TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:33:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Blender - preporuka!?  (Pročitano 5554 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2011, 07:52:39 pre podne »

Ja sam uzeo sa snagom od 300w jer ga koristim samo za Ella sir i fine ovsene(Hahne). Ako neko hoće da blenduje tvrĂ°e stvari, poput koštunjavog voća, ili gušće, minimum blender sa 450w snage. Onaj od 600 ak vati bio bi idealan, ali su i jako skupi.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2011, 12:44:12 pre podne »

ULTRACENTRIFUGALNI MLIN:
Primena: fino mlevenje mekih i srednje tvrdih materijala.Veličina čestice na ulazu: do 10mm. Finalna finoća: approx.< 40μm (zavisno od izbora rotora, sita i prirode samog materijala) izbor sita od 0,08mm do 6mm u tri forme: Prsten Sita, Prsten sita sa ojačanim rubom i Distanc Sita za materijale koji se dosta greju tokom mlevenja. Izbor rotora: 6, 12 i 24 zubca. Svi delovi koji su u kontaktu sa mlevenim materijalom su od nerĂ°ajućeg čelika. Kontrole su jednostavne sa mogućnošću menija na deset jezika,poklopac je automatski što olakšava rad. Mini rotor dopušta homogenizovanje vrlo malih količina materijala npr: pojedinačnih tableta.
Brzina rotora: od 6000 do 18000 rpm, po slobodnom izboru, što omogućava rad sa materijalima različite lomljivosti. Melje 30 do 60 g u minutu.

:P
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2011, 12:36:55 pre podne »

Uzmi neki jaci, meni nervira ovaj moj jer ponekad ako ima jako malo tecnosti a puno cvrste materije onda nece da "povuce " na dole i samo razbacuje a ako naguram onda nekad ne moze da krene.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2011, 10:46:30 posle podne »

Ja koristim Siemensov od 300w i prezadovoljan sam. A platio sam ga svega 19e. Doduše, u Nemačkoj. ;D

Philips ima fantastične blendere ali su i malo skuplji. Siemens je malo povoljniji sa cenama a kvalitet nesporan.
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2011, 10:15:55 posle podne »

Da li biste mogli da mi preporucite neki ok blender sa (sto :P) pristupacnijom cenom...

Hvala...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.04 sekundi sa 13 upita.