TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:30:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc  (Pročitano 7797 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #8 poslato: Februar 03, 2011, 05:48:38 posle podne »

Koka Kolu baci kroz prozor :) Salim se,ja sam je ranije pio dosta,ali vise ne,pa ti savetujem da to prvo izbacis.
Sačuvana
majkan91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #7 poslato: Februar 03, 2011, 05:37:45 posle podne »

jedem sve osim jaja...mislim mogu dva - tri da pojedem...meso obozavam svinjsko i pilece,pijem oko 2 litre kole na dan sto ne valja...
koliko mogu odrilike da se ugojim sa tim proteinom i nekim vitaminima....ako mislite da nesto treba da jedem ili da prestanem samo recite...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2011, 03:04:38 posle podne »

ja sam mislio da uzmem taj protein i neke vitamine,a da me sve to izadje oko 7000 posto toliko sad imam

to je količina novca koja je sasvim dovoljna za jedan kvalitetan protein i vitaminsko mineralni kompleks koji bi ti trajao 2 meseca otprilike...   

protein će ti pomoći da se bolje oporaviš, da povećaš svoj ukupan dnevni proteinski unos, da konzumiraš nešto brzo i kvalitetno i ukusno,  ali nemoj očekivati da ćeš dobiti "toliko i toliko" od jedne kutije proteina...  Hrana na prvom mestu!

Naravno, čitaj forum i pitaj nas, tu smo da pomognemo!!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2011, 02:11:11 posle podne »

Super je da uzimaš whey protein, zdrav je nosi dobre hranjive materije, ali nemoj očekivati da ćeš se samo od njega ugojiti. Tebi treba mnogo viška kalorija tj hrane. Napiši šta inače jedeš pa da ti pomognemo da popraviš ishranu
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2011, 02:05:57 posle podne »

Ugojices se od pravilne i redovne ishrane koja je najvazniji faktor svakog vezbaca ako zeli da napreduje.Pare prvenstveno treba da usmeris na kupovinu mnogo mesa,jaja,sira,kvalitetnih hidrata,povrca...a ako ostane novca onda ides na suplementaciju koja je sekundarna a nikako primarna opcija svakoga napretka.Ako ove dve stvari uklopis kako treba onda je realno da ocekujes dobar napredak.A ako se tu doda i dobar trening plus odmor,napredak je zagarantovan!
Sačuvana
majkan91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Februar 03, 2011, 01:13:49 posle podne »

ja sam mislio da uzmem taj protein i neke vitamine,a da me sve to izadje oko 7000 posto toliko sad imam
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2011, 12:46:09 posle podne »

Ishrana,trening,odmor ,suplementacija,kontinuitet u svemu i rezultati dolaze..dobar izbor sto se tice proteina.
Sačuvana
majkan91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2011, 12:04:15 posle podne »

e ovako ja imam 65 kila a 91 sam godiste pa me interesuje da li mogu sa ovim da se ugojim sa Whey proteinom...

http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=651&category_id=18
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.