TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:04:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: I MENI JE POTREBAN PROGRAM!  (Pročitano 9948 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Februar 03, 2011, 08:19:44 pre podne »

Ako hoćeš brze vidljive rezultate onda radi sa ličnim trenerom. Ja mojim vežbačima mogu da garantujem rezultate samo ako radim sa njima lično. Ovako ne mogu da ispratim šta se dešava.

Interesantno mi je to što si napisala da nisi ništa postigla radeći sa trenerom, baš se pitam kakav je to trener LOL

U svakom slučaju ovu tvoju priču sam čuo jedno 20 puta samo prošlog meseca, a verovala ili ne moja devojka koja se sada sprema za takmičenje (ovo ponavljam ko papagaj LOL) je isto to govorila za svoje noge, kilažu itd. Skroz je bila u fazonu imam stubaste noge, mesnata kolena, debele listove bla bla bla...uvek ista priča...e da isto je govorila da ju mrzi da vežba i da nije to za nju...;)

Tako da je tvoja priča pomalo klasika i tebi treba da se unormališ i kreneš sa tim vežbanjem redovno i da naučiš šta znači pravilno vežbanje. Devojke su sklone zabušavanju na treningu i ne vole mnogo da se bakću oko forsiranja vežbi i težina, sve iz nekih čudnih i meni ne razumljivih razloga, ali tako je.

Bilo koji program vežbanja da uzmeš on će raditi posao, bar neko vreme. Da bi se napravio program vežbanja posebno za tebe (čega sam ja veliki pobornik) pogotovo za uslove koje imaš u svom domu, onda bi se trebali uzeti svi uslovi koje imaš u obzir, a to zahteva melo detaljnije informacije. U svakom slučaju nikad ti ne bi dao neki "one size fits all" program treninga.

Trening koji sam napisao na temi koju si spomenula je sasvim pristojan, ali zahteva da se vežba u teretani.

Što se ishrane tiče kao i uvek moraš da se fokusiraš na protein. To znači minimum 4 obroka dnevno sa nekim mesom, jajima, sirom i slično. Treba da izbaciš slatko i junk food bez obzira koliko volela, bar ako hoćeš da izmeniš svoje telo i postigneš ciljeve koje si zacrtala.

Inače nije toliko teško postići sve to što si isplanirala, ali opet treba ti precizan plan posebno za tebe.

Najbolje što mogu ovako preko neta da te posavetujem je da naučiš što više možeš oko ishrane i treninga, pogotovo tehnike izvoĂ°enja vežbi i samim time ćeš shvatiti kako stvari treba da funkcionišu.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2011, 07:59:13 pre podne »

Taj rec postujem! ;)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
LadyDragon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2011, 01:39:22 pre podne »

Cao svima!!!
Novopecena sam na ovom forumu..sasvim slucajno sam naletela na njega i potpuno mi je otvorio oci kad je vezbanje u pitanju!
Zato sada sledi citav referat :)  nadam se da vas necu smoriti!

Citala sam razne teme kojima ste se bavili i pronasla razne korisne informacije..medjutim, jako bih volela kad biste mogli da pomognete konkretno mom slucaju, da ne bih uzaludno koristila savete namenjene nekom drugom.
Elem, sto se mog slucaja tice, trenutno sam u fazi ne vezbanja, grize savesti zbog toga i sa jako malom motivacijom iz razloga sto ne znam sama koje vezbe,kad i koliko da radim a uz to, kako da usaglasim ishranu. Tek sam se sad sludela videvsi u vasim prepiskama koliko je jako bitno kad i sta jedes u odnosu na treninge.
U teretanu ne idem jer kao imam kucnu varijantu (traku, bajs, gladijator, suvo veslo, tegice) ali nista mi to ne pomaze kad ubedjujem sebe da mi zapravo trebaju sprave koje nemam...
Ali, zapravo mi treba vasa pomoc--mislim na sve zainteresovane da mi pomognu--narocito Marko, biljanabd,Alen-njegova tema Snazna i lepa je odlicna, ali mi treba i nesto vezano za ishranu...zatim MightyMO....ko god je voljan da se ukljuci

Kao sto rekoh, trenutno ne vezbam, cak ni kardio...kad krenem sa treninzima, to je obicno neki minimum, brzo hodanje na traci pola sata, 3,4 serije cucnjeva-sto sa skupljenim, sto sa rasirenim nogama....ruke i ramena nisam vezbala odavno.......sve u svemu jedna neodgovorna lencuga :P
Salim se..ove sprave sam i kupila jer odlaskom u teretanu i placanjem trenera nista nisam postigla...

Moja zelja je da, buduci da mi je telo malo disproporcionalno- gornji deo je normalan, ako skinem koji kg onda jako mrsav, a sa nogama kuburim...Moj cilj je da odrzim kilazu koju imam jer mi najvise odgovara, a to je 65-66kg na visinu od 174-5cm (25god) a da ojacam malo gornji deo tela, najvise grudi i ledja, stomak je ok, kapiram da ce se on usput zatezati jos..ruke su ok..e sad noge..hmm..noge su jako jake :) genetika je cudo..imam jake kosti, samim tim jake listove i  jaka kolena pa se meni cine malo stubastim, mada mi uglavnom kazu da nisu..nista im ne verujem :)  htela bih da noge i zadnjicu zategnem, da izdefinisem misice malo vise-mada su jako vidljivi na butinama posle malo vezbanja, htela bih sto vise guzu da zategnem i podignem, noge oblikujem i uskladim gornji i donji deo tela..za listove sam zakljucila iz vasih dopisivanja da nema nade da se smanje, ali aj makar da ih oblikujem...e sad, jedan problem, imam jaca kolena, mesnata :) doduse ima na njima i dosta sala, ali ne znam kojim vezbama da pogadjam bas tu regiju...samo ne zelim da jos vise nabijem noge, plasim se da onda ne izgledaju jos vece...
Sto se ishrane tice, jedem voce svako jutro, posle 2 case vode na prazan zeludac..kasnije rucam uglavnom belo meso i povrce sto bareno sto sveze..kasnije nekad ne pojedem nista, a nekad sta stignem..u stanju sam da pojedem 100g badema i neku bonzitu...nekad se zadesi i neki junk food..sta cu kad volim...nesto ne jedem jaja, sireve, ne pijem mleko, jogurt...ni iz kakvog posebnog raloga..ne znam sa cime da kombinujem-kao s sta sa cim sme da se jede....tako da ocito mi je potreban dobar rezim...znaci treba mi vasa pomoc!!!! vidim da je Marko Biljani jako lepo objasnjavao pojedinosti...bila bih zahvalna i na trecini utrosenih reci na mene :)
Sto se kondicije tice, nemam problema, izdrzljiva sam, tako da mi i neki jaci program ne bi tesko pao....
Jaaaako zelim da se pokrenem i to zesce, zelim rezultate-verovatno zato i nemam volju za treniranjem jer koliko god da sam se trudila, rezultati su bili mlaki...zelim ocigledne i brze rezultate, jako sam nestrpljiva osoba :)
Zato vas molim ljudi, pomozite miiiiii :D
HVALA VAM PUNO UNAPRED I IZVINITE NA OVOLIKOM TEKSTU :) mada sam htela da budem recita, da kazem sve sta imam i sta me zanima da i vama bude lakse da uzvratite...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 19 upita.