TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395208 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 10:47:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts + Xpand & Whey Protein?  (Pročitano 6954 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #22 poslato: Jun 11, 2011, 02:34:21 posle podne »

Mozak je čudo :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Jun 10, 2011, 10:32:45 pre podne »

Mogu da razumem. Što se duže hraniš zdravo i osetiš "krila" od takvog načina ishrane, sve manje imaš potrebu za lošom hranom.. i Ognjen je to pominjao
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Jun 09, 2011, 04:37:15 posle podne »

Da znaš da jeste. :) Nego, žao mi toga što sam voleo da popijem jedan nes dnevno, a sada sve reĂ°e to činim. :D

neskafa, zasladjivac, hladna voda, led,  eventualno malo mleka + cimet  /   idealan Ice Coffee za leto, a ne steti ni dijeti

Hladan nes 3 u 1 već dugo mi je bio omiljeni letnji napitak. Naročito na putovanjima. Rashladim vodu u flašici od pola litra i pre puta stavim u ručni frižider, Usput samo izvadim flašicu, dodam dve kesice nes-a i fantazija. :) Nego, nije dijeta sada upitanju, ne čuvam se ja toliko, već mi se više  jednostavno ne jede i ne pije ništa slatko.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Jun 09, 2011, 01:04:53 posle podne »

ja sam imao obicaj da pojedem po nekoliko parcica torte i 3,4 case coca cole a sada kada sam se sredio malo sa kalorijama i secerima muka mi je i jednu kada popijem, a o torti da ne pricam. kao sto robert kaze posle 2 ukusna sejka dnevno vise slatko mi se niti trazi niti mi prija...
 a cuts je majka za ubijanje apetita za slatkisima...
 ljudi koliko sam ja odusevljen ovim sagorevacem to nije normalno, sad mi sve zao kad ga pijem da ne izazovem toleranciju, ali necu valjda jer i na kutiji pise da se pije 21 dan u kontinuitetu... :)

Neces ako se drzis toga za 21 dan,posle napravis nedelju-dve pauze pa opet.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Jun 09, 2011, 12:07:26 posle podne »

Da znaš da jeste. :) Nego, žao mi toga što sam voleo da popijem jedan nes dnevno, a sada sve reĂ°e to činim. :D

neskafa, zasladjivac, hladna voda, led,  eventualno malo mleka + cimet  /   idealan Ice Coffee za leto, a ne steti ni dijeti
Sačuvana
Milan180890
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


do hard or go home!!!

« Odgovor #17 poslato: Jun 09, 2011, 08:44:34 pre podne »

ja sam imao obicaj da pojedem po nekoliko parcica torte i 3,4 case coca cole a sada kada sam se sredio malo sa kalorijama i secerima muka mi je i jednu kada popijem, a o torti da ne pricam. kao sto robert kaze posle 2 ukusna sejka dnevno vise slatko mi se niti trazi niti mi prija...
 a cuts je majka za ubijanje apetita za slatkisima...
 ljudi koliko sam ja odusevljen ovim sagorevacem to nije normalno, sad mi sve zao kad ga pijem da ne izazovem toleranciju, ali necu valjda jer i na kutiji pise da se pije 21 dan u kontinuitetu... :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Jun 08, 2011, 06:20:43 posle podne »

Da znaš da jeste. :) Nego, žao mi toga što sam voleo da popijem jedan nes dnevno, a sada sve reĂ°e to činim. :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #15 poslato: Jun 08, 2011, 11:46:25 pre podne »

Pored dva ukusna proteinska šejka dnevno i raznoraznih pre i during workout napitaka, ja zaista nemam ni najmanju želju za slatkim. :D Ne mogu nešto ni kafu da pijem, jer mi se bukvalno ne pije ništa više slatko.

Blago tebi
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Jun 02, 2011, 10:39:14 pre podne »

kao prvo hraniš se zdravo a kao drugo nemaš pms ;)  šalim se....   uglavnom ljudi šize za slatkišima što je normalno kad ne jedeš po ceo dan i uveče telo padne u krizu za šećerom
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Jun 01, 2011, 05:13:42 posle podne »

Pored dva ukusna proteinska šejka dnevno i raznoraznih pre i during workout napitaka, ja zaista nemam ni najmanju želju za slatkim. :D Ne mogu nešto ni kafu da pijem, jer mi se bukvalno ne pije ništa više slatko.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Jun 01, 2011, 04:00:47 posle podne »

takodje da ne otvaram novu temu, jedno pitanje o kombinovanju CUTs-a
pio sam cre-alkalin do prosle nedelje i jako sam zadovoljan delovanjem, e sad posto sam odlucio da mi je prioritet max skidanje naslaga sa stomaka uzeo sam cut-s (nije mi prvi put da pijem)
od kako mi je sredjena ishrana, video sam kako mi se salce skida sa stomaka, i prilicno sam zadovoljan, al ipak hocu max rezultate sad - do jula - pa sam zato uzeo AC.

pitanje je - ima li smisla piti i kre-alkalin u isto vreme kad i AC?

treniram ujutro, pre posla, prvo oko 20 min jednu misicnu grupu, pa onda oko 30 min trcanje na traci, intenzivniji tempo.
tako svako jutro.
sto se ishrane tice, sredjeno je i zadovoljan sam 90% koliko se pridrzavam (slatkisi i UH me ubijaju, al ne jer ih kupujem nego kad sam u drustvu, slavljima, ruckovima)

sagorevač i kre alkalyn mogu u kombinaciji, ali  slatkiše zaboravi.... proteinske pločice su bolje rešenje ili bar proteinski šejk

drugo, ako ti se jako jede slatko moguće da je nedovoljno ili neredovno jedeš
Sačuvana
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #11 poslato: Jun 01, 2011, 02:09:36 posle podne »

cool! hvala na odgovoru!
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Jun 01, 2011, 01:21:54 posle podne »

Ima smisla to ukombinovati i sam to radim.U sustini cak se lepo i poklapaju.Cuts pre treninga alkalyn posle treninga za oporavak.
Sačuvana
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #9 poslato: Jun 01, 2011, 01:12:17 posle podne »

takodje da ne otvaram novu temu, jedno pitanje o kombinovanju CUTs-a
pio sam cre-alkalin do prosle nedelje i jako sam zadovoljan delovanjem, e sad posto sam odlucio da mi je prioritet max skidanje naslaga sa stomaka uzeo sam cut-s (nije mi prvi put da pijem)
od kako mi je sredjena ishrana, video sam kako mi se salce skida sa stomaka, i prilicno sam zadovoljan, al ipak hocu max rezultate sad - do jula - pa sam zato uzeo AC.

pitanje je - ima li smisla piti i kre-alkalin u isto vreme kad i AC?

treniram ujutro, pre posla, prvo oko 20 min jednu misicnu grupu, pa onda oko 30 min trcanje na traci, intenzivniji tempo.
tako svako jutro.
sto se ishrane tice, sredjeno je i zadovoljan sam 90% koliko se pridrzavam (slatkisi i UH me ubijaju, al ne jer ih kupujem nego kad sam u drustvu, slavljima, ruckovima)
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: April 14, 2011, 09:33:55 pre podne »

Napravi pauzu nedelju-dve pa onda tek cuts.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.128 sekundi sa 17 upita.