TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395110 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 07:46:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MGF-MECHANO GROWTH FACTOR  (Pročitano 16885 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #21 poslato: Mart 07, 2008, 06:50:36 posle podne »

@novak : onda bolje formulishesh text pa te neko mozda i shvati ozbiljno ... a btw ne znam da li si skontao tema nije nutrabolicov suplement grow factor ....  ok sram nas bilo shto te prozivamo ... ti si predobar za nas i nesme niko da komentarishe tvoje postove ... a ti na to odgovarash da smo se navukli na suplem. ili neshto slichno glupo .. ://

niko ovde nije istripovan ... u prvom postu pishesh kako si magichno rastao (bar se takav utisak stiche ) od jednog suplementa a onda kasnije dodajesh da si pio josh brdo stvari i trenirao i jeo kako treba ... bash chudno shto si rastao :// i pored svih tih faktora ti mozesh da kazesh da je bash taj suplement presudan ...
« Poslednja izmena: Mart 07, 2008, 06:53:11 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
Novak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #20 poslato: Mart 07, 2008, 01:21:20 posle podne »

No comment :D

Znaci jeste culi,ako ocete da rasirite lepezu,odma na growth factor! :D Batalite zgibove,proteine jer ipak to nema nikakvog uticaja na rast misica :(

mislim da nema potrebe za prozivke.. ja nisam rekao da mishici sami od sebe rastu... treniram dugo, ali sam rekao da je napredak ochigledan bio.. meni.. meni briga ako ti neces da probash..
i naravno da sam uz to pio i proteine.. i radio i zgibove i lat mashina mi je bila osnova.. kao i pre.. samo je sad konachno to i doshlo do izrazaja..
ne zivim na suplementima, kao shto mi se chini da vi zivite.. i ovo je 3tji suplement koji sam probao.. (prvi je bio kreatin jedan mesec, a taj growth factor je ishao u kombinaciji sa proteinima, kada dodjem kuci postovacu koje sam pio.. ne nisu nutrabolic)
i samo da kazem, mnogo ste bre ljudi vi istripovani...
kako god da neko pohvali neshto, vi odma reklama..

ja sam samo rekao moje iskustvo uz redovan trening.. a ko hoce da proba nek proba.. ja sam samo obecao moje iskustvo da cu javiti posle koriscenja i eto javljam..

sve najbolje,
Novak

p.s.
Hvala Daniela
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #19 poslato: Mart 04, 2008, 10:10:43 posle podne »

ajde, ajde momci...
neka probaju ljudi ako žele pa nek vide sami da li deluje ili ne...
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2008, 05:13:11 posle podne »

efikasnije je bilo da si okachio kao avatar nutrabolic !!!!11one ...

ovako je reklama providna ... btw hans upravu si jbt .. :// kako smo glupi samo .. ja sam cuo da ako to pijes ne morash ni da jedesh a mishici ti rastu dok zamishljash da trenirash :/
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Mart 04, 2008, 04:40:52 posle podne »

josh niko nishta ne zna, gde nabaviti mgf?
bzvz.. u glavnom evo da se ja javim sa updateom na nutrabolicov growth factor... kao shto sam rekao da cu..
za ovo vreme za koje sam ga koristio, primetio sam znatne promene na mom telu.. npr lepeza se rashirila neverovatno mnogo.. grudi su se skupile i podigle i oblikovale... znachi to su najvidljivije dve promene.. u toku treninga dok se pijucka.. bukvalno odmara mishitje... znachi posle par serija od popijenog gutljaja, meni mishitji odmorni.. znachi neverovatno sam napredovao shto se tezine tiche.. i to vec prve nedelje ... (kosi bendz, max bio 60 posle prve nedelje 80kg).. na svakog verujem da razlichito reaguje.. al na mene je i tek kako pozitivno.. pa ako imate para "na bacanje" give it a try.. bar dok ovo chudo prirode ne dodje i kod nas.. :)

sve najbolje,
Novak
  No comment :D

Znaci jeste culi,ako ocete da rasirite lepezu,odma na growth factor! :D Batalite zgibove,proteine jer ipak to nema nikakvog uticaja na rast misica :(
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Novak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #16 poslato: Mart 04, 2008, 01:23:13 posle podne »

josh niko nishta ne zna, gde nabaviti mgf?
bzvz.. u glavnom evo da se ja javim sa updateom na nutrabolicov growth factor... kao shto sam rekao da cu..
za ovo vreme za koje sam ga koristio, primetio sam znatne promene na mom telu.. npr lepeza se rashirila neverovatno mnogo.. grudi su se skupile i podigle i oblikovale... znachi to su najvidljivije dve promene.. u toku treninga dok se pijucka.. bukvalno odmara mishitje... znachi posle par serija od popijenog gutljaja, meni mishitji odmorni.. znachi neverovatno sam napredovao shto se tezine tiche.. i to vec prve nedelje ... (kosi bendz, max bio 60 posle prve nedelje 80kg).. na svakog verujem da razlichito reaguje.. al na mene je i tek kako pozitivno.. pa ako imate para "na bacanje" give it a try.. bar dok ovo chudo prirode ne dodje i kod nas.. :)

sve najbolje,
Novak
Sačuvana
dragan84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #15 poslato: Februar 02, 2008, 04:13:41 posle podne »

druze gde moze da se nabavi MGF ,po kojoj ceni ??????
Sačuvana
Novak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #14 poslato: Januar 14, 2008, 12:53:14 posle podne »

Ne mogu BCAA biti lose, dobar je to proizvod ako mozes da priustis kolicine koje zaista treba da se uzimaju. . .

