TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:46:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Medicinski horoskop (1 deo)  (Pročitano 7620 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Mart 07, 2011, 04:51:44 posle podne »

meni je baš drago što se o ovome pričalo...
malo i da i PS uĂ°e u svet skandala ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #17 poslato: Mart 01, 2011, 10:23:21 posle podne »

Neki ljudi jednostavno zive u kutiji :)

Cenim svacije misljenje, ali najvise mrzim kada ljudi brane stavove poput ovih povezivanjem sa raznoraznim glupostima i varijantama astrologije u koju samo lud moze verovati, t.j. ocajni ljudi i sa manjim iq.

Lepo sam napisao da je nauka i pokusao da objasnim pomalo, jer pre svega nisam je izucavao, ali uopstene stvari koje mi je mama navela, kao i one za sestru, tatu i nju iz natalnih karata, kao i neke prijatelje za koje znam su sve ispale tacne.

E sad, izgleda da treba da verujem onda u slucajnosti a :)
BBBbbb znam, ne moras meni pricati to, isao sam u specijalnu matematicku i na takmicenja iz fizike, i ako bi neko trebao da bude protiv astrologije to bi trebao da sam ja jer sam bukvalista isto na neki nacin, ali kada sam se malo udubio i jednostavno kada se ispostavilo za mnoge stvari koje su mi u natalnoj karti da su cista istina malo sam omeksao.

Naravno da i dalje mislim da se ne moze iskoristiti kao neko sredstavo za poboljsanje zivota tako sto ce se pronaci neke konkretne stvari, nazovimo precice, ali mogu reci da postoji neka osnova.

Toliko smo mali i mizerni u ovom univerzumu, i toliko razlicitih pravila i principa ima, da uopste ne potcenjujem nista.

Toliko od mene, a ko hoce neka nastavi o kuglama, gatanjem, kartama i ostalim stvarima koje vam je Pink, Svet, Skandal, Pop-folk kultrura napunila glavu pa poistovecujete to sa astrologijom...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Februar 28, 2011, 12:42:50 posle podne »

Ok, možemo da zatvorimo diskusiju polako...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #15 poslato: Februar 27, 2011, 11:58:07 pre podne »

Sklonite tu macketinu sa moje kristalne kugle!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #14 poslato: Februar 27, 2011, 04:30:56 pre podne »

Ma pise mi u horoskopu da sam nervozan nesto!
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #13 poslato: Februar 27, 2011, 03:11:19 pre podne »

To sto je neko smislio neka pravila i sto postoji neki privatni univerzitet u nekoj tunguziji koji se bavi astrologijom ne cini je naukom, a ponajmanje to sto neki bogatasi rade horoskop.
Pa vise neodredjenosti imas u iole ozbiljnijoj matematici nego u toj astrologiji, svaka njoj cast!
Voleo bih da nadjete nekoga u SANU da priznaje astrologiju za nauku, a tamo ima svakakvih.

Voleo bih i ja da ti nadjes nekoga u americkoj diplomatiji ne prizna nezavisnost kosova... :D
Ne znam zasto te pogodila tema toliko ,mozda imas neki urodjen gen :D ili je mozda nasledno,mozda da odes kod neke gatare da ti pogleda u dlan ,mozda ti to odgovara,nikad neznas nista dok nesto neprobas i malo se edukujes... :D jesu li se mudraci rodili mudri ili su to postali iskustvom? u svakom slucaju ti cekaj da se sve prizna pa onda ako nesto nije priznato nemoj ni da preispitujes a ono ispitano,samo ako vecina digne ruku za bitno je da ima pecat i rok trajanja...zdravo zivo ;)
« Poslednja izmena: Februar 27, 2011, 03:14:34 pre podne od strane *Milos* » Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #12 poslato: Februar 26, 2011, 05:42:05 posle podne »

