TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 10:26:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Depilacija  (Pročitano 5777 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #25 poslato: Februar 02, 2011, 10:13:43 posle podne »

Amin :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Februar 01, 2011, 10:46:19 posle podne »

Verujem Daniela, zato uvek i pisem da svako na sebi mora da proveri.

Tesko je jako uopstavati bilo sta. Svakako da postoje dobri dermatolozi i losi dermatolozi, dobre kozmeticarke i lose... Dobre kreme, lose i td :)

Tako da smo obje dali neku "konstrukciju" sa osnovom, ali razlicita iskustva...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Februar 01, 2011, 09:14:15 posle podne »

O bubuljicama možemo da otvorimo novu temu... ja imam sasvim obrnut primer od Ognjenovog ali ajde da ne skrećemo sa teme...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Januar 31, 2011, 11:08:01 posle podne »

Bitno je da svako pronadje sta mu odgovara,jer svacija koza je drugacija...Ja sam imao velikih problema sa bubuljicama i masnim tkivom,toliko da sam isao da mi seku masna tkiva.Nikakve kreme i ostale stvarcice za mazanje mi nisu mogle pomoci,pa sam isao na VMA kod Dermatologa,kod dr. Tome...On mi je dao da pijem lek Roakutan,mnogo zeznuta stvarcica ali to je bilo jedino resenje,pio sam ga 6 meseci i resio problem za sva vremena,sad mi bubuljica izadje samo posle brijanja i to 2-3 koje cim istisnes nestanu.U cemu je bio problem,u pubertetu bubuljice pocnu da izlaze kad Testosteron pocne da radi jace nego ranije,pa tim lekom sam normalizovao rad Testosterona.Inace to je kod mene u porodici nasledno imali su i deda i otac.U sali mi doktor govorio kako sam prorodno dopingovan,a istina bio sam jaci i izdrzljiviji od 90% vrsnjaka.Za to vreme mnogo sam citao i informisao se o bubuljicama...svako treba da izabere svoju kozmetiku prema tipu koze. :) Inace dok sam pio taj lekic nisam smeo ni da treniram,a morao sam da jedem ko prase i nisam se ni grama ugojio,cak sam izgubio 4 kg,ali kad sam prestao sa terapijom dobio sam 12 kg cistog sala. :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #21 poslato: Januar 31, 2011, 10:47:16 posle podne »

Slazem se Daniela, ali ja zaista toliko poverenja imam u ovu kozemticarku jer upravo je sredila lica bar 5,6 prijatelja i poznanika koji su upravo dolazili razoreni od dermatologa koji su ih kljukali kojekavim antibioticima i ne znam cim za bubuljice, a ona je za par meseci prirodnim putem bukvalno sve sredila. Godinama vec i ja idem kod nje i stvarno, mozda se ja zaludjujem, ali sta ona kaze to je za mene svetinja u vezi koze :)

Samo sam preneo sta mi rece i iskustva :) jer i puder radi svakako, koza se smiri, ali ne moze se osetiti da se pore zatvore tako da ni ne znamo :) mislim nije to Bog zna sta, mos misliti, ali samo napominjem :).

Svakako da razlicito reagujemo, zato postoji more brendova :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #20 poslato: Januar 31, 2011, 09:04:03 posle podne »

Sorry moram da se nastavim...
Neću da te nagovaram, niti mogu, kad ti ide sa kremom, super...
samo kažem šta je meni dermatolog preporučio... losion za smirenje i onda puder ;) i radi...
a sigurna sam da je razlika u meni i tebi i drugima u tipu kože i njenoj reakciji na razmorazne mackalice
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #19 poslato: Januar 30, 2011, 05:04:45 posle podne »

Pa depiliram prepone stalno.

Ja sam se zenuo pa jednom i ruke depilirao! kakve prepune, prepune su uzivancija u odnosu na ruke, ah, kakav raw bol... jednom i nikada vise :)
cak sam i depilatarskom masinicom ruke 1 ili 2 puta, tek to sto boli, oci krvare :D ali od pre 1.5 - 2 godine ne diram ruke uopste, ne znam ni sto sam...
(tacnije znam, kada sam uleteo u vodu full izdepiliran, leteo sam. kakav osecaj za vodu, neverovatno!)

Pegazeka, opet ne vidim kakve veze ima da li su prepone ili ne, ja sam rekao da puder ne valja jer zatvara pore, i mleko za telo ima isti smirujuci efekat tako da mu isto.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Januar 30, 2011, 03:52:11 posle podne »

Puder nije dobar jer zatvara pore!

Meko za telo!

Leti, hladan tus pa mleko za telo.

Problem sa mlekom za telo je što tako mogu da se unesu nečistoće u otvorenje folikule dlake i eto ti upale... jako zavisi koliko je oseljtiva koža
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Januar 30, 2011, 12:54:52 pre podne »

The same. ;D :D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #16 poslato: Januar 30, 2011, 12:23:54 pre podne »

Депилација препона!? Не, хвала! Тај бол препуштам девојкама, док ћу се ја и даље "дружити" са тримером и наставком број 1!  :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #15 poslato: Januar 30, 2011, 12:14:27 pre podne »

ognjene kad budes depilirao prepone bice "rekle smo ti" :D

Nemoj posle da bude da ti nismo rekle  :D :D :D
Sačuvana
Pegazeka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48


« Odgovor #14 poslato: Januar 29, 2011, 11:57:42 posle podne »

ognjene kad budes depilirao prepone bice "rekle smo ti" :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Januar 29, 2011, 11:02:01 posle podne »

Ja vam napisah sta mi bas iskusna kozmeticarka rekla, i naravno probao sam sto puta i odicno sve. Puder zatvara pore pa nije najboji.

A sa mlekom za telom nikada nikakve iritacije nisam imao niti crvenilo niti bubuljice. Bubchen resava sve :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Januar 29, 2011, 01:30:24 posle podne »

Uglavnom pred takmicenja koristim samo kremu za skidanje dlaka ili se jednostavno samo obrijem.Ne stavljam nista posle.
Sačuvana
Pegazeka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48


« Odgovor #11 poslato: Januar 29, 2011, 03:21:02 pre podne »

baby ulje odma posle depilacije, posle nema tusiranja do sutradan i baby puder na svakih par sati da koza stalno bude suva :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.