To sto oni preporucuju nije ni za ptice, ali s druge strane jako bi brzo potrosio pakovanje. . . A cena je vecini nas bitan faktor.

to je istina, i tek kako je bitan faktor...
a ovo zaista, 360g 3200 dinara... znaci 7000 za samo mesec dana njihovog bcaa...
mada nashe telo oseti svake promene i na njih reaguje...
ja verujem da sa bilo kakvim suplementom ima svakako napretka, a shto se tiche koliko... to je relativna stvar..
javicu vam kakav je nutrabolic-ov bcaa, posto sam ja prvo narucio pa pitao...(tenkre..)
danas mi je stigao, danas prvi trening sa bcaa :)

eh a shto se tiche ovog PEG MGF-a svuda citam kako ljudi koriste i kako je bruka proizvod, nema napretka u snazi i izdrzljivosti ali se misici pakuju kao besni..  svi kupuju svi nabavljaju, ali nikako da nadjem gde... :s (govorim o pegmgf-u, znaci oralna upotreba) to bi mi bilo i tek kako zanimljivo da isprobam.. ako vi nemate blage, da zovem ortake iz sad-a da mi nadju.. pa da se i to proba :)
« Poslednja izmena: Januar 14, 2008, 12:58:05 posle podne od strane Novak » Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #13 poslato: Januar 14, 2008, 10:51:29 pre podne »

Ne mogu BCAA biti lose, dobar je to proizvod ako mozes da priustis kolicine koje zaista treba da se uzimaju. . .

To sto oni preporucuju nije ni za ptice, ali s druge strane jako bi brzo potrosio pakovanje. . . A cena je vecini nas bitan faktor.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Novak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2008, 08:16:06 pre podne »

Ajde necu biti sarkastican.

Nutrabolics je firma koja voli da svojim proizvodima daje zvucna imena, koja podsecaju na nesto drugo, ALI TO NI PRIBLIZNO NIJE ISTO.

Njihovi suplementi imaju sastojke koji mogu stimulirati hormnon rasta, ali to je manje vise smesno.

Konkretno, oovo je bcaa proizvod, ima jos par Amino kiselina. Kupi bolje kg bcaa, a ove fansy stvari preskoci.

da, definitivno imaju zvucna imena... prvi njihov za koji sam cuo, bio je DECA stact... ahm.. Deca.. sada growth factor.. ISObolic(bolic), mada mi se cini da je to ok protein...
kontao sam ja da je taj growth factor cist bcaa, al me pomamile one silne njihove formule...
iskreno, mislim da nije losa ni stimulacija.. koliko-toliko ima veceg napretka...

hvala na odgovoru...

btw Lokk1, imam privezak sa tvog avatara... beshe to znak sepulture?
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #11 poslato: Januar 12, 2008, 03:03:04 posle podne »

Ajde necu biti sarkastican.

Nutrabolics je firma koja voli da svojim proizvodima daje zvucna imena, koja podsecaju na nesto drugo, ALI TO NI PRIBLIZNO NIJE ISTO.

Njihovi suplementi imaju sastojke koji mogu stimulirati hormnon rasta, ali to je manje vise smesno.

Konkretno, oovo je bcaa proizvod, ima jos par Amino kiselina. Kupi bolje kg bcaa, a ove fansy stvari preskoci.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Lokk1
Gost
« Odgovor #10 poslato: Januar 12, 2008, 03:02:05 posle podne »

moze neki stiki :D na ovo opushteno .. odlichan text .. samo je jedino problem shto je to relativno novo .. pa ono .. al tu dolazi pedjina pricha o riziku .. .

btw .. znachi dolazi do hiperplazije kojih mishica .. ?? samo ovih shto sto rastu ili i crvenih .. ??
Sačuvana
Novak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #9 poslato: Januar 12, 2008, 02:42:44 posle podne »

nutrabolics growth factor...
nahvalishe ga toliko...
da li je iole slican MFG-u ... u praksi naravno...?
ili samo u nazivu stoji growth factor?
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #8 poslato: Novembar 30, 2007, 08:20:27 posle podne »

Hvala na odgovoru.

UVEK!!!
Sačuvana
spinoza
Gost
« Odgovor #7 poslato: Novembar 30, 2007, 08:14:16 posle podne »

Hvala na odgovoru.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.