TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:01:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 66 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport izazovi-degustacije, takmičenja zabava...  (Pročitano 244804 puta)
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #958 poslato: Mart 25, 2015, 12:54:52 posle podne »

Moju sliku možete da vidite u biltenu :D
Šalu na stranu, koliko vidim Maja i Nenad s vremena na vreme okače svoje fotke, Dušan takoĂ°e, Mikijevu fotku kačim ja u ovom postu. Kako Monika izgleda mislim da smo svi upoznati, a nju možete videti na našem youtube kanalu jer je u više navrata gostovala na tv-u. Dr Slaviša ima profilnu fotku koja dosta govori o njegovoj formi, što se tiče dr PeĂ°e mislim da je njegova fotografija manje bitna, ali njegova stručnost je neupitna. A Robert...Robertu mislim da nije problem nikad da pokaže svoju formu :D Tako da, što se mene tiče može i nova tema, ali mislim da su članovi našeg tima i više nego poznati.
Naravo tu je i Zoli...ali i njegova forma je odlična.
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #957 poslato: Mart 24, 2015, 11:10:53 posle podne »

Mogla bi da se napravi neka tema clanovi PS foruma i tu da se kace slike, bilo bi lepo :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #956 poslato: Mart 24, 2015, 10:45:09 posle podne »

Moje slike imate u mojoj temi u powerlifting delu foruma, iako izgled nije bitan kod sporta kojim se bavim ;)
Naravno Dule, na tebe se ovo nije odnosilo jer si ih vec postavio... :) Nemojte pogresno da me razumete, samo zelim da znam ko me savetuje...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #955 poslato: Mart 24, 2015, 10:42:36 posle podne »

Moje slike imate u mojoj temi u powerlifting delu foruma, iako izgled nije bitan kod sporta kojim se bavim ;)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #954 poslato: Mart 24, 2015, 10:17:25 posle podne »

Pardon mislio sam na clanove PS tima sa foruma... Editovao sam ispod. ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #953 poslato: Mart 24, 2015, 09:25:21 posle podne »

Evo ovde da pitam, posto nzm gde drugde... Kada cemo moci da vidimo clike SVIH clanova PS tima sa foruma, cisto da znamo ko nas savetuje ?
« Poslednja izmena: Mart 24, 2015, 10:17:41 posle podne od strane Pecha » Sačuvana
Panta rei, panta res.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #952 poslato: Mart 23, 2015, 05:17:07 posle podne »

Hvala organizatorima i moram napomenuti da je seminar bio odličan, retko tako kvalitetan seminar se može videti u Srbiji, svaka čast :)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #951 poslato: Mart 23, 2015, 01:31:13 posle podne »

Pansport na fitness festu

Proteklog vikenda u Beogradu održan je treći po redu Fitnes fest. Od ove godine samu oranizaciju ovog specifičnog festa preuzeo je ALFIT (asocijacija licenciranih fitnes instruktora i trenera). S obzirom na to da je Pansport uvek tamo gde su vežbači, ovaj dogaĂ°aj nije prošao bez učešća našeg stručnog tima i prezentacije kompanije.
Pored predavanja koleginice Monike Balenović, čije savete uvek možete zatražiti i na Pansport forumu, svi prisutni imali su priliku da degustiraju Power protein i da se okrepe Isostar izotoničnim napicima. Monika je upoznala sve posetioce s radom naše kompanije, a takoĂ°e ih je i podsetila da pre svake kupovine provere da li proizvod ima deklaraciju na srpskom jeziku kao i upisni broj Ministarstva zdravlja.
Pored predavanja koja su držali prof. dr Sergej Ostojić, Marko Dimitrijević, zatim prof. dr Jagoda Jorga posetioci su mogli i da učestvuju u organizovanim grupnim treninzima.
Fitnes Fest je jedinstvena rekreativno-edukativna manifestacija koja animira i okuplja sve zainteresovane strane u oblasti fitnesa i edukuje stručnjake i korisnike, promoviše dobru poslovnu praksu u oblasti fitnesa, zdrav način života i pravilno vežbanje kod svih uzrasnih kategorija graĂ°ana.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #950 poslato: Mart 20, 2015, 01:11:13 posle podne »

U ponedeljak 16. marta održan je prvi beogradski izazov u teretani La strada. Dobra atmosfera i mnogobrojni takmičari doprineli su da rekord u propadanjima koji je prošle godine postavio Mladen Kodžo sa 102 ponavljanja, bude oboren.
 Pa je tako prvo mesto sa čak 110 propadanja i 7 zgibova osvojio Balša Gavrilović i dokazao da je najjači, drugi je bio Nikola Uzelac sa 112 ukupnih ponavljanja, dok je treće mesto osvojio ĂDorĂ°e Ristić sa 99 ponavljanja.
Posebno hvala vlasniku teretane La strada koji je poklonio besplatno mesečno članstvo momcima koji su osvojili četvrto, peto i šesto mesto s obzirom na to da sva trojica pobednika iz Zrenjanina.

