TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 04:56:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kik box-SAVET  (Pročitano 3810 puta)
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #8 poslato: Februar 19, 2016, 01:43:31 pre podne »

Pozz ljudi.Zanima me sta mislite o kombinaciji Crossfita i Kick box-a.
Inace Crossfit treniram vec 2 meseca (3x nedeljno) pa sam mislio i 3x nedeljno da treniram Kick box.
Svaki savet je dobrodosao. :)
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 25, 2011, 04:13:14 posle podne »

U sportskoj dvorani „Boris Trajkovski“ u Skoplju danas počinje Svetsko prvenstvo u kik boksu. U Makedoniji će na programu biti četiri discipline: lou kik, K1 stil, lajt kontakt i kik lajt.


Na Šampionatu, koji traje do 29. oktobra, učestvuje 50 zemalja sa 800 takmičara, Srbija je stigla sa 28 aduta.
Takmičenje se odvija na tri ringa, a od Srba danas na borilišta izlazi devetoro reprezentativaca.

Od šesnaestine finala kreću Ljubo Jalovi (75 kg) i Aleksandar Topić (71 kg). Jalovi u K1 stilu radi protiv Tural Bajramov (Azerbejdžan), dok će Topić u lou kiku odmeriti snage protiv Stalbeka Darkanbaev (Kirgistan).

U osmini finala u lou kiku rival Jovane Krstić (56 kg) je Brazilka Ivani da Konseilo Fereira. Jovan KaluĂ°erović (do 91 kg) radi protiv Sarkhan Jabarova (Azerbejdžan). Luka Stajić (86 kg) će raditi protiv Jurij Zubčuka iz Ukrajine.

U discipli K1 stil  u osmini finala prvog dana imamo četvroicu takmičara. SlaĂ°an Dragišić (71 kg) se bori protiv Nidžata Ibragimova (Ukrajina), Ivan Budimir iz Slovenije rival je Darka Milošević (86 kg). Aleksandar Gogić (60 kg) za protivnika ima Turčina Adema Gulera, dok će Nenad Pagonis zatvoriti program na ringu broj 2 u meču protiv Portugalca Luisa Moraisa.
U sastavu reprezentacije su:
Muškarci
Lou kik do 51 kg: Danijel Bogdanović. Do 54 kg: Aleksandar ĂDorĂ°ević. Do 57 kg: Boban Marinković. Do 60 kg: Miloš Anić. Do 67 kg: Uroš Živković. Do 71 kg: Aleksandar Topić. Do 75 kg: Stevan Živković. Do 81 kg: Viktor Šubić. Do 86 kg: Luka Stajić. Do 91 kg: Jovan KaluĂ°erović. +91 kg: Dragan Jovanović.
K1 stil do 54 kg: Milan Savić. Do 57 kg: Nenad Dimitrijević. Do 60 kg: Aleksandar Gogić. Do 67 kg: Miroljub Nedeljković. Do 71 kg: SlaĂ°an Dragišić. Do 75 kg: Ljubo Jalovi. Do 81 kg: Uroš Bogojević. Do 86 kg: Darko Milošević. Do 91 kg: Nenad Pagonis. +91 kg: Saša Ćirović
Žene
Lou kik do 52 kg: Tihana Baša. Do 56 kg: Jovana Krstić. Do 60 kg: Mirjana Vujić. Do 65 kg: Suzana Radovanović.
K1 stil do 52 kg: Sanja Sučević. Do 60 kg: Jelena Stefanović. Do 65 kg: Eva Halaši.
Opširniji izveštaj u najskorije vreme,a do tada velika podrška našim borcima,OSSS!!!
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #6 poslato: Septembar 01, 2011, 09:01:41 posle podne »

Idi u neki kickbox ili mt klub pa pitaj ;)
Moja pretpostavka je da ima sigurno ali da ce da kosta dosta vise nego da ides grupno
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Yuri Boyka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #5 poslato: Septembar 01, 2011, 08:19:58 posle podne »

Hteo sam da pitam da li neko zna nekog ko bi hteo da radi individualne treninge kick box ili tajlndskii boks...? :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Februar 26, 2011, 12:10:53 pre podne »

Zoltane hvala ti puno!Nastojacu da uspem u treninzima!Mislim da sam se vise prepao nego sto treba!

Drago mi je sto to cujem da ces nastaviti,tako i treba! Samo napred!
I ako nesto treba slobodno pitaj tu smo da pomognemo  ;)
Sačuvana
MickJagger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2011, 12:07:12 pre podne »

Zoltane hvala ti puno!Nastojacu da uspem u treninzima!Mislim da sam se vise prepao nego sto treba!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Februar 25, 2011, 11:58:06 posle podne »

Nikad ne odustaj vec idi samo napred.evo ti link jedne moje teme posto i ja sam to trenirao ozbiljno a sada rekreativno.Procitaj i vidi moj primer kako i sta radim.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=119021.0
Sačuvana
MickJagger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Februar 25, 2011, 10:33:07 posle podne »

Krenuo sam na kik box vec idem nedelju dana i sve mi nekako tesko idu udarci,tj. nikako ih zapamtiti posto sam levoruk pa mi sve nekako naopako,ekipa je mala ok,trener je isto ok!Sta da radim da li da odustanem od svega toga ili da budem uporan?Dugo vremena sam isao u teretanu pa mi je malo dosadilo pa sam presao na ovo!Da li mi se misici mogu dobro izdefinisati na kik boxu!Molim Vas odgovorite mi ne znam sto da radim da li odustati ili ne!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 19 upita.