TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 01:15:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pitanjce  (Pročitano 26589 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #35 poslato: Decembar 11, 2007, 08:27:31 posle podne »

PAMETNA ODLUKA U SVAKOM SLUCAJU....

BRAVO...TAKO SE RAZMISLJA NA PRAVI NACIN

Nadam se da ovo nije bio sarkazam :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #34 poslato: Decembar 11, 2007, 08:27:11 posle podne »

@Hans

Koliko dugo vezbas?

Kazu da covek za 4 god. postigne svoj puni potencijal vezbanja, i da AAS ne bi trebalo da se uzimaju u tom periodu...znaci sto uradis u prvih 4 god. to ti je ... posle moze da se proba AAS... 

Aha...znaci ja krenem da vezbam sa 13 godina i onda sa 17 treba da uzmem aas jer dalje necu napredovati?? :D
Ja malo dizao tegove od 17-e,tek prosle godine sam krenuo sa necim sto se moze nazvati BB,sa jelom,pravim treningom itd.

I molim te reci mi ko to kaze za 4 godine??Ko su to oni?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
razoredge
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #33 poslato: Decembar 11, 2007, 07:37:24 posle podne »

@Hans

Koliko dugo vezbas?

Kazu da covek za 4 god. postigne svoj puni potencijal vezbanja, i da AAS ne bi trebalo da se uzimaju u tom periodu...znaci sto uradis u prvih 4 god. to ti je ... posle moze da se proba AAS... 
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #32 poslato: Decembar 11, 2007, 07:20:09 posle podne »

PAMETNA ODLUKA U SVAKOM SLUCAJU....

BRAVO...TAKO SE RAZMISLJA NA PRAVI NACIN
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #31 poslato: Decembar 11, 2007, 06:11:33 posle podne »

Znaci ovde niko na forumu nije izdrzao bez malo hemije??Aj d arazumem da su neki super rezultati u pitanju ljudi nejasni ste mi....

cek...meni nij jasno.jel ti zelis da se bavis sa bb kkao ti stoji u potpisu il zbog zdravlja.

naglasvam zbog zdavlja jer sa izgedom se i ne moze bas dogurati do te mere da ti neko kaze woow...hebeno dobro izlgedas...a da s na tome sto ti uzimas trenutno..

Nisam ja rekao da necu uzimati Pedja,AAS me sigurno ocekuje za dve tri godine...mozda sam ja budala ali smatram da mogu jos uvek vraski dobro da napredujem i bez toga svega,jos uvek sam mlad i nisam ni poceo da isprobavam sve nove stvari koje sam saznao o hrani i treningu...

Ja sam se samo zaprepastio da su tako rano krenuli sa time,nista drugo.Spadam u one ljude koji smatraju da se bez hemije u ovim godinama kad hormoni bujaju i nivo testa u telu neprestano raste moze dosta toga napraviti,samo to.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #30 poslato: Decembar 11, 2007, 05:38:22 posle podne »

Znaci ovde niko na forumu nije izdrzao bez malo hemije??Aj d arazumem da su neki super rezultati u pitanju ljudi nejasni ste mi....

cek...meni nij jasno.jel ti zelis da se bavis sa bb kkao ti stoji u potpisu il zbog zdravlja.

naglasvam zbog zdavlja jer sa izgedom se i ne moze bas dogurati do te mere da ti neko kaze woow...hebeno dobro izlgedas...a da s na tome sto ti uzimas trenutno..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #29 poslato: Decembar 11, 2007, 04:36:37 posle podne »

Znaci ovde niko na forumu nije izdrzao bez malo hemije??Aj d arazumem da su neki super rezultati u pitanju ljudi nejasni ste mi....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
razoredge
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #28 poslato: Decembar 11, 2007, 11:57:16 pre podne »

U kojim suplementima su pronadjeni aas? Ako sam dobro shvatio...     
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #27 poslato: Decembar 11, 2007, 11:43:24 pre podne »

nego ima li jos neko da doda na ovu listu?mada kako sad citam da su pronajdeni aas u suplementima...ko zna ko je ovde natural...:D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #26 poslato: Decembar 11, 2007, 10:57:09 pre podne »

Mislim sta bre na koju foru vise u piiiiiiiiiiiiiiiii,aman ovo je Srbija ovde je dozvoljeno da se j*****piiiiiiiiiiiii psuje :D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
kum
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #25 poslato: Decembar 11, 2007, 10:52:09 pre podne »

nisam procitao...mislim ne secam se, mozda i jesam  :)
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #24 poslato: Decembar 11, 2007, 10:45:06 pre podne »

a sto je zabranjeno psovanje ako to nije nikom namenjeno? mislim nije namenjeno da vredja nekog...tipa: jebote al je bilo dobro ili jebote ne verujem...ili milion slicnih...mislim ovo je sportski forum, a bome u sportu se bas bas psuje, ok ako neko nekog pljuje, ali i za to treba otvoriti temu pa neka se pljuje ko hoce...

To je ok, ovo se odnosi na nešto drugo, ne znam da li si imao priliku da procčtaš post koji je obrisan..."tipa: jebote al je bilo dobro ili jebote" -onda bi većina postava bila obrisana...
Sačuvana
kum
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #23 poslato: Decembar 11, 2007, 10:10:32 pre podne »

a sto je zabranjeno psovanje ako to nije nikom namenjeno? mislim nije namenjeno da vredja nekog...tipa: jebote al je bilo dobro ili jebote ne verujem...ili milion slicnih...mislim ovo je sportski forum, a bome u sportu se bas bas psuje, ok ako neko nekog pljuje, ali i za to treba otvoriti temu pa neka se pljuje ko hoce...
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #22 poslato: Decembar 11, 2007, 10:05:11 pre podne »

Zamolila bih posetioce foruma da se suzdrže od psovanja, uvreda i poruka sličnog sadržaja. Upravo je jedan post zbog toga obrisan.
Sačuvana
kum
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #21 poslato: Decembar 11, 2007, 08:38:44 pre podne »

pre par godina krenuo sa metanom i popio 5-6 tableta, a ostale pobacao, a tako nesto je bilo i pre par meseci, ali bukvalno isto  ;D
a efedrin sam probao pre 5-6 godina dok sam trenirao basket, prvo na treningu 2 tabletice, prosto sam explodirao  ;D a mozete zamisliti sta je bilo na utakmici koji dan posle treninga, tada sam uzeo 3 komada, trener me izvede na par minuta meni odma nije dobro  ;D i to je to...
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2007, 08:40:30 pre podne od strane kum » Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.