Pogledajte i najzanimljivije trenutke:
https://www.youtube.com/watch?v=d5pujWGhFrM&feature=youtu.be
« Poslednja izmena: Mart 20, 2015, 01:14:15 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #949 poslato: Mart 19, 2015, 01:56:18 posle podne »

Pogledajte najbolje momente sa prvog Pansport izazova koji je održan 9. marta u teretani Popaj u Novom Sadu.
Najjači su bili:
1. Balša Gavrilović 60 ponavljanja
2. Stevan Vesković 48 ponavljanja
3. SrĂ°an Arsenović 45 ponavljanja.

https://www.youtube.com/watch?v=h6z4WMF0Ido&feature=youtu.be
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #948 poslato: Mart 10, 2015, 02:05:10 posle podne »

Zgibovi ispred glave.
Sačuvana
Genious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


Never Give Up!

« Odgovor #947 poslato: Mart 09, 2015, 11:14:13 pre podne »

Pozdrav svim forumasima,

video sam da je danas  Pansport izazov i da su takmicarske discipline propadanja i zgibovi  pa me zanima u kojim zgibovima ce biti nadmetanje?

Sačuvana
Today I will do what others won't,so tomorrow I can do what others can't!
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #946 poslato: Februar 09, 2015, 09:34:48 pre podne »

Pozdrav,

Izvini što kasnim s odgovorom, izazovi će početi krajem meseca, još uvek nemam konkretne datume, ali svakako ćemo objaviti i ovde i na FB stranici i na sajtu sve konkretne podatke.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #945 poslato: Januar 31, 2015, 12:06:12 pre podne »

Kada pocinju novi pansport izazovi ? Koja ce biti disciplina ? Pozdrav
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #944 poslato: Jul 16, 2014, 10:41:08 pre podne »

U subotu, 12. jula 2014. godine na novosadskoj plaži Štrand održano je veliko finale Pansport izazova. Iako prognostičari nisu obećavali dobro vreme, sunce i dobro raspoloženje nas je poslužilo pa smo ove godine imali rekordan broj takmičara. Posebno nam je drago što smo pored NovosaĂ°ana, ugostili ekipe iz Niša, Zrenjanina, Sremske Mitrovice, InĂ°ije, Beograda, pa čak i iz Banja Luke i mnogih drugih mesta. Ove godine devojke nisu bile samo tu da navijaju i pruže podršku već su se i same oprobale u mini izazovu. Naime, svaka učesnica koja je izdržala 60 sekundi u polučučnju osvojila je poklon paketić namenjen specijalno za dame, a dve najhrabrije su ipak odlučile da rade i propadanja i pokazale zavidnu snagu i spremnost.
Zagrevanje pred sam dogaĂ°aj uz odličan muzički ritam koji se čuo na Štrandu počelo je nešto pre 16 h gde su se mnogobrojni posetioci oprobali u mini izazovu, uradili 15 propadanja i osvojili nagrade.
Glavni dogaĂ°aj, samo finale Pansport izazova trajalo je nešto više od dva sata. Takmičari su pokazali odličnu formu, izdržljivost i snagu. Više od 10 takmičara uradilo je preko 60 ponavljanja. Sudija Marko Dimitrijević nije imao lak posao.
Dokazano najjači u sezoni 2014. je Boris Vuković koji je uradio čak 88 ponavljanja. Boris je zasluženo poneo kući vaučer na 35 hiljada dinara za kupovinu u Pansport prodavnicama, drugo mesto osvojio je Milan Grozdanović sa samo 3 ponavljanja manje od prvoplasiranog, dok je treće mesto osvojio prošlogodišnji pobednik Mladen Kodžo koji je uradio 76 ponavljanja. Milan i Mladen takoĂ°e su osvojili vaučere za kupovinu u našim prodavnicama i to na 25, odnosno 12 hiljada dinara.
Hvala svima što ste učestvovali i došli da podržite naše takmičare.
Do sledeće sezone Pansport izazova ostanite jaki i nastavite sa treninzima.
Najzanimljive momente pogledajte na sledećem linku:

https://www.youtube.com/watch?v=DpbGLs03DD4&feature=youtu.be
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 66 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.