijansa, jbte ako to vec postoji i nemoguce da od 10^100000000000000000000000000... semena koja se poseju neki naucnik nije uzeo nekoliko, i sproveo istrazivanja.... Ne sigurno ti sto prave gm hranu kontrulisu i protok informacija pa su na vreme uklonili tog lika.

Znam i engleski ne morate da prevodite...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2011, 10:11:26 posle podne »

Alexandre,sto bi rekli Crnogorci:"Vala svaka ti je ko Njegoseva"! :)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #17 poslato: Januar 18, 2011, 09:59:47 posle podne »

Kada budes dobio te dokaze crno na belo bice vec kasno. A da se razumemo meni je SASVIM dovoljno sto je NAUCNO dokazano da ta vrsta genetski modifikovane hrane ne dopusta da zemlja izrodi bilo sta osim nje kada se posadi prvi put i to sto JE STERILNA,da je priroda htela da svaka biljka bude sterilna ne bi bile pchele niti leptira niti bilo kakvog nacina razmnozavanja i sirenja semena !

Samom kupovinom ovog semena ti unistavas zemlju za bilo koje drugo seme i svake godine moras da qpis to isto seme ako hoces da ti bilo sta rodi jer nijedna biljka nema mogucnost oplodnje jer je kao sto gospodin kaze sterilna... A ti cekaj crno na belo i dopusti da ti se pederi ljube u komsiluku i da se vencaju u crkvi gde su se vencali tvoji roditelji itd itd jer to je njihovo pravo ili ti USA RIGHTS .
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Januar 18, 2011, 09:49:44 posle podne »

Nickey,bolje da odes malo do te iste crkve,nego sto je nazivas fanaticnom. :) Poslusaj ovo:Nickelback-If Everyone Cared :) Ok,je to sto ti hoces cinjenice,ali ne mozes da dobijes cinjenicu za nesto sto jos nije kod nas doslo na snagu,ovaj kodeks jos nije uveden.Zar ti nije dovoljno to sto ce neko iz cista mira da zabrani prirodno seme i da tako primora ljude da koriste samo njegov proizvod,koji tacno ako izaziva samo gorusicu i debljanje ljudi nije zdrav?!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.