TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:40:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par Pitanja (skidanje sala + misicna masa)  (Pročitano 2950 puta)
webevil
Gost
« Odgovor #8 poslato: Februar 20, 2011, 01:47:24 posle podne »

Ok, uradicu tako. Hvala na odgovorima.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Februar 20, 2011, 12:21:18 posle podne »

On utice na snagu,ali ne ocekuj previse.Kao sto ti rekoh pojacaj ishranu,mozes uzeti BCAA .
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #6 poslato: Februar 19, 2011, 11:46:40 posle podne »

Znam da je greska ali gotovo sada, jedino sto sam primetio je da nemam bas puno snage. Pojacacu jos malo dorucak i ubacicu uvece jos neko meso kao sto si mi rekao.

A reci mi jos samo, jel bi mi savetovao da uzmem nesto od suplementacije za povecanje snage na treninzima i sta bi to bilo? Posto ja vec uzimam ovaj kre-alkalyn ali koliko sam mogao da procitam on nije za svagu vec za oporavak ... ili gresim?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2011, 08:17:11 posle podne »

Treba ti malo jaci dorucak,2 jajeta je malo,uvece takodje ubaci jos jedan proteinski obrok sa mesom.Ja nisam pristalica ella sira kada je mrsavljenje u pitanju,narocito ne za nekog ko nema iskustva sa variranjem hidrata.Mozes je jesti,ali umereno.
I greska je sto si odmah sa starog rezima presao naglo na novi.
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2011, 07:48:01 posle podne »

Pa ishranu sam skroz saseko ... Procitao sam vec na forumu da ne valja od jednom da se sve izbaci ali ja tako sve radim, ili dza ili bu :)

Za dorucak gledam da unesem malo UH pa jedem ovsene pahuljice + 2 kuvana jaja, ili barenu piletinu sa povrcem i krompirom. Posle toga imam uzinu i to je neka vocka i zatim trening. Posle treninga rucam npr tunjevinu sa mladim sirom, ili oslic sa brokolijem, ili barenu piletinu ako je nisam jeo za dorucak. Navece uglavnom imam barem 2 obroka i oni se zasnivaju na ella siru a nekad uz to ubacim i ribu, nekad malo kostunjavog voca ili nesto slicno. Sve u svemu gledam da jedem nekih 4-5 puta dnevno.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2011, 04:50:41 posle podne »

Trening ti je dobar,stim da kada radis noge ne treba da radis ruke,jer vec si ih odradio u toku nedelje,a i noge i ruke ne idu nikako zajedno.Plivanje racunaj vise kao rekreaciju,a pokusaj da ubacis kardio trening posle tegova u pocetku pola sata.
Ono sto je najvaznije je ishrana i fokusiraj se da izvrsis promene u rezimu ishrane (o tome moras dati vise informacija).U tvom slucaju kreatin i nije neko resenje,ali posto ga vec imas danima kada treniras 5gr pre i 5gr posle treninga je sasvim dovoljno i samo tim danima.
Whey ujutru ,posle treninga i kada ne stizem adekvatno da jedes mozes ga ubaciti kao zamena za obrok.
Sto se treninga za grudi tice,mnogo je faktora zasto nemas napredak.verovatno gresis negde u samom treningu ,ali vise se fokusiraj na sam misisc nego na tezinu koju podizes.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2011, 04:36:29 posle podne »

Sa obzirom da skidas kg i da se hranis tako da je smanjen unos uh,skroz je ok da ne napredujes sa tezinama,jer tebi je cilj da skines visak kg.Mada lepo je to sto idete zajedno pa se i malo takmicite,tako ce te lakse doci do cilja,uz pravilnu ishranu i rad naravno. ;) :) Mogao bi Charge sagorevac da uzmes,on ce ti dati snagu i pomoci oko treninga a i oko kilaze. ;) :)
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2011, 04:24:53 posle podne »

Trebaju mi par smernica da mi nebi pogresne stvari presle u naviku. Nadam se da mi mozete pomoci.

Poceo sam da treniram pre oko mesec ipo dana sa ciljem da smanjim stomacinu koju sam zadnjih par godina pravio, radim kancelarijski posao tako da mi uz dugo sedenje u stolici i neaktivan zivot nije bilo tesko to da postignem, ali i da dobijem malo na misicnoj masi :) Ishranu sam korigovao uz pomoc ovog foruma, nasao sam mnogo korisnih informacija i hvala vam na tome ;) Od suplementacije koristim Whey protein i Kre - alkalyn. Treniram u teretani 4 puta nedeljno (pon: grudi i biceps,  uto: ledja i triceps,  cet: ramena i trapez,  pet: noge i ruke) + 1 kardio trening (sub: plivanje) i posle svakog treninga radim i trbusnjake.

Zanimaju me sledece stvari (izvinjavam se ako odgovora vec ima na forumu ali nisam mogao da ih nadjem):

 - Da li je moj trening program dobar?

 - Da li da uzimam istu suplementaciju kada radim kardio i kada radim teretanu. Znaci protein ujutru posle budjenja, 2 tablete kreatina pre treninga i 2 posle zajedno sa proteinom? Ili mi za kardio ne treba kreatin pre i posle treninga vec samo ujutru?

 - Uopste nisam povecao tezine na bencu dok na svim ostalim vezbama/spravama jesam i to za 5-10kg. Jos vise me cudi to sto idem zajedno sa drugom i radimo sve iste vezbe a on je na grudima napredovao mnogo vise od mene dok smo na ostalim vezbama manje/vise jednaki. U cemu je moj problem? Da li mogu da uzmem jos nesto od suplementacije za vecu snagu i sta?


Hvala  8)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.