To sto je neko smislio neka pravila i sto postoji neki privatni univerzitet u nekoj tunguziji koji se bavi astrologijom ne cini je naukom, a ponajmanje to sto neki bogatasi rade horoskop.
Pa vise neodredjenosti imas u iole ozbiljnijoj matematici nego u toj astrologiji, svaka njoj cast!
Voleo bih da nadjete nekoga u SANU da priznaje astrologiju za nauku, a tamo ima svakakvih.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #11 poslato: Februar 26, 2011, 04:34:29 posle podne »

Teb Nidzo svaka cast za kondiciju, a tebi Ognjene svaka cast, upravo sad cu da te imenujem za moju pocasnu babu! Ocekuje covek, sportista, profesionalac, ultra mega hard core, fokus, mentalna nelabilnost, krv suze i znoj, kad ono ispao ti ceger. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #10 poslato: Februar 26, 2011, 02:13:17 posle podne »

Ne vidim sta vam je cudno ovde.

Svakako da je astrologija nauka, poput fizike, biologije, hemije. Nema razlike. Drugo je sto je narod umislio da je to gledanje u dlan.

Meni je mama samoinicijativno kada sam sam kao mali dobio bolest na kuku i morao da operisem, izucavala dosta astrologiju i naucila je dosta, i uz program na kompu je radila pre natalne karte koje prakticno govore osobine i sta nam "lezi" ili ne lezi u zivotu. Meni, i celoj mojoj porodici je sve onako kako stoji u natalnoj karti. To su cinjenice.

Naravno da se sa nje ne moze "procitati" tipa 2012 ces se ozeniti, ali se moze videti da li npr ce neko uz rad ziveti lepo, ili treba da se pazi tipa nesreca u saobracaju, ili mu lezi medicina npr, ili treba da se bavi naukom uopsteno i to. Znaci uopstene, ali veoma znacajne stvari. Nije to dnevni horoskop i gluposti.

To je matematika, sve se izracunava na osnovu polozaja planeta. I ja sam malo skeptican bio ali ima smisla, naravno opet ako se gleda malo uopstenije i "izvan kutije".
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #9 poslato: Februar 26, 2011, 11:56:53 pre podne »

Niki 762 bambija za tebe, ako si na low carb, jbga, mada je ovo najbolji, by far, post koj sam procitao u poslednjih 6 meseci. :D NEGO JEL TI TO JBTE SVAKO VECE RADIS??? :D :D :D

Svaki put kada mesec zaklapa ugao od Pi/4 !!1  ;D
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #8 poslato: Februar 26, 2011, 05:51:52 pre podne »

Niki 762 bambija za tebe, ako si na low carb, jbga, mada je ovo najbolji, by far, post koj sam procitao u poslednjih 6 meseci. :D NEGO JEL TI TO JBTE SVAKO VECE RADIS??? :D :D :D

@boki
x-files.mp3 u pozadini. . .
Nisu svima sve planete na broju.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #7 poslato: Februar 25, 2011, 10:23:33 posle podne »

Ne pogresio si astronomija je nauka ne astrologija  :D

Mada znam i ja poneku foru, pogledam u nebo odmerim kosinus horizonta i meseca i kazem ribi da joj danas treba jedno erotsko mazanje cokoladom!
A ti bas po krvnoj grupi treba da jedes cokoladu
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #6 poslato: Februar 25, 2011, 10:20:13 posle podne »

Ne pogresio si astronomija je nauka ne astrologija  :D

Mada znam i ja poneku foru, pogledam u nebo odmerim kosinus horizonta i meseca i kazem ribi da joj danas treba jedno erotsko mazanje cokoladom!
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #5 poslato: Februar 25, 2011, 09:12:11 posle podne »

Koliko sam ja cuo, tu teoriju o ishrani po krvnim grupama se odrekao cak i taj koji ju je izmislio, jer su ga mnogi kritikovali zbog mnogih stvari.Npr. da krvna grupa A netreba da jede meso uopste :o
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #4 poslato: Februar 25, 2011, 09:07:05 posle podne »

Ti to ozbiljno?
Neozbiljno je jedino sto i krvne grupe nisu inkorporirane!

Magic people, voodoo people...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.