TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:56:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji proizvod bi mi preporucili  (Pročitano 2281 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Mart 08, 2011, 11:41:23 pre podne »

Slažem se. Ektomorf mora PUNO DA JEDE a suplemnentacija je tu za podršku ihsrani i zatdodao sam i ja za jedan kvalitetan protein da se doda ishrani bogatoj složenim UH i dobrim mastima
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Mart 08, 2011, 09:49:01 pre podne »

Ekto ili ne, može se napredovati ako se srede kockice u vezi ishrane. Stojim iza toga jer sam i lični primer. ;)

Nema nekog suplementa specijalno dizajniranog za ektomorfe. Sve što koriste ostali, koristi i ekto. Ne mislim da je ključ u gejnerima, kao što se mnogi hvataju za njih. Što više kompleksnih uglj. hidrata, whey protein i kraj priče.
Monika je dala ideju za whey do 5.000 din.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2011, 10:42:44 posle podne »

ja sam isto ektomorf  i veruj mi ako jedes puno i dobro treniras ja sam vec dosta napredovao za 2 meseca , a sad sam poceo da koristim whey + bcaa + kreatin . to su pomnei najbolji suplementi koje mozes uzeti za pocetak.  a izace te manje od 5000
Sačuvana
train hard or go home !
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2011, 04:16:58 posle podne »

Pozz

Novi sam na forumu pa bih zamolio moderatore da me ne banuju ako sam pogresio mesto za topic. :D

Meni treba mala pomoc krenuo sam u teretanu ali ja sam ektomorf pa me zanima koju suplimentaciju da kupim imam fond 5000 din pa slobodno recite sta bih mogao kuiti za te pare.Moja gradja je 185 cm i 65 kg.

Pozz


Biotech USA  Nitro Gold protein  4990 din :)

čist whey protein...
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2011, 09:52:24 pre podne »

Ja sam bio jos laksi ektomorf od tebe kad sam poceo, a visi sam 3 cm, imao sam jedva 60kg. Reci cu ti sta sam ja koristio a meni je jako pomoglo, a da ne moras mnogo da se opterecujes.

Kupi za pocetak Mass20 od Scitec Nutrition-a malo pakovanje da bi video kako ce te raditi (ono je oko 2400 dinara). Za ostatak para probaj da uzmes neki glutamin i kreatin (Universal), ili bar malo dodaj sredstava...uklopices se tu negde sa manjim pakovanjima, moras da testiras da bi video sta ti najvise odgovara, ja ti samo dajem sada ono za sta imam dokaz da radi:)

Dakle, dorucak dobar, jak, da bi ti dao snagu za trening. 2 sata nakon dorucka istreniras, koliko ti prija posto si na pocetku. Odmah nakon treninga popijes jednu mericu Scitec-a, 10 grama kreatina i jednu supenu kasiku punu glutamina. Rucak - sto zdraviji, meso, riba, proteinski jak. Posto imas gradju kao ja ne moras toliko da se opterecujes u detalje da se ne ugojis, nama je svaka masa dobra:) Posle rucka 2 sata uzina, ili opet mass20 jedna merica + glutamin. Vecera, i opet pred spavanje 1 merica mass20...Pij sto vise mleka (ako ti smeta laktoza imas imlekovo bez laktoze - sjajno je), klopaj u medjuvremenu plazmu, vredno treniraj i od ektomorfa pravis ozbiljnog brus lija za par godina:)

Vec kroz 3-4 meseca ces videti neki napredak i onda tek dobiti zelju za treningom, samo budi istrajan i veruj mi na rec uspeces 100%. Ektomorf  telo je VRLO zahvalno za trening, ja sam se mnogo nervirao oko toga dok nisam video crno na belo sta moze da se uradi...
 
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
milan90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

Diets to gain weight
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2011, 08:33:53 pre podne »

Pozz

Novi sam na forumu pa bih zamolio moderatore da me ne banuju ako sam pogresio mesto za topic. :D

Meni treba mala pomoc krenuo sam u teretanu ali ja sam ektomorf pa me zanima koju suplimentaciju da kupim imam fond 5000 din pa slobodno recite sta bih mogao kuiti za te pare.Moja gradja je 185 cm i 65 kg.

Pozz
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 17 upita.