TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:03:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci - informacije  (Pročitano 2125 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2011, 01:11:18 pre podne »

Hvala Zoltane bilo je korisno procitati onu temu. Dakle krenuti sa fat burnerima. Mislim da cu krenuti sa "Fat Burners" firme Universal Nutrition. Samo me jos jedna stvar zanima za vecinu preparata je objasnjeno kada se piju a kod ovog pise samo 2-4 tablete dnevno. Da li je to ujutru na prazan stomak, pre treninga, pre spavanja ? Kada se pije tacno ?

Uzmi pre treninga,on je inace slab sagorevac i kasnije mozes preci na Unidyne isto je od universala samo jaci malo.
Sačuvana
misa506
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2011, 01:07:21 pre podne »

Hvala Zoltane bilo je korisno procitati onu temu. Dakle krenuti sa fat burnerima. Mislim da cu krenuti sa "Fat Burners" firme Universal Nutrition. Samo me jos jedna stvar zanima za vecinu preparata je objasnjeno kada se piju a kod ovog pise samo 2-4 tablete dnevno. Da li je to ujutru na prazan stomak, pre treninga, pre spavanja ? Kada se pije tacno ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2011, 12:31:18 pre podne »

Sagorevaca ima mnogo i ja ti savetujem da krenes od slabijih pa ako nisi zadovoljan rezultatima lako ces ti krenuti na jace.Pokusaj prvo sa fat burnerom,pa predjes na charge ili dyma burn,i zatim animal cuts ali to tek na kraju ako bas bude potrebe.Uvek kreces sa manjim dozama pa povecavas ukoliko za to ima potrebe.
Naravno ishrana mora biti dobra inace sve je dzaba.Evo ti link moje teme pogledaj je malo donece ti korisnih informacija:

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=117971.0
Sačuvana
misa506
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2011, 12:05:51 pre podne »

Zanima me da li bi neko mogao da me posavetuje i predlozi optimalan sagorevac. Bavim se plivanjem i imao sam povredu ledja tako da sam se tokom tih meseci pauze ugojio dobrih 10-ak kg koje bih sad hteo da skinem. Nikada nisam koristio nikakav preparat tako da ne znam za sta je koji dobar ali uglavnom imam 4 treninga nedeljno po 2h, tempo je jak, svaki trening me maksimalno izmori tako da mislim da ne bih morao da dodajem trcanje ili neku drugu aktivnost koje su mi ljudi spominjali kada su govorili o upotrebama sagorevaca. E zanima me koji sagorevac bi bio najdelotvorniji za ovu vrstu aktivnosti jer ako sam dobro upoznat plivanje bas i ne doprinosi skidanju masnih naslaga vec ih pretvara u misicnu masu. Unapred hvala